82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Eki Görüntüle 1437575

ALLAHIMA cok şükür cok mutluyum INŞALLAH kilolarimiz sugibi akar gider burda 5li sayıları görürüz ilk kilo bildirm haftamiz hayrli ugurlu olsun diyetcanlar :KK66:
:KK49::KK76::KK19::KK5: tum bu smiley'ler sana gelsin ikizim. Masallah, harikasin!
Tebrik ediyorum, basarinin devamini diliyorum canim. Cok guzel vermişsin. Ben kisa surede 70 altina inecegine inaniyorum canim. Kugu gibi olacaksin dugununde kuzum.

Ikizim nerdesin kuzummm senin gunlugunde moralsiz gordum benimde moralim bozuldu kuzum benim bana guven birden gidicek suan duraklama yasadin herkes yasiyo cunku sen zaten 6 kilo vermissin dile kolay MAŞALLAH kendini uzme bence dedigim gibi 3 gun detoks yao gercekten kilo durmasini engeliyomus bitanem uzme o guzel canini biz hep yanindayiz hepimiz 5li sayıları gorucez INŞALLAH sen zatem diyetnede cok sadiksin ee bunlarin olumlu yonden yarari er yada gec yansicak
Sag ol tatlim, birinin destek olmasi cok guzel. Ben de senin tartini gordum sevindim canim. Tabletin sarji bitmisti, telefondan baktim ama yazamadim, artik eski model kaliyor telefonum, akilsiz da :KK70:
Ne yapalim artik, uzulsek de diyeti birakmamak önemli. Ayiptir soylemesi ben diyet yaparken kabizlik sorunu da yasiyorum. Kayisi da yesem pek fayda etmiyor:KK43:

Aynen ikizim, biz en geç 11 de uyuyoruz, sabah da bu saatlerde ayaktayiz kuzum. Siz baya kaynatmişsiniz aksam, hepsini okudum.

Ben de eşime kullandirmiyorum, dolayisiyla ben de kullanmiyorum ahahahaha

Yaa sormayin kizlar, dun aksam ben yazarken eşim tutturdu ne yaziyosun ben de okucam, neyse bir tane yazdigimi gosterdim, umarim kullanici adimi aklinda tutup googledan aratip butun konularimi incelemez...
İncelerse de, o ihtimali dusunmek istemiyorum...
hemen adını değitir tatlım 5 hakkın var çünkü:)) böylece seni avlayamaz:))))

:KK49::KK76::KK19::KK5: tum bu smiley'ler sana gelsin ikizim. Masallah, harikasin!
Tebrik ediyorum, basarinin devamini diliyorum canim. Cok guzel vermişsin. Ben kisa surede 70 altina inecegine inaniyorum canim. Kugu gibi olacaksin dugununde kuzum.

Sag ol tatlim, birinin destek olmasi cok guzel. Ben de senin tartini gordum sevindim canim. Tabletin sarji bitmisti, telefondan baktim ama yazamadim, artik eski model kaliyor telefonum, akilsiz da :KK70:
Ne yapalim artik, uzulsek de diyeti birakmamak önemli. Ayiptir soylemesi ben diyet yaparken kabizlik sorunu da yasiyorum. Kayisi da yesem pek fayda etmiyor:KK43:
bacım kayısıyı suda bekletip yiyorsun dimi yoksa tam tersine etki eder, akşamdan suya koyman lazım şişmeden yeme sakın

ben henüz tartılamadım kızlar benim baskül evi süpürürken bazanın taaa öteki ucuna gitmiş henüz çıkaramadım ordan:))
tartılınca yazarım by by

demlicaykeyfi .!.:

Sagol bitanem.iyi dileklerin icn cok tesekkur ederim:KK66: ah kuzum bi 65 olsam somrasi gelir INŞALLAH simle icin cok teskur ederim ikizim:oops::KK19::KK36: MASALLAH bizim gurup emeline ulasicak sizlerin destegiyle boyle azimli oldim kuzum:KK9:
darisi diger haftalara INSALLAH :KK66: hamd olsun cok mutluyum hepiniz o guzel elbislerin icine girelim INSALLAH yola devam:KK69:

Kuzum yasemin cayi cok faydaliymis tabi bide yesil cay kuzum kabizliga ii geliyor

ben hep yanindayim kilomuz dursada bi sekolde hareketlendrcez bitanem :KK25:

wuuuuuuuuuu desteğiniz leu haftanın tacını sanırsam sen giyicen zuzu :KK76:
bu ne azim walla ben tırstım bu hırstan :KK17:

Cok tatlisin kuzum benim :KK66: cok tesekur ederimmm bitanem sizin destegnizle bu kadar azimliyim eksik olmauin hepiniz cok sagolnun:KK19:

MERHABA bende aranıza katılabilir miyim? 6 ay önce doğum yaptım . doğumdan öncede kilom vardı ve doğum sonrası kilolarla birlikte çok kötü hale geldim kendimden nefret ediyorum resmen. artık kilo vermek istiyorum biryerden başlamam lazımmm.. :KK43:

MERHABA bende aranıza katılabilir miyim? 6 ay önce doğum yaptım . doğumdan öncede kilom vardı ve doğum sonrası kilolarla birlikte çