ABD'de yaşayan Yahudiler'den İsrail'in Gazze saldırısına tepki yağdı

rananacım lütfen bu konuda sadece bizleri uyarma..kendi tarafındakileride uyar..bundan sonra empati yapmak adına taviz vermeyi düşünmüyorum açıkça..

benden alıntı yapma o anlamsız cümleleri ben yazmışım gibi algılanıyo......vaktim yok demedim imkanım yok dedim...senle hiçbir şekilde anlaşamıyorum...soon

evet düşüncelerimiz farklı:)imkanın olmadığı için sanal boykotuna devam et o zaman:))

Tamam da bu konunun gezicilerle alakasi ne o zaman? Neden dediniz memleket mesrlesi degil insanlik meselesi? Geziciler insanliga onem vermiyor mu ? Baska bir ulke baska bir ulkeyi isgal ediyor ve burada geziciler nerdesiniz deniyor insan gercekten hayret ediyor. Ne yapacqgiz Allah askina soyleyin . Hukumete bir yaptirim gucumuz yok malesef. Akp tabani sokaklara dokulup oyla korkutursa belki boykot eder ticari-siyasi iliskileri keseriz ne dersin?

Yani artik gezicileri her olaya bulastirmaktan vazgecin cok rica ediyorum.

rananacım lütfen bu konuda sadece bizleri uyarma..kendi tarafındakileride uyar..bundan sonra empati yapmak adına taviz vermeyi düşünmüyorum açıkça..

haddime değil uyarmak arkadaş yazdığı için kendi düşüncemi paylaştım eger denk gelirsem yine düşüncemi belirtirim sorun değil.

din elden gidiyor diye emir gelirse sokağa dökülürler arkadaşımgezicilerde ölen çocuklar için pislik diyenler oldu müslümandaşlarımızdan..çok Müslümanlar ya

haddime değil uyarmak arkadaş yazdığı için kendi düşüncemi paylaştım eger denk gelirsem yine düşüncemi belirtirim sorun değil.
kendin gibi düşünenlerler ilgili sorunun yok ozaman..sorunu sadece gezici kesimmi çıkarıyor.yani..

geziciler insan değil demedim küçücük bir park için canlar gitti türkiyem ikiye bölündü ama insanlık ölüyor hiç kimseden ses seda yok
biride kalkıp klevyeden bahsediyor ben bu zamana kadar ağzıma almadım almayıda düşünmüyorum zaten merak etmeyin ben insana değer veririm düşüncelerinede saygı duyarım ama gezi parkına katılmadığım içinde gereksiz biri değilim vaya geziye katılanlar bu ülkeyi kalkındıran olarak görmesi hoş mu sizce

naçizhane bende bu soruya yanıt vereyim mesele ağaç meselesi değildi..demokrasi varsa canının istediği yere istediğin binayı konduramazsın..üstelik Müslüman kardeşlerimiz diye yırtınan kesimden hiç ses yok..madem bu kadar Müslümanlar o zaman çıksınlar izin alıp boykot yapsınlar..Müslüman Müslümanın ölmesine seyirci kalmaz değilmi?

din elden gidiyor diye emir gelirse sokağa dökülürler arkadaşımgezicilerde ölen çocuklar için pislik diyenler oldu müslümandaşlarımızdan..çok Müslümanlar ya

hiçde dökülmem dinini gönderen Rabbim elbet korumasını da bilir. eylemle asmakla kesmekle bi yerlere gelemeyeceğini bilirim çünkü tatlı söz yılanı deliğinden çıkarır derler
hakkını savunana adalet için çabalayan insanlara sonsuz saygım var
ama amaçları ayırmak birbirimize düşürüp canlar giderken amelimize ulaştık diye seyre dalanlara asla saygımda sevgimde yok....

Ranana anlatamiyorum ben sanirim. Park icin o icin bu icin insanlar kendi hukumetine ayaklandi ve bir seyler istedi falan filan. Yani geziciler nerede demek yerine hukumet nerede demek gerekmez mi? Geziciler Israile ne yapabilir gercekten merak ediyorum. Ama hukumet tum iliskileri kesebilir Malatyadaki radar ussunu kapatabilir petrolu daha ucuz aliyolar sayemizde bunu da kesebilir. Bunlari geziciler yapabilir mi ? O zaman bu konuyla alakamiz ne inan anlamiyorum.

