Ablam altınlarını çaldı

Kendi birikiminizi kendiniz yapmaktan aciz olursanız başınıza bu tip şeylerin gelme ihtimali her zaman var.

Eşine söyleyin, geri isteyin. Alabilirseniz, vicdanlı bir insansa ne ala. Yoksa soğuk su...
Aciz olsam birikim yapmak gibi bı düşüncem olmaz..herkes aynı değil dışarı çıkınca bı şekilde harcıyorum..elimde degilll..

Ne münasebet eniştenizi arayın söyleyin altınlarımı versin deyin. Kimseden gizlemeyin o yaparken utanmıyor siz niye utanıyorsunuz. Ayrica suç temelde sizin. Parayı götürüp siz de altını kendiniz alabilirdiniz ya da gidin bankadan altın hesabı acın başkasına emanet etmek akıl dışı gerçekten. Ama olan olmuş kesinlikle gizlemeyin kimseden hele enisteden versin altınlarınızı kardeşiniz

Aciz olsam birikim yapmak gibi bı düşüncem olmaz..herkes aynı değil dışarı çıkınca bı şekilde harcıyorum..elimde degilll..
Ablanıza gönderebildiğinize göre cep şubeye girip altın da alabilirsiniz öyle değil mi? On saniye falan sürüyor işlem.

Nasıl elinizde değil, kafanıza silah mı dayıyorlar?

Kendi birikiminizi kendiniz yapmaktan aciz olursanız başınıza bu tip şeylerin gelme ihtimali her zaman var.

Eşine söyleyin, geri isteyin. Alabilirseniz, vicdanlı bir insansa ne ala. Yoksa soğuk su...
Bazı insanlar birikim yapamiyor gerçekten, benim de bir arkadaşım asla yapamaz, borçlarını kapatınca bana gönderecek ben ona hesap açıp biriktirecegim.

Ablanıza tüm parayı bankadan gönderdiğinizi elinizde kayıtlı olduğunu eğer bir hafta içinde paranızı göndermezse önce eniştenize sonra da polise haber vereceğinizi söyleyin.
Evet hepsini banka üzerinden yolladım fakat açıklama kısmına bişey yazmadım hak idda edebilir miyim bilmiyorum

Yapan yerleri mi ağrıyormuş? Yapamıyor nedir
Valla bak cebinde parası oldun gider saçma sapan şeyler alır, geçen gitmiş kumpas almış, hiçte kullandığı birşey değil, hicbirsey alamazsa gider birilerine hediye alır, değişik değişik kalemler alır vb

Hayır hiç bişey dememiş ben harcadım onu diyip kapatmiss
20 çeyrek parası da günümüz parasıyla iyi para eder en azından güvenceniz olurdu. Böyle yapması kabul edilemez harcadım bitti diyemez gerekirse eşiyle görüşün bu konunun kapanmasına izin vermeyin bırakın o utansın yaptığından.

Her zaman kendi paranızı kendiniz yönetin,çocuklarınıza da bunu öğretin.

Telefonları acmadigina göre gasp etmiş paranızı.
WhatsApp üzerinden mesajlasin ,ona para gönderdiğiniz bir şekilde kanıtlayin, yani kendisi kabul etsin sizden parayı alıp altin aldığini sonra vermedigini. Sonra polise şikayette bulunun

Bazı insanlar birikim yapamiyor gerçekten, benim de bir arkadaşım asla yapamaz, borçlarını kapatınca bana gönderecek ben ona hesap açıp biriktirecegim.
Bence kesinlikle yapmayın bakın neler görüyoruz. Hırsız damgası bile yersiniz gerçekten kimseye güven yok ne yazık ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…