ABD'de yaşayan Yahudiler'den İsrail'in Gazze saldırısına tepki yağdı

aynını düşünüyorum..

Kötü olan yahudilerin,hristiyanların ve müslümanların Allah cezasını versin..kardeşi kardeşe kırdırdılar

aynını düşünüyorum..

Hayir, birde gezicilerde olaya katmasinlarmi? Cok sinir bozucu. Geziciler hani vatan hainiydi? Vatan haini filistin için ne yapsin demi?
Ak gençlik o zaman niye birseyler yapmiyor?

Gerçekten çok saçma muhabetler ya. Türkiyeyi temsil eden, o makamda olan insanlardan hareket beklemiyorlarda, gençlerden bekleniliyor.

Ve bu iki yüzlülük o kadar agirki. O gençler ölürken, gözlerini kaybederken, 15 yasinda ölen, yuhlanirken gak bile demediler. Simdide filistinliler için, süriyeliler için göz yasi dökmeler. Eh onlarda israile göre o zaman vatan hainler olmuyor mu? Baska ülkedeki insanlar için yüregin yansin, kendi ülkede ölen çoçuklar için oh olsun de!

Yemin ile, çok sinirleniyorum böyle seyleri okuyunca!

bunlardan bir arkadaş dedi ..gezi olayında ölen çocuk için..oh olsun pislikti haketti diye..ben artık bunların samimiyetine kesinlikle inanmıyorum. Müslümanız diye yırtrınan kendileri o zaman gereken neyse yapsınlar..sözle peynir gemisi yürümüyor maalesef..

Bahsettiginiz kisi hep birilerinin kuklasi olarak yonetti ulkeyi.
Zaten oyle olmasaydi su anki gorevini yapamazdi.
Secimlerden once ABD sonuclari bize soyluyor.:)

Konu degisiyor ama keske geziciler kadar vatansever olsa herkes.
Gezi olaylari eger bir sey degistirmek istiyorsak devam etmeliydi.
Misirda binlerce insan oldu ama haklari icin protesto etmeye devam ettiler.

Bazeleri için yürüyor maalesef. Baska ülkeler ticari iliskilerine son veriyorlar, Türkiyede sadece "kaygilaniyor". Sonrada Erdoganin bir kaç lafi için gurulanip o laflari feyse paylasiyorlar.

Yani gerçekten, gülermisin, aglarmisin bilemedim.

Konu degisiyor ama keske geziciler kadar vatansever olsa herkes.
Gezi olaylari eger bir sey degistirmek istiyorsak devam etmeliydi.
Misirda binlerce insan oldu ama haklari icin protesto etmeye devam ettiler.

Aaah misiri niye katiyorsun simdi. Olaylar bambaskaydi, alaka yok yani.
Oralarda ilk önce esma vardi, basbakanimiz agladi felan.

Aah nasilda geziyi esma ile bagdaslastirabilirsin

Aaah misiri niye katiyorsun simdi. Olaylar bambaskaydi, alaka yok yani.
Oralarda ilk önce esma vardi, basbakanimiz agladi felan.

Aah nasilda geziyi esma ile bagdaslastirabilirsin

Arap bahari olaylarindan sonra bizde protestolar basladigi icin.
Gezicilerin gorusleri tabiki farkliydi ama sonucta her iki tarafta bir sey degistirmek istiyordu.

