Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bekarken flörtöz biriydim :KK8: ben yerinizde olsam karakterine dair tüyolar arardım. Hangi burç olduğu önemli. Çevresindekilerin gördüğü ilkeleri, kırmızı çizgileri, eğlence anlayışı önemli. Bunlara göre kafamda ortalama bir profil yaratıp onu bu özelliklerin tümüyle sevip sevemeyecegimi tartardim. Tartı sonucunu beğendiysem ve paralel özellikler arz ediyorsak ona kendimi çaktırmadan tanıtmaya çalışırdım. Mesela ben o kek muhabbetinden sonra daha güzel bir kek yapar, annenizle aşık atmak gibi olmasın ama o günkü beni agirlamaniza teşekkür etmek istedim falan der ikili ilişkiyi baslatirdim. Ama bir iki adım attıktan sonra ortadan genelde kaynolurdum çünkü ilgiye alışan ve bundan hoşlanan erkekler aynı ilgiyi görmek için sizi çevresinde tutmaya çalışıyorlar genelde. Siz de sazan gibi atlamamis oluyorsunuz. Ama ondan ilgi görmezsem de mal bulmuş magribi gibi poposunda dolasmadim kimsenin. Ah eski günler :KK51:
Hanımefendi orası adliye farkında mısınız ? Adliyeye kek yapıp götürmek size mantıklı geliyor mu ?

Hanımefendi orası adliye farkında mısınız ? Adliyeye kek yapıp götürmek size mantıklı geliyor mu ?
Öyle demeyin ama şimdi kek oraya hafif mi kaçar diye düşünüp daha uğraştırıcı bir öneri verebilir😀
Konu sahibi de zaten bir daha giderim başka nir şey yapmam beklerim diyor gidecek yani yine😅
Yapıp gider sonra falan:)

Öyle demeyin ama şimdi kek oraya hafif mi kaçar diye düşünüp daha uğraştırıcı bir öneri verebilir😀
Konu sahibi de zaten bir daha giderim başka nir şey yapmam beklerim diyor gidecek yani yine😅
Yapıp gider sonra falan:)
Hshshs 😃 suç işleyip gitmek bile daha mantıklı yemin ederim. Savcı mevcutlu sevk isterse hoşlanıyor demektir evrakı ikmalen isterse hoşlanmamış demektir

erkekler kadınların afedersiniz cinsel organının rengine kadar seçicilik yapabiliyor ama kadının karşısındakinin mesleğinden etkilenme ihtimali bile yüz kere üstüne basa basa söylenmiş yani. yahu ne var savcı diye etkilenmiş de olabilir. kim işsiz güçsüz adam ister? adam azimli biri. çalışkan. güzel mesleği var. eee neden etkilenmesin?

erkekler kadınların afedersiniz cinsel organının rengine kadar seçicilik yapabiliyor ama kadının karşısındakinin mesleğinden etkilenme ihtimali bile yüz kere üstüne basa basa söylenmiş yani. yahu ne var savcı diye etkilenmiş de olabilir. kim işsiz güçsüz adam ister? adam azimli biri. çalışkan. güzel mesleği var. eee neden etkilenmesin?
Konu sahibi kadın savcı bey tarafından mesleği ve statüsü için reddedilirse de aynı yorumu yapacak mısınız?

Sizden etkilendiyse size ulasir her zaman gizemli ve ulaşılmaz olun..

Savcılar çok seçici oluyor güzellik,statü her şeyi arıyorlar ve emin olun sizin gibi kaç kişi daha adliye içinde dışında onu beğenip isteyen vardır bunun farkında oluyorlar hiçbirşey yapmayın isterse o ulaşır yoksa adliyey git filan boş işler ben savcı ile çıktım ordan biliyorum sonunda evlilik çok zor oluyor çünkü adamların seçeneği çok ve yaşamak istiyorlar

Ama aynı şey değil, birinden sadece o olduğu için etkilenmek var ki bu fiziksel veya karakter özellikleri dolayısıyla olabilir bir de sadece o kişinin statüsünden etkilenmek var. Bu da bence duygudan çok mantığın ön plana çıkması.

Her medeni hali bekar adam boş gezmiyordur, kaç Tane flörtu vardır onun. Ayrıca sizle muhabbet etmesi kibarligindandir yüksek ihtimalle. Eğer size hiç ilgisi yoksa tekrar gitmeni çok cig duracak ve niyetinizi direk Belli edecek bir hareket. Hayir cafede restoranda çalışmiyor ki ablaniz bir şeyler atistirmaya geldim vs diyesiniz. Sanki çok eğlenceli her dk ugranasi bir is ortamı da adliye:KK70:

Odasinda kirk dakika oturdugunuz adam sizinle ilgili bir seyler dusunmus olmali,biraz bekleyin,niyeti olursa ablanizin agzini yoklar zaten.

Sonuna kadar haklısınız da insan biraz da kaderini kendi yaratır hesabı, her şeyi oluruna bırakmak gelmiyor bu sefer içimden, her zamankinden daha heyecanlıyım. Adam nasıl bir adım atar ki, ablama çağır kardeşini bir daha gelsin de görüşek diyeceğini sanmıyorum yav. 👀
Seviyosan Git konuş bence 😌

Bende bir zabıt katibi olarak diyorum ki umutlanma canım. Maalesef hayat öyle toz pembe değil. Adliye de zaten eğer çalıştığımız hakim veya savcımız güler yüzlü ise samimi çok güzel bir ortam hep oluşuyor.

Instagrami varsa ekle
Duruma bak sana yazıyor mu .
Zaten hoslandiysa adım atar .

Belirli periyotlarla tayin, gece nöbeti, mesai fark etmeksizin iş. Bunlara katlanabilecek misiniz? Savcıların hayatı çok hareketli yoğun olur. Bence evliliğe yatkın değiller.

İnstagramda takip ettiğim bir hakim vardı öğretmen bir kadınla evlendi. Kişiden kişiye değişiyor aile hayatı ne boyuttadır bilemem.

Kek götürmese bari.

Valla götürecek potansiyel gördüm ben hanımda.
Zaten daha geçen hafta görüşüp bu haftanın başlangıcında koşturup gitmek de saçma.
Hani aradan bir ay geçer, bir vesileyle gidersin ama koştura koştura gidip kendini göstermek ters tepebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X