Ablam ve beyaz elbise aşkı

Ben sorun etmem içinde kalmışsa sevdiğim biri olduğu için sorun değil. Ama bu benim görüşüm kimi ayıp der kimi benim gibi olsun giysin der burayı baz almanız doğru olmaz o yüzden

Siz bunları çok fazla yüzlemişsiniz bu ne arsızlık ya. Kendinize ceza olarak ailesiz düğün yapın gitsin. Merak etmeyin son anda gelinliğini de giyer gelirler, alıştırmışsınız ne de olsa.

Son düzenleme:
İnsanın ağzına kötü kötü laflar geliyor vallahi. İnşallah düğün zamanı yaşayamadığı tek şeyler bunlardır

Eşin isteyecekmi bi kere ya kafayımı yemişler kıbrısa gitmek istiyosa kıbrıs orda gitsin bide başınıza bişey gelirse ne demek şu olayı kime anlatırsan anlat sana hak verir net eniştende bi adam olsun nedir ya başkasının düğününe musallat olmak önce karısının gönlünü yapsın bunu da duymadık demeyiz

Amaaaan ablanız da beyaz elbise giyiversin en kötü patronunuza söylersiniz bir daha şubenizi değiştirir. Önemli olan evlenmiş olmak gelinlik, elbise, 2 muhallebi keşkül falan bunlar boş işler.

Babanızın ve eniştenizin performansı da gözümden kaçmadı, keşke bu kadar belli etmeselermiş. Püh.

Aklıma şey geldi eskiden olurdu hala var mı bilmiyorum da iki erkek kardeşi birlikte sünnet ettirip tek düğün yapmaca Bu da ona benzemiş.
Onun yine bi mantığı var bunun bahaneside çok komik başlarına bi iş gelirse diyeymiş yalnız kalmasınlarmış bari düzgün bi sebep bulsaydı

Konu sahibi konustu zaten neden bu kadar pasif kaldigini anlarsiniz eger okursaniz. Konu sahibine gercekten uzuldum annesi ve ablasi dusman resmen kizi manipule ede ede bu hale getirmisler.

Siz bunları çok fazla yüzlemişsiniz bu ne arsızlık ya. Kendinize ceza olarak ailesiz düğün yapın gitsin. Merak etmeyin son anda gelinliğini de giyer gelirler, alıştırmışsınız ne de olsa.
Keşke ben alıştırmıs olsam herhangi birşeye tepki verdiğimde annem çok üstüme geliyor herşeyi söylüyor akla gelen kardeslerimde durum böyle olunca annemle konuşup durumu düzeltmek yerine yardımcı olmak yerine bundan fayda sağlıyorlar

Konu sahibi konustu zaten neden bu kadar pasif kaldigini anlarsiniz eger okursaniz. Konu sahibine gercekten uzuldum annesi ve ablasi dusman resmen kizi manipule ede ede bu hale getirmisler.
Beni anladığın için teşekkür ederim keşke yargılamadan önce biraz halden anlasalar kimseye cemkirmiyorum ama o konunun altına yazmadigim şeyleri yazmışım hak yemişim vs vs yazıldı zaten çok doluyum işten çıkıp eşya gelinlik provası kına malzemesi gibi şeylerle uğraşıyorum ailem ayrı bir dert oluyor o kadar doldum ki haksız yere laf ettiğim olduysa çok üzgünüm

Amaaaan ablanız da beyaz elbise giyiversin en kötü patronunuza söylersiniz bir daha şubenizi değiştirir. Önemli olan evlenmiş olmak gelinlik, elbise, 2 muhallebi keşkül falan bunlar boş işler.
Şuan içim o kadar kötü ki o kadar kendimi kötü hissediyorum ki keşke insanlarla dalga geçmeden konusabilseniz yok patrona söylersin yok ne tepki verdiğimde olanları goruyorsunuz beni tanımıyorsunuz evet pasif davranıyorum ama ne yaparsam da ben suçlu çıkıyorum umarım siz benim durumuma dusmezsiniz böyle bir durumu kimsenin yaşamasını istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…