Etmeyiniz efendim adam gibi adam vardi da vermedik kemal kilicdarogluna 100 oyum olsa birini kiymam getirin adam gibi adam basina chp vereyim ben parti olayina girmiyorum

Baska bahaneniz yok zaten demekki 12 yil önceden cok birlik beraberlik vardi tabi siz konusuyordunuz hep belirli bir kismi konuşamiyordu çünkü haddi degildi hakkini savunmak erdoğan geldi şartlar esitlendi başı acik kardesimde örtülü kardesimde ayni universitelerde okuyup ayni iş yerinde calisiyirlar

Bana diyene bakin gezici öncesi gezici sonrasi tmm di daha demokratik daha vatanseversiniz biz vatan haini sizinle ayni düşüncede olmadığım icin bu ulkede yasamayi bile haketmiyorum bile ben sizin hangi partiye oy verdiginizi tartisiyor muyum kimsenin haddine degil kime oy vereceğime ben karar veririm ben veeiyorum diyede kimseyi de zorlamam dusuncelerini yargilamam bir dahada sitaset değil bu foruma bakmam
Haydi iyi günler. ..
Biz bağnazda oluruz yobazda kime ne!!!

Begenemedim de. Aynen katiliyorum .
Turk doktorlarina guvenme ,israile tedavi olmaya git gel.
yahudi ustun cesaret madalyasini gerine gerine al ama iade etme .

Vallahi bravo diyorum,cevabinizda yazdigim hiçbirseyi geri bulamadim. 12 yil önce birlik beraberliktik demedim, size yobaz demedim, oyunuzu sorgulamadim,.. yani nasil bu tespitlere vardiysaniz hayret.

Siz benim yorumu, açtigim konuya cevap yazmadiniz. Kendi kafanizda olan tekrar siraladiniz. Bu sekilde tartisamayacagimiz asikar.

Sizde iyi günler

12 yil once insanlari ayriştiran Erdoğan i ben kafamdan cikardim gezi olaylarina katilanlarin vatansever oldugunu ni yerimden uydurdum tabi tabi siz birsey denediniz ben sebep yokken size kustum icimdekileri yazmayin efendim alintilamayin yazimi ben size yazdığımı hatirlamiyorum
Istediginizi yazin çizin özgürsünüz. Bravo size susturdunuz beni ve ben gibilerini

boş ver arkadaşım belkide 12 yıl öncede kutupmuşuzdurda farkında değilmişiz..şu an herkez içindekini kusuyor..kusma fırsatı bulamamışlar baksana..

birde eleştiriyihazmedememeleri var tabii..ailem yıllarca ecevite oy verdi..adamın karısı af çıkarttırdı..af çıkarılması yanşlıştı bence yanlıştı..akpnin süriye politikası yanlıştı diyosun adamlar seni vicdansız ilan ediyorlar..gezide ölen çocuk için bir pislik öldü oh olsunda diyebiliyorlar yani..:44:

Bugun eylemleri gorunce gurur duydum. Devlet ses cikarmazsa halk cikarir ve vu kola almayarak olmaz.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Boykot mallarına internet, facebook ile gelmeyi de doğru bulmuyorum.Sonuçta 10 taneden 1 tanesini bile boykot etsen kar kardır.

Ben bu malları boykot etme olayını anlamıyorum. İthalatı yapılmış, ülkeye girmiş ürünü satın almamak sadece market sahibine zarar verir İsrail'e değil. Ülkenin ithalatı durdurması gerek bizim boykotumuzla olacak şey değil. O ithalat anlaşmaları devam ettikçe sen ister al ister alma onların cebine her türlü para girer.

Ben de eskiden böyle düşünüyordum ama talep olmazsa athalat azalır bu da zamanla olur
Hem yahudi malı insan sağlığı ile oynar hiç olmadı bnu kendimiz için yaplaıyız

Son düzenleme:
Ben de eskiden böyle düşünüyordum ama talep olmazsa athalat azalır bu da zamanla olur
Hem yahudi malı insan sağlığı ile oynar hiç olmadı bnu kendimiz için yaplaıyız

Orası öyle meryemcim de bizim azar azar alımı azaltıp satışlara ket vurmamız başka ülkenin pat diye ticareti kesmesi başka. Çok zamanımız yok ki insanlar ölüyor. Bak Şili ticari ilişkilerini kesmiş helal olsun dedim adamlara. Biz niye yapamıyoruz?
Yahudi ırkçısı değilim o yüzden son cümlene katılamayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…