Ablam ve beyaz elbise aşkı

Yaptığı şey normal değil elbette ama öyle üzerinde aşırı derecede kafa yorulup, kendinizi strese sokacağınız bir durum da değil bana göre. Bırakın ne giyiyorsa giysin, istiyorsa duvaklı gelinlikle gelsin. Sizden rol çalacak değil ya. En fazla kendisini komik duruma düşürür, herkes kendini temsil eder.

Ne kadar düşüncesiz ablanız var.onun yerine ben utandım

Benim hayatim kaldiriyor bu kadar prensesligi, sizinki kaldirmiyorsa o sizin sorununuz

Sorun zaten beyaz giyinmesinden ziyade tamamen sizi görmezden gelmeleri adeta hiç hatrınızın olmaması ve duygularınızın hiçe sayılması yoksa isterse tüm salon beyaz giysin bunu ablanızın ve en yakınlarınızın yapıyor olması saçmalık. Eğer bu sinirinizi bozacak ve düğüne yansıyacaksa düğünü iptal edin parayı da eşinizle balayında harcayın

Konunun devamını okuyun bence. Abla da anne de normal değil. Ablası bizi balayına davet etmeni beklerdim demiş.

Of konumun devamnı şimdi okudum bir de balayı çıktı ortaya aileniz gerçekten iyi değil sakın sizi manipüle etmelerne izin vermeyin evet kısakncım evet bencilim düğün benim balayı benim kimse de karışamaz deyin bu ne terbiyesizlik ablmı düşmanmı belli değil

Çok afedersiniz meraktan soruyorum ablanız küçükken ağır hastalık mı geçirdi? Yetişkin hareketleri değil bunlar.
Tam ben yazacaktım ya menenjit mi oldu yoksa tepe üstü mü düşürdüler diye ahaha. Anne de pek tarafsiz pek objektif masallah. Garezine yapio gibiler. Defolun gelmeyin diyesi gelir insanin.

Keşke tek sorun o olsa. Maaile balayına gitme planları yapilmiş çoktan. Bu planı konu sahibinin ablasi ve eşi yapmış. Konu sahibinin ablası elbisenin altina giyeceği ayakkabinin altina isim yazdiracakmiş gelin gibi ( sanirim bunlari sosyal medyasindan paylaşmış.) Ablanin gerekçesi de zamaninda kendi evlenirken gelinlik giyememesi ve balayina gitmemesiymiş.

Ablası konu sahibine " gelin çiçeği kiyafetimle uyumlu olsun, çiçeği bana at" demiş.

Ayy bu anne demesin sonra, kızım ablan gerdek gecesinden bir şey anlamamış boynu bükük mu kalsın ablanın diye
Gece olur. Konu sahibiyle eşi odada tam gerdeğe girecekken kapı alacaklı gibi çalar. Gelen konu sahibinin anası ve danasıdır ( abla yani).

Anne der ki " ablanın canı çekmiş de sizi izleyecekmiş" der . Buna itiraz edilince anne der ki " ne var ya bunda, sanki dünyada ilk kez siz sevişiyorsunuz". Abla der ki " kocamla ilk gün gerdeğe giremedim. O yüzden içimde kalmıştı. O yüzden sizi izlerken belki içimin yağları erir"

Konu sahibi kusura bakmasın. Cidden böyle şeyler yazacak biri diyelim ama hayatimda ilk kez onun gibi değişik (!) bir aile gördüm. O yüzden onlardan her şeyi beklerim, şasirmam.

Bende bir premsesim ve eşime soylemistim haberin olsun beyaz giyen düğüne giremez diye dugun benim memleketimde yapıldı onlara dört saat mesafede gelen olsaydı almazdim

'Reziller' diye üç ciltlik roman yazılır senin bu ailenden. Allahin cezalari. Gelmezler inşallah.

Aa aile dolusu villain. Hic mi duzgun biri yok bu ailede cok enteresan?

Kocayı da vereyim tam olsun istersen de.

Ablan çok düşüncesiz biri. Boşver ne yaparsa yapsın, kendini rezil eder sadece. Benim düğünümde de eltim kendi nikahında giydiği beyaz elbiseyi giymişti, millet alay etti. Canını sıkma boşuna.

Allah aşkına nerede yaşıyorsunuz? Beleşçi akrabalar, histerik kızkardeş, şuursuz anne. Hangi memleketin manyağı bunlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…