ABD'de yaşayan Yahudiler'den İsrail'in Gazze saldırısına tepki yağdı

Tabiki ülkemiz adam gibi tepki koysa daha iyi olur ama yapmıyorlar işte , elden ne gelir.
Ben de ırkçı değilim bu söylediğim kanıtlanmış şeyler besinlerle oynuyorlar

Tabiki ülkemiz adam gibi tepki koysa daha iyi olur ama yapmıyorlar işte , elden ne gelir.
Ben de ırkçı değilim bu söylediğim kanıtlanmış şeyler besinlerle oynuyorlar

Bilgim yok bu konuda, kusura bakma. Bazı insanlar yahudilerden gelen her şeyin pis olduğuna inanıyor ya o anlamda söyledin zannettim.

Hanımlar,
bı topikte de konu dışına çıkmamanızı ve polemik, hakaret vb uzak durmanızı rica edeceğim, şöyle kısaca bir göz gezdirdim yorumlara, üzülmek, tepki göstermekse amaç neden IŞİD'in yaptıklarına, diğerlerine tepki gösterilmedi denmiş.

Bakın bu konuda o arkadaşıma hak veriyorum, bırakalım o parti bu parti, gezi vs söylemlerini, dili, dini, ırkı, rengi, kim olduğu hiç önemli değil insanların, Dünya'daki tüm ölümlere üzülüp tepki göstermek gerekli, bu bir bebede olabilir, yetişkin bir insan da olabilir, Türk'müş, Kürt'müş, Amerika'lıymış, Afrika'lıymış, Yahudi, Ateist, Deist, Müslüman, mezhebi farklıymış ne fark eder?

Dünya, insanlar çıldırmış, insanlık için dua etmek lazım, bir yere üzülüp diğerine oh dememeliyiz, bizim inancımıza göre herkesi yaradan Allah değil mi?

Bırakın birbirinizle münakaşayı, Dünya nereye gidiyor onu düşünelim hep beraber.

Arkadaşlar ben boykot meselesine karşıyım bi konuda da demiştim. Allah yasaklamamis ve onlarla alışverişi helal kilmis. Yani sırf İsrail mali satıyor diye Ahmet amcanın ve ailesinin suçu nedir ki öyle değil mi?
Birini vuracagiz diye gunahsizlarin rizkini engellemek bana çok yanlış geliyor..
Israil inşallah hakettiği laneti tez vakitte görür. .

Turbn sorunu kalmadi hala turban hala turban

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…