Ablam altınlarını çaldı

Kedicik12

Bir iki üç miyav
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
298
63
Evet yanlış okumadınız hanımlar..öz ablam...

Birikim yapmayı beceremiyorum..ablamda kuyumcudur ama artık çalışmıyor..fakat sektörü iyi bildiği için bı gün dertlesirken olmaz böyle arkana biseyler at dedi..senin huyunu biliyorum bana gönder dedi..hem ben al sat yaparak üstüne koyarım dedi..bende son yedi sekiz aydır elime yüz TL dahi geçse ATM'den direk ona atıp söylüyordum..tamam bak bu kadar oldu bı çeyrek daha al diyordum..hatta ben al sat yapınca yaptığın kar senin olsun demiştim( iyi niyetime bakın)..

Üç gün önce annemi aramış bende 20 çeyreği vardı ben onları bozdurdum söylersin sen ona demiş
Ben inanmak istemedim ama kaç defa aradım bakmadı...bende mesaj attım "bu mu senin ablalığın,keşke bana söyleseydin ihtiyacım var diye en azından ben verirdim..sende odeyemezsen dahi istemeyecegimi biliyordun..ama şuan hırsız olmuş oldun" diye..ikimizde farklı şehirlere gelin gittik..durumu da kötü değil kaynanası doğum hediyesi ev ve araba aldı..bu kadar bolluğun içinde bana yaptığı reva mı ???
(Not; annem ve benim dışımda kimse bilmiyor..kötü konuma düşmesin diye..sizce iyi mi yapıyorum yanlış mı ?)

GÜCELLEME....Hanımlar tüm mesajları tek tek okudum şuan öncelikle hepinize teşekkür ederim desteğiniz için...öncelikle abimle görüştüm..saolsun o da destek verdi. Sonrasında enistemi aradım ve konuyu anlattım..Ahh zavallı adam utancından yerin dibine girdi..benim paramdan da haberdarmıss zaten..iş yerinden çıkıp hemen havale olarak hesabıma geçti (2 bin fazla yollamış ben kabul etmedim geri gönderdim)..daha sonra tansiyon hastası olduğum için hastanedeydim diye buraya yazamadım özür dilerim..akşam ise arsız ablam eniştemle kavga etmiş ( hem suçlu hem güçlü) sanane seni ne ilgilendirir diye evi ayağa kaldırmış..enistemi evden kovmus..eniştem çok sevdiği için hep alttan alır ablamı..eniştem de hala kimse duymasın bunu falan diye abimi aramış...hala ablamı dusunuyor şaka gibi...( İyilik mi bu aptallık mi bizimkisi hala bilemiyorum)

Bu arada yazdığınız yorumlara yönelik ; ablam enişteme psikolojik şiddet uyguluyor bildiğiniz.. eniştem şiddet meyillisi bir insan değil..ama ablama karşı çok pasif...

İkinci olarak inanmayanlar olmuş..evet yanlış okumadınız ablamın kv doğum hediyesi ev ve araba aldı..kv çok varlıklı ve eniştem tek çocuk

Üçüncüsü..eşim ablama para gönderip birikim yaptigimj biliyordu..sessiz kalmanın sebebi ablamın konusu açılır bı yerde ya zamanında böyle olmuştu diye anlatır diye eşime soylemedim..(ağzında bakla ıslanmaz)

Ayrıca ortak paramız evet aylık kendimize harçlık limiti belirliyoruz..eşim arabasına masraf yaparken ben giyime çok harcıyorum..yani kendi meblagmi kendimden kistim

Ayrıca yorumlarınız o kadar doğru ki ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN gerçekten kimseye güvenmemek lazımmış

Son düzenleme:
Şunu anladım ki bu devirde kimseye güvenmeyeceksin. Neden bozdurduğunu söyleseymiş bari hiç yapmayacağını mı söylemiş annenize.
Bunu yazmaya gelmiştim. Nasıl abla bu ya adınıza çok üzüldüm konu sahibi. Polise şikayet edin diyeceğim de bir şey çıkar mı bilemiyorum.

Ablaya bak ya

Bunu yazmaya gelmiştim. Nasıl abla bu ya adınıza çok üzüldüm konu sahibi. Polise şikayet edin diyeceğim de bir şey çıkar mı bilemiyorum.
Yani duyulmasını istemiyorum ..yoksa çoktan gereken neyse yapmıştım ama hem babam hem eniştem hem eşim üzülür ve bir ömür bu damgayla dolaşır diye kimseye soyleyemedim

Yani duyulmasını istemiyorum ..yoksa çoktan gereken neyse yapmıştım ama hem babam hem eniştem hem eşim üzülür ve bir ömür bu damgayla dolaşır diye kimseye soyleyemedim
Bir yanda ablasının ayıbını örten kardeş diğer yanda kardeşinin parasını harcayıp ona hiçbir şey söylemeyen bir abla. Bence bazen hak edene hak ettiği gibi davranmak lazım. Rezil etmek lazım ki pişman olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…