82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Adet agrilarim basladiii :KK43: bugun yarin hasta olcam :KK43:cuma cok cikmasam bariii :KK43:

[QUOTE="zayiflicammm, post: 39838927, member: il yapılıyor nohuttla ablacim[/QUOTE]
Haslanmis nohutlari bsharatla tatlandir cok az zeytinyagi yağlı kağıtla fırına sur nohut cips hazır hatta ben tepesinin yarısını nohut yarısına karnabaharlari koyuyorum aynı anda pisiriyorum

[QUOTE="zayiflicammm, post: 39838927, member: il yapılıyor nohuttla ablacim
Haslanmis nohutlari bsharatla tatlandir cok az zeytinyagi yağlı kağıtla fırına sur nohut cips hazır hatta ben tepesinin yarısını nohut yarısına karnabaharlari koyuyorum aynı anda pisiriyorum[/QUOTE]

Tek kelimeyle mükemmel :KK66: Yarın yapicam naspse:KK66: nohuyu haslymda :KK66: peki pistgni nasil anlcgm ablam

[QUOTEcammm, post: 39838988, member: 661921"]Haslanmis nohutlari bsharatla tatlandir cok az zeytinyagi yağlı kağıtla fırına sur nohut cips hazır hatta ben tepesinin yarısını nohut yarısına karnabaharlari koyuyorum aynı anda pisiriyorum[/QUOTE]

Tek kelimeyle mükemmel :KK66: Yarın yapicam naspse:KK66: nohuyu haslymda :KK66: peki pistgni nasil anlcgm ablam[/QUOTE]
Zaten haslanmis nohut fazla surmuyor pismesi bAharlarda tadina bakarsin ben az pismis seviyorum

OTE="zayiflicammm, post: 39839060, member: 661921"]Valla dayanaklsn ablam MAŞALLAH ben yatiyorum yaa agridan :KK43:[/QUOTE]
Olsun tatlım arada dinlenmekte gerekiyor benim evde canım sıkılıyor özellikle mazeretliyken namaz yok kuran okuyamiyorum kendimi spora veriyorum
evdeki bütün romanları okudum yeni kitaplar alman lazim

OTE="zayiflicammm, postyoruluyor0,okuyamiyorum661921"]Valla dayanaklsn ablam MAŞALLAH ben yatiyorum yaa agridan :KK43:
Olsun tatlım arada dinlenmekte gerekiyor benim evde canım sıkılıyor özellikle mazeretliyken namaz yok kuran okuyamiyorum kendimi spora veriyorum
evdeki bütün romanları okudum yeni kitaplar alman lazim[/QUOTE]

ALLAH kabul etsn namazini dularinii Ablam
Kitap okumak gibisi varmi bende cok severim ise baslayali bende beynim yoruluyor okuyamiom:KK43:

evdeki bütün romanları okudum yeni kitaplar alman lazim

ALLAH kabul etsn namazini dularinii Ablam
Kitap okumak gibisi varmi bende cok severim ise baslayali bende beynim yoruluyor okuyamiom:KK43:[/QUOTE]
Amin canim benim ben roman okumayi severim
Hayatussahabe diye bir kitap hediye ettiler ona başlamayı düşünüyorum ama aklım romanlarda

Amin canim benim ben roman okumayi severim
Hayatussahabe diye bir kitap hediye ettiler ona başlamayı düşünüyorum ama aklım romanlarda[/QUOTE]

bende roman polisuye severim :KK66:

[QUOTEdeki cemlicammm, post: 39839110, member: 661921"]Bugun menülermi yapip foto cekip aksam patlasrm canlar:KK66:[/QUOTE]
Bende denicem becerebilirsem resim koyarim

X