9 yıldır evlıyım bebegım olması ıcın 41 yasın topluyorum lutfen yardım

efenaz

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2011
403
435
mrh arkadaslar.9 yıldır evlıyım.bebegım olmuyor.evlat hasretı cekenlerdenım.41 yasın topluyorum.yardım edersenız sevınırım.sagolun allah razı olsun.

Amin cümlemizden.Okudum canm ben.Herkes 1 tane mi okuyor.Genelde yazarlardı okunurdu anlayamadm.Aklına gelirse bana da dua et olur mu?
Okurum canım.allah saglıkla dogurmayı nasıp etsın inş.bılmem kımse okumadı.uzuldum ama napalım saglık olsun.

Okurum canım.allah saglıkla dogurmayı nasıp etsın inş.bılmem kımse okumadı.uzuldum ama napalım saglık olsun.

Şimdi geç oldu da ben yarın anneme,ananeme,kv ye de söylerim.Hayırlı geceler canm üzülme hiç.Sen de etrafa söylersen toplanır zaten

Cokkkkkkkkk tsk ederım.ben etrafıma soyelmedım.ıstedımkı benı tanımayan ınsanlar okusun.kımın duasının tutacagı bellı olmaz derler ya oyuzden.

Bende okurum canim ismini mesaj at istersen öyle niyetlenip okuyayim hatta annemede söylerim oda okuyabilir

Ismımı soyleyemem arkadasım.efenaz dıye koursan allah kabul eder ıns.cok tsk ler

B tane de ben okurum Allah tez vakitte mis kokulunu önce karnına sonra kucağına versin inşallah okuyunca okudum diye de yazarım

E efenaz senin için 1 ayet yasin okudum hayirlisiyla inşallah mübarek Ramazan ayinda hamile olduğunu ogrenirsin canim Allah kabul eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…