abanta gidenler yardım lütfen...

ktpkurdu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2013
1.468
226
eşimle bir iki günlüğüne eylül sonunda abanta gidip kalmayı düşünüyoruz. şuan 10,5 aylık bebeğim var o zaman bir yaşında olacak. fiyatı ve bebek için koşulları uygun pansiyon tavsiyesi olan varmı, abantta hava o zaman nasıl olur oğlum için neler almalıyım, bebekle gitmeye uygun bir yer mi, tecrübesi olanlar yada boluda yaşayanlar bana yardımcı olabilir misiniz???

Ben de Yedigöller için konu açacaktım :KK70: Sana gelen yorumlardan da yararlanabilirim

Cnm pansiyonu bilemem ama orası yazın bile efil efil eser o aylarda bayağı serin olur. Sonuçta dağ oralar bebişim için epey kalın kıyafet almalısın hatta kendiniz içinde.

Serin olur diye gittik kabus gibi 2 gün geçirdim, o ne sıcaktı.
Ama çalışanlar bile şaşırmıştı geçen seneki sıcağa.

Tavsiye istediğiniz konularda yardımcı olamayacağım ne yazık ki.

Cnm pansiyonu bilemem ama orası yazın bile efil efil eser o aylarda bayağı serin olur. Sonuçta dağ oralar bebişim için epey kalın kıyafet almalısın hatta kendiniz içinde.
sağol canım bende kışlık düşünmüştüm, sende söyleyince emin oldum kışlık alıcam, umarım rahat bir tatil olur iki gün ama olsun yinede bebek olunca her detayı düşünmek gerekiyor

ben Bolu'luyum pansiyon bilmiyorum ama abanta gittiğimizde meşhur otellerinden birinde kalmıştık.. hava olarak bolunun ve abant taraflarının ne zaman açılıp ne zaman kapanacağı belli olmuyor o nedenle bebeğiniz için hem yazlık hem kışlık alın derim ben

Ben düzceliyim sık sık gideriz ben daha orda hiç öle sıcak görmedim hatta cok iyi hatırlıyorum geçen sene agustos ayında piknik için oradaydık biz orda üşüdük otururken üzerimizi giyindik...

Otel yetkilisi de öyle demişti, şanssızsınız demişti hatta.

biz geçen sene mayıs ayında gitmiştik. göle çok yakın değil hatta araçsız gitmek çok zor. ama fiyatı gölün çevresindekilere göre daha uygun. oda kahvaltı. kaldığımız yerin adı doğa köşküydü. mayısta biraz serindi akşamları kalorifer yanıyodu. çok temiz çok güzel bi yerdi. biz bayıldık yani tavsiye ederim.

Ben düzceliyim sık sık gideriz ben daha orda hiç öle sıcak görmedim hatta cok iyi hatırlıyorum geçen sene agustos ayında piknik için oradaydık biz orda üşüdük otururken üzerimizi giyindik...
sizce çocukla gitmek için uygun bir yer mi peki üşütür diye korkuyorumda açıkçası

Pansiyon bilemiyorum günlük gidip geliyoruz Düzceden Abanta eylülde donarsınız

biz geçen sene mayıs ayında gitmiştik. göle çok yakın değil hatta araçsız gitmek çok zor. ama fiyatı gölün çevresindekilere göre daha uygun. oda kahvaltı. kaldığımız yerin adı doğa köşküydü. mayısta biraz serindi akşamları kalorifer yanıyodu. çok temiz çok güzel bi yerdi. biz bayıldık yani tavsiye ederim.
şimdi internette o pansiyona bakıyodum tesadüfen memnun kalan birini duymak iyi geldi :) sağolun arayıp fiyat alayım bi

bungalovlar çok hoş muş siz oda da mı bungalowda mı kaldınız

boluluyum çom güzeldir bizimde yaylamız var şuan orda kazak giyiyorlar akşamları serin oluyor eylüldede çok soğuk olur yani bence eylül zamanı değil oraya bahar gibi gitmek çok iyi

X