Ablamın Amirinden Hoşlanıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana ilk bulusmamizda altın kolye getiren kişiyle 6. yılım itici mi oluyomus çok şaşırdım şuan :oha:
ben zaten beğenmemiştim.arkadaş zoruyla olmuştu.1 gün zor dayandım.hele sohbeti var ya o sohbeti evlerden ıraktı.size mutluluklar dilerim ömür boyunca. :KK200:

ben zaten beğenmemiştim.arkadaş zoruyla olmuştu.1 gün zor dayandım.hele sohbeti var ya o sohbeti ıraktı.size mutluluklar dilerim ömür boyunca. :KK200:
AA sizinki baştan itici gelmiş gözünüze batmış anladimm. En mutlu olacağınız kişiyi bulmanız dileğiyle, ilişkiniz varsa da çokça mutluluklar güzel dileginiz için çok teşekkür ederim 💜

AA sizinki baştan itici gelmiş gözünüze batmış anladimm. En mutlu olacağınız kişiyi bulmanız dileğiyle, ilişkiniz varsa da çokça mutluluklar güzel dileginiz için çok teşekkür ederim 💜
12 yılı geçti evliyim.çok teşekkürler güzel dilekleriniz için.

Yok maalesef oğlak 🤣 Keşke aslan olsaydı Ama aslan gibi oğlak bu😍 Teşekkürler. Ben koç olduğum için görkemli hediye olunca dibim düşmüş demekki 🤣
Hahaha eşinizle burcdaş çıktık iyi mi 🤣 oğlaklar accik hesapkar olur siz comertini bulmuşsunuz muthis 😍. Bi de neden keşke aslan olsa dediniz çok merak ettim de 😅

Hahaha eşinizle burcdaş çıktık iyi mi 🤣 oğlaklar accik hesapkar olur siz comertini bulmuşsunuz muthis 😍. Bi de neden keşke aslan olsa dediniz çok merak ettim de 😅
Evet kendine harcamaz bana harcar ama. Dediğiniz gibi aynen hesaplıdır kendileri😄 Aslan burcu oğlaktan iyidir diye demedim yanlış anlamayın ama ben aslanların karakterini severim. En çok anlaştığım burçlardandır o yüzden yoksa oğlaklar da iyidir. Kızım da oğlak 🥰

Evet kendine harcamaz bana harcar ama. Dediğiniz gibi aynen hesaplıdır kendileri😄 Aslan burcu oğlaktan iyidir diye demedim yanlış anlamayın ama ben aslanların karakterini severim. En çok anlaştığım burçlardandır o yüzden yoksa oğlaklar da iyidir. Kızım da oğlak 🥰
Yaa teşekkür ederim tatlış yorumunuz için 🥰 gece gece çok eğlendim vallahi 😅 ailenizle çokça mutluluklar 🤗😌

Ay aman ne o ablanızın iş yerine de sizin iisiniz yoksa hergun gidip napıcaksınız. Bende calısırken arkadasın abiis hergun gelirdi onumdaki koltukta oturur gelen gecen hastaya bakar yorum ypar . İçimden derdim gene geldi.ha bire cay iister yav kalk git işimiz gucumuz var gelip sabahtan aksama kadr oturyorsun. Savcıda demesin bu kızda hergün burda skdkds sürekli gitmeyin onun dikktini cektiyseniz zaten napar eder ortam ayarlar sizle ilgili bilgi almak ister zaten ozmaan adım atarsınız

Hadi buraya bir itiraf olsun. Deşifre olmamak adına burada genel olarak hukukçu olduğumu söyleyip geçsem de kürsünün savunma makamında değil de diğer tarafındayım ben de savcı bey gibi. Ve lüften size söylenilen kek götür, pasta götür, adliyeye git gibi şeyleri yapmayın. Çok ama çok çiğ. İnanın her birimizin başına geliyor ve hepimiz karşı tarafın niyetini biliyoruz. Orası makam. Makam flört yeri değildir. Savcı bey adliye personelinin idari kolluğun da adli amiri. Bu saatten sonra yapılacak en fazla savcının samimi olduğu bir kalem personelinin savcı beye sizden bahsetmesi. Unutmayın ki savcı beyin karşılaştığı kadınların çoğu onunla tanışmak istiyor cübbenin büyüsünden ötürü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X