Ablam...

şakamı bu sadece bır gerızekalı dedı diye benim ablam daha beterini yapıyor elımden poaramı alıyor agzında sureklı belalar hakaretler evden kovamalr evden kovarken bahcede s..git demeler paranı adamlarla yıyorsun demeler evde dovmeler ve aılemı kıskırtıp benı dovdurmelerı ve ben 26 yasındayım hala dayak yıyorum onun yuzunden evde kendi sözünü geçi,rmeye çalışan dunyanın merkezi sanmalar ben neyapayım bence abartmayın

"sensin gerizekalı benimle düzgün konuş" deseniz yeter. böyle bir nedenden dolayı mahkemelik olmaya gerek yok

Tabi ki kendini ezdir sessiz kal demiyor kimse.
Ama dava da cok abartı şu an için.
Anne baba ve aileni de karşına alıp hassas bir insan olduğunu bu tarz şeylerin seni kırdığını anlatabilirsin .
Zaten farklı şehirlerde yasiyorsunuz sürekli dip dibe değilsiniz ki .
Eğer bundan anlamiyorsa devam ederse mümkün olduğunca bir araya gelmemeye çalış.

Bence siz biraz abartin bu yazdiklariniza katlanmayin.

Bence siz biraz abartin bu yazdiklariniza katlanmayin.

bunlar abartı falan değil eski konularıma bakarsınız orda yazıyor inanıp inanmamak size kalmıs evet bir süre daha katlanıcam ama sonrasında herkes görücek ben gidince biraz daha birikim yapomaya calısıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…