Tabiki gereksiz biri degilsin oyle bir sey soylemedim ben. Ama memleket meselesi degil insanlik meselesi o yuzden tepki vermiyorlar dersen insanliktan yoksun anlamina gelir.

ben orda olmadığım için ne nedir bilmem orda olanlarla medyada olanlar aksettirilenler çok farklı şeyler ben bilmediğim şey hakkında konuşmam yorum yapmam...

bunun müslümanlıkla alakası yok tekrar söylüyorum insanlık meselesi orda filistın değil gayri müslimlerde ölse yine içim yanar

ilk füzeyi hamas terör örgütü atmış bu konudaki düşüncen nedir.?

kendi devletine meramını anlatamayan elin yahudisine ne diyecek:)))

zaten biz birşey yapamayız yapacak olanlar başta hükümet bir araya gelmeli
ama böyle ayrılığa düşmemiz çok normal mhp chp akp bir olamadılar ki o ona laf der o cevabını verir temiz bir siyaset yok başbakan hergün basbağırıyor hani diğerleri nerde bu devlet ya biz istediğimiz zaman herşeyi başarabiliriz bizde olan vatan bayrak sevgisi hiçbir devlette yok ama yetmiyor beraberlık yok yok malesef çok üzülüyorum elimden dua etmekten başka birşey gelmiyor..

ilk füzeyi hamas terör örgütü atmış bu konudaki düşüncen nedir.?

neden attığını bilemem ama belki buna mecbur bırakılmıştır beelkide savaş çıkarmak içindir bu bilginin doğru olup olmadığınada emin değilim açıkcası kendilerine haklı bir pay çıkarıyor olabilirlerde

ama sebep ne olursa olsun vicdansızca kadınlar ve çocukların ölmesini gerektirme...

chp nin verdiği önergeyi geri çavirmemişmiydi akp sadece chpnin önergesi diye..şu kömür ocaklarında çalışanlara sığnak y apımıyla ilgisi olan..

chp nin verdiği önergeyi geri çavirmemişmiydi akp sadece chpnin önergesi diye..şu kömür ocaklarında çalışanlara sığnak y apımıyla ilgisi olan..

konuyu dağıtmayalım bence ben bilmem bilmediğim şeyide konuşamam cnm neyse çıktım sonra görüşürüz iyi günler...

hamas terör örgütü başlatmış ve israilinde güçlü olduğunu çocukların katledilebileceyini biliyor bu örgüt..kendi düşünceleri uğruna katliama razı geliyor..ölen çocuklar içinde şehit diyorlardır bağnazlar..

konuyu dağıtmayalım bence ben bilmem bilmediğim şeyide konuşamam cnm neyse çıktım sonra görüşürüz iyi günler...
sen akp ye oy vermeyen kesimi uyarıyorsun sadece..ranana..diğerlerini görmezden geliyorsun çoğu zaman..aynı partidensiniz diye..artık bu uyarılarına aldırış etmeyeceyim o nedenle..tarafsız değişin çünkii.

Pardon'da bu birlik beraberlik olmak ile ne alaka? 12 yildir ilk önce Erdogan insanlari kutuplastirdi, ayristirdi. En basit madende yasam odalari önergesi red edildi. Insanlarin hayatini kurtaracak olan sey red edildi, sirf chpden geliyor diye. Sonrada birlik beraberlik demesinler.

Ki birseyler yapmak için birlik beraberlik gerekmiyor bile. Isine gelince mille "erdogan dünya lideri" diyor, ne oldu? Simdi Erdogan zavalli mi oluyor? Hersey Erdoganin altinda. Bu konuda geçenlerde feyste okudugum yaziyi paylasmak istiyorum:

Sen kalk, Gazze'den havalanan füzeleri Malatya radar üssünden İsrail'e bildir.
10 yılda ticaret hacmini 4'e katla. Kerkük petrolünü Hatay üzerinden Tel-Aviv'e akıt; sonra da kalkıp "İsrail'i şiddetle kınıyorum"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…