90 kg verdim ama

AA çok şaşırdım şu an buna. Kuzenim mide ameliyatı oldu. Tam olarak bilmiyorum ama çok ciddi kilolar verdi. E o kadar kilodan sonra da inanılmaz bir sarkma oldu. Ameliyat oldu fazla deriler için. Ameliyatından 1 sene sonra da hamile kaldı. Hiç bir sorun da yaşamadı ameliyatına dair. Bence başka doktora da danışın.
Başka doktora danışmayı düşünmüyorum çünkü tek güvendiğim esnetik cerrahı kendisi

Merhabalar ben 2 sene içinde 90 kilo verdim psikolojim vücudumdan dolayı sarkmalarımdan dolayı çok bozuk. Dışarı çıkamıyorum hiç bir şey yapmak istemiyorum. Kendimi hala şişman hissediyorum yemek yediğimde suçlu hissediyorum 65 kg düştüm. Bana bir yol gösterir misiniz nasıl kurtulabilirim bu berbat sorunumdan (ameliyat olma gibi bir imkanım yok psikoloğa da gidiyorum hala kendimi kötü hissediyorum)
Ben seni açıkçası takdir ettim 90 kg dan 65 kilo 20 Kilo vermişsin resmen çok iyi ve 2 sene de yeterli bi zaman güzle vermişsin bende 65 kiloyum 54olmak istiyorum :) sporlarla sıkılaşabilirsin ameliyat çok masraflı evet ama spor fitness a yazılsan daha makul olur hemde program hazırlarlar iyi bi yere gidersen sonuca mutlaka varırsın herhalde sporsuz verdiğin için.öyle olmuştur ve daha gençsin lütfen böyle olma at üstündeki kabuğu sen ne savaş vermişsin kolay mı bu kadar kiloyu vermek küllerinden yeni doğmuşsun sıra toparlamakta ayrıca güzellik salonlarında sıkılaştırıcı cihazları var onlar da etkili instagramda felan ben çok görüyorum canım mutlaka araştır

Ben seni açıkçası takdir ettim 90 kg dan 65 kilo 20 Kilo vermişsin resmen çok iyi ve 2 sene de yeterli bi zaman güzle vermişsin bende 65 kiloyum 54olmak istiyorum :) sporlarla sıkılaşabilirsin ameliyat çok masraflı evet ama spor fitness a yazılsan daha makul olur hemde program hazırlarlar iyi bi yere gidersen sonuca mutlaka varırsın herhalde sporsuz verdiğin için.öyle olmuştur ve daha gençsin lütfen böyle olma at üstündeki kabuğu sen ne savaş vermişsin kolay mı bu kadar kiloyu vermek küllerinden yeni doğmuşsun sıra toparlamakta ayrıca güzellik salonlarında sıkılaştırıcı cihazları var onlar da etkili instagramda felan ben çok görüyorum canım mutlaka araştır
Yalnız yanlış anlamadıysam konu sahibi 2 senede 90 kg verdiğini söylemiş ,20 değil .

Benim önceliğim o

Tabi ki sen bilirsin konu sahibesi ama hem fazla deriler, hem hamilelik muhtemelen kötü bir görüntüye ulaşırsın. Hamilelik lohusalık 2 en az 2 yıl o şekilde debelenirsin. Derileri boşuna taşımazdım ben olsam, öncelik sağlığın olmalı diyorum.

Böyle düşünmemiştim teşekkür ederim ☺️
Benim de 45 kg verme gecmisim var.

Kilolarimi verdikten 5 yil sonra dogum yaptim, cildimde cok minik bir gobek sarkmasi oldugu halde, ilk degil 2.bebekte gobegim korkunc bi hale geldi. Yani benim cilt sarkmam neredeyse hic yoktu ve ben ciddi ciddii cok agir spor yapan biriydim (hem sismanken hem zayiflarken ve zayifladiktan sonra sporu hic ihmal etmemistim) ayrica duzenli cilt bakimi, cilt sikilastirma islemleri uygulatmistim zayiflama surecimde.

Yani siz o deri toplama ameliyatini dusunseniz bence cok iyi olur.

Ben su an 2.bebekten kalan 20 kiloyu vermeye calisiyorum ama bu kilo gittikten sonra belliki bana ameliyat yolu gozukuyor. Cunku alt gobegimden nefret eder haldeyim, gulerken ozellikle bagimsizligini ilan ediyor, delirtiyor beni.

Merhabalar ben 2 sene içinde 90 kilo verdim psikolojim vücudumdan dolayı sarkmalarımdan dolayı çok bozuk. Dışarı çıkamıyorum hiç bir şey yapmak istemiyorum. Kendimi hala şişman hissediyorum yemek yediğimde suçlu hissediyorum 65 kg düştüm. Bana bir yol gösterir misiniz nasıl kurtulabilirim bu berbat sorunumdan (ameliyat olma gibi bir imkanım yok psikoloğa da gidiyorum hala kendimi kötü hissediyorum)
5 kilo fazlam var veremiyorum o nasıl bir azim

👏

Bence de çocuktan sonra ameliyat olun.çocuk yeniden deforme edecek ister istemez.cillop gibi anne olursunuz🥰bu arada kalptem tebrik ederim.

Öncelikle azminize hayran kaldım, kilo vermek ciddi bir irade işi🏆 yerinizde olsam önceliğim kendim olurdu. Ben senelerce memelerimi yaptırmak için bekledim. Yok evleneyim, yok birinci çocuk olsun, yok ikinci çocuk derken....senelerim boşa geçmiş. Erteledik çeşitli bahaneler bitmiyor. Seveceğiniz, kendinizi beğeneceğiniz bir bedende yaşamak çok mutluluk verici.

X