ABD'de yaşayan Yahudiler'den İsrail'in Gazze saldırısına tepki yağdı

Yine halk zorlar devleti.Yapılacaklar belli sadece biraz cesaret gerek.Hükümete kalırsak yapılacak şey kınamadan öteye gitmez,gitmeyecek.Zamanında Yahudileri kıran Almanya bugün Israil'i destekliyor.Dünya bu kadar kayıtsız olanlara.

bende o bebeğin ne olduğunu gerçekten merak ediyorum. güvendemi acaba

Bazen bende çileden çıkıyorum ki çıktım da yine ama başka çözüm yolu yok göremiyorum.Nereye kadar gidecek bu?

Ben Istanbul'da yaşıyorum.Istanbul,Ankara ve Izmir'den bir ses çıksa yeter yurda yayılmasına.Ama hala ses yok doğru düzgün..

inanın hümanist nedir bilmiyorum ama önemli olanda bu görüşler ayrıda olsa birbirimizi anlamak aynı dili konuşuyoruz ama birbirimizi anlayamıyoruz
insanı insan olduğu için seviyorum geçekten fikirlerimiz görüşlerimiz aynı olmasa da onu anlama çalışırım Rabbim insanı o kadar değerli yaratmış kı eşref-i mahlukat ( mahlukatın en şereflisi) yeryüzünün halifesi yapmış bizim dinimiz hoşgörü ve sevgi üzerine öyleki Allah'u Teala birbirimizi sevmedikçe iman etmiş iman etmedikçe de Cennete giremeyeceğimizi buyuruyorınsanların hassas noktalarından vurmayalım benim hassas noktam dinimdir hakaret olmadığı sürece sıkıntı olmaz ben siyaset anlamam bilmem herkese insan olarak bakarım senin görüşünün ne olduğu önemli olmaz biz aynı ülkeyi aynı bayrağı paylaşıyoruz.
ama bu genellemeler hepimize zarar veriyor biz bizi yanlış tanıtıyoruz başartülü bir ahlaksızlık yapar bütün başortülülere malolur bir acık acıklığından yargılanılır bunları istemiyorum islamiyet iyi ve güzellikleri emreder eğer tezatlık varsa onu dine değil kişiliğe bağlayalım
saygı sevgi anlayış çerçevesinde herkesle tartışır fikir alış verişinde bulunabilirim mantığım alırsa da görüşlerinize katılırım.
evet Atatürk sayesinde demokrasi ile yönetiliyoruz,yoksa vay halimize olurdu,hacıyla hocayla:)

cnm genelleme yapmıyodufk değil mi her hacı hoca bir değil....
hacı hoca örnek olunacak insanlardır yanlışlık varsa o zaten hacı hoca değildir
sinir oluyorum dinimi kullanıp herşeyi yapıp müslümanlığı kötü tanıtanlatlara dinle siyaseti karıştırmayın lütfen yoksa bu tartışmalar hep olacak

kesmez kesemez..o kadar çok ticari ilişkimiz var ki o yüzden sadece kınayabildik.

acaba görülmüyor mu,araştırılmıyor mu bunlar?

gezici bi kaç çapulcudan! medet umanlar başbakandan niye bir beklenti içinde değil kafamda deli sorular

Olay donup dolasip geziye gelmiyor mu beni bir gulme aliyor. Iktidar partisi yanlilari bunu yapinca hele daha bi komik oluyor. Hukumetin kinamaktan baska bi sey yapmadigi olayda gezicilerden( size gore terorist capulcu) medet umuluyor herhalde.

Geziciler ne yapacak sokaga dokulup bi soyleyin Allah askina gezici o su bu farketmez baska bi ulkede yasanan olay icin sokaklara dokulup en fazla protesto edebiliriz ne yaptirimimiz olabilir. Yaptirimi olacak olan o yere goge sigdiramadiginiz hukumet. Ama o da ancak laf icraat sifir!

Geziciler kendi ulkelerinde yasadiklari icin sokaklara dokuldu protesto etti. Aylarca sokakta yatsak Gazzeyi kurtarabilecek miyiz bu zulmuden. Kurtaracaksak ben varim. Tum gezicilerin de var olacagina eminim.

bende o bebeğin ne olduğunu gerçekten merak ediyorum. güvendemi acaba

cnm rica etsem kaldırı mısın imzandaki bebeği 2 gündür dicem yanlış anlaşılmasından korkuyorum bakamıyorum içim sızlıyor bir anne olarak canım yanıyor isyan edesim geliyor.

cevabını onlar versin. bende merak ettim bunu.

Müslümanlığı kötü tanıtanlar yine müslümanki..evet Atatürk olmasaydı hacı hocaların insafına kalmıştı işimiz..hümanist insancıl demektir bu arada..

Kendi adıma söylüyorum varım.Ama esas kendi tabanindan insanların protesto etmesi geri adım atmasını,ilişkilerini kesmesini sağlayacak.Ama malesef Türkiye Israil'e yardım ve yataklık yapan ülkeler arasında.

bak arkadaşım eğer bi haksızlık varsa tabı hakkını savunacaksın ben eyleme kerşı değilim ama bazıları iyi niyetli olduğu gibi bazılarıda ortalık karıştırma peşinde bazılarının iyi niyetine samimiyetine inandığım gibi bazılarınında amacının park olduğuna inanmıyorum
bu benim düşüncemdir doğru bulmadığım polise vatandaşa şiddet göstermeleri hatta ölümlere varması olayın
ve bazılarınında siyasette kullanması ne dolaplar dönüyor kimler bizi birbirimize düşürüyor uyanık olalım tekrar söylüyorum sadece kötü gunlerde değil iyi günlerde de birlik beraberlik içinde olalım

Haklisin. Zaten kendi tabani disindakilerin yaptirim gucu olmadigi vatandastan sayilmadigi gezi olaylarinda goruldu. Kendi tabani gezicilere bilenecegine hukumete bilenip gerekli adimlarin atilmasini saglamali

]

yoo bayağı vakit harcıyorsun senin gibi düşünmeyen vatandaşını dışlamak için klavye başında..ama eylem yapmak reeldir sanal değildir..sanal boykotuna devam et

benden alıntı yapma o anlamsız cümleleri ben yazmışım gibi algılanıyo......vaktim yok demedim imkanım yok dedim...senle hiçbir şekilde anlaşamıyorum...soon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…