82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kuzum aksam yememissin gul böreği icin mi bi kase corba cacik yiyeblrdin gece insan cok acikiyor olsun balim ya oda senin ödül öğünün olsunnn hem yuruyuste yapmissin uzme kendini tatli icinde tarcinli sütünü icmissin kendini tutup tatli yememissin tebrik ederim:KK66:
Sagol bebegim ya yedım bı an gozum dondu işte hemen toparlanmalıyım artiya gecmisim dır buyuk ihtimal nasıl bı detoks onerırsın ben genelde bunuda basarisız oluyorum kur detoks ama diger arkadaslar ıcın faydalı olabilir

masal perisi detoksunu yazarmısın
Mercimek detoks corbasinin tarifi
Screenshot_2016-02-05-02-22-02.png

Screenshot_2016-02-05-02-25-40.png

Detoks programi (3gunluk)

Screenshot_2016-02-05-02-36-51-1.png

Filik Filik balim burda detoks programim

Sagol bebegim ya yedım bı an gozum dondu işte hemen toparlanmalıyım artiya gecmisim dır buyuk ihtimal nasıl bı detoks onerırsın ben genelde bunuda basarisız oluyorum kur detoks ama diger arkadaslar ıcın faydalı olabilir

Insan bazen oyle oluyor kuzum uzme kendini toparlarsin:KK66:
Paylastim balim detoksu 3 gunluk ama faydali sagliksiz degil:KK66:

FB_IMG_1454872403016.jpg

Yedigimiz yiyeceklerde önemli ama en önemlisi spor guzel prensesler kesinlikle duzenli spor olmadan tarti az gösterse bile istedigimiz vucuda ulasamayiz benim spora yönelmem lazimmm!!!

Eki Görüntüle 1771047

Yedigimiz yiyeceklerde önemli ama en önemlisi spor guzel prensesler kesinlikle duzenli spor olmadan tarti az gösterse bile istedigimiz vucuda ulasamayiz benim spora yönelmem lazimmm!!!
Ben bazen yorulup mızmız etsem de inanıyorum bana herkes goruntun guzel orantılı dıyor kılo lıyken de orantılı sısko yum ben her zaman yururum kılo verırkende zumba yuruyus yaptım elimden bu geldi

Ben bazen yorulup mızmız etsem de inanıyorum bana herkes goruntun guzel orantılı dıyor kılo lıyken de orantılı sısko yum ben her zaman yururum kılo verırkende zumba yuruyus yaptım elimden bu geldi

Cok iyi kuzum zaten yuruyus birebir bende yuruyorum ama duzeni saglamaam lazim haftanin 5 gunu

Menumuvereyim
Kahvaltı
1 haslanmis yumurta
1 dılım cavdar

Oglen
3 gul böregi(ne deseniz haklısınız hazırım )

1 elma

1 bardak tarcınlı sut

1.5 saat yuruyus 2.5 lt su

Zumba yapacaktım ama hıc takatim yok borek yedım mutlu muyum Hayır hıcdegıl cok pişmanım 1 tane yesem ohderdım 1 haftadır kacamak yapmadımderdım ama borek tanesi 220 kalorı zaten
ödül günün olsun balım dert etme kendine :KK66:

orantılı vücudun varsa çok şanslısın canım. kilo verince de heryerden orantılı verirsin bölgesel derdin olmaz :KK66:

Eki Görüntüle 1771047

evet balım çok haklısın bir arkadaşım 65 kiloydu. aylar sonra karşılaştık incecik olmuş dedim ne kadar zayıflamışsın. kilom aynı kas ağırlığımı artırıp yağları azalttım demişti ama ciddi fark vardı :KK66:

evet balım çok haklısın bir arkadaşım 65 kiloydu. aylar sonra karşılaştık incecik olmuş dedim ne kadar zayıflamışsın. kilom aynı kas ağırlığımı artırıp yağları azalttım demişti ama ciddi fark vardı :KK66:

Kesinlikle benim okurken yurtta bi kiz vardi 55 kiloyum diyodu valla inanamiyodum biara beraberken tartildik kiz 55mis ama kilolu duruyodu kuzum

X