82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sag ol kuzum insallah

Canim ilk gunler yapmazsin hafifleyince yapaRsin

Ben de senin gibi dusunuyorum canim sonucta uzun sureli kullanimda yan etkileri olabiliyor ayrica ishal gibi tuvalete ciktiginizda yediklerinizin faydasi da tuvalete gider bagirsakta emilmeden ve su kaybi yasarsiniz.
Lutfen sagliginizi da dusunun arkadsslar.
Allah saglikla zayiflamayi nasib etsin hepimize...

Peki kuzum ozmn ben yesil caya devame ediyim :KK66: saglik herseyden önemli :KK66:

Kizlar bugun dersim 2de bitiyor ondan sonra islerim var kardesimle hastaneye gidicez cok sukur kotu bi durum yok gözlük alicaz dereceli kontrol icin ama vakit bulursam ordada yazarim telelfonum neti var canlar :KK19:

Canlar kahvalti hep aynı :KK43: baska cesit bulmam lazimmmm 3 ay ayni kahvalti beni bktrir :KK43: bide simdi aksam yemegi ne yesem saglikli sağlıklı diye düşünüyorum:KK51:

Ayran detoksunu regli zmanimi atlatiyim öyle yapicam canlar cok halsiz olmiyim cunku :KK66: canim bol sebzeli kisirda istiyor ama onu cuma ypym migdem sismesin tartidan önce :KK66: sizde yapablrsnz kisir diyette bol sebzeli ve abartmadgn sekilde kisir serbest guzeller diyetisyen soyledi zararsizmis dusman degil yani:-)

Bugun ek ders istemişler ne guzel bostum yaa olsun aksam sporumu yapicam artik halsizimm biraz :KK43: aklim.sporda kalıyor valla :KK66:

Banada arkadas tatli getirmis yemedim, bir catal aldim okadar. Aksam bide yatmadan aciktim iki kasik corba yedim, ac kalmak iyi gelmiyor bana diyeti filan unutuveriyorum oyuzden hic acikmaya firsat vermiyorum surekli bsey atiyom agzima, minik minik

Ben cuma gunu kilomu soylemicam sadece kac kilo vermisim onu soyliycam olur mu, o rakami yazmak istemiyorum hicbiryere, kayda gecmesin :) :) kurtulup unutmak istiyorum

Banada arkadas tatli getirmis yemedim, bir catal aldim okadar. Aksam bide yatmadan aciktim iki kasik corba yedim, ac kalmak iyi gelmiyor bana diyeti filan unutuveriyorum oyuzden hic acikmaya firsat vermiyorum surekli bsey atiyom agzima, minik minik

Bende badem attim 2 adet gerçekten ac kalinca insanin gozu dönüyor ii yapmissin tatlim kahvalti baska neyapablriz diyetcan

Ben cuma gunu kilomu soylemicam sadece kac kilo vermisim onu soyliycam olur mu, o rakami yazmak istemiyorum hicbiryere, kayda gecmesin :) :) kurtulup unutmak istiyorum

Olur istersen benle ozelden paylasablrsn güzellik kac kilo verdigini yaz tmm yazma buraya kilonu :KK66: az vermis olsakta pes etmek yok tmmi

Bende badem attim 2 adet gerçekten ac kalinca insanin gozu dönüyor ii yapmissin tatlim kahvalti baska neyapablriz diyetcan
Bi kez konusmustuk galiba, ben bazen muzla sut yiyorum gayet tok tutuyor hem ogun canim tatlida istemiyor. Oda 200 kalori var, enerji bakimindanda iyi, Bir gun yumurta yersem ertesi gun yemiyorum, oda degisik oluyor benim icin. Bazen menemen yapiyorum bir domates ve bir yumurtadan sadece onu yiyorum yaninda baska birsey yemiyorum. gevrekler varya farkli onlardan bulabilirsen ligt onla sut karistirip yiyorum,

Bi kez konusmustuk galiba, ben bazen muzla sut yiyorum gayet tok tutuyor hem ogun canim tatlida istemiyor. Oda 200 kalori var, enerji bakimindanda iyi, Bir gun yumurta yersem ertesi gun yemiyorum, oda degisik oluyor benim icin. Bazen menemen yapiyorum bir domates ve bir yumurtadan sadece onu yiyorum yaninda baska birsey yemiyorum. gevrekler varya farkli onlardan bulabilirsen ligt onla sut karistirip yiyorum,

Bende menemeni severin ya soylemsi ayip muz kabizlik yapio diyolar :KK43: guzel.oneriler tske ederim canim

Olur istersen benle ozelden paylasablrsn güzellik kac kilo verdigini yaz tmm yazma buraya kilonu :KK66: az vermis olsakta pes etmek yok tmmi
Yok canim az azda olsa gitsin sunlar ya, istemiyom artik tasiyamayacagim kusura bakmasinlar :)
ben bi kez yapiyodum bi hafta dikkat ettigim halde hic vermemisim sonraki hafta vermistim, bazen oluyor oyle, pes etmeyelim. Ben 9-10 sene once bir diyet yapmistim 3 ay , belki iki uc kez tartilmistim diyet boyunca :) ne sabirliymisim diyorum simdi aklima gelince, normal kilomunda altina inmistim zapzayiftim, begeniyordu herkes o halimi, insallah gene olur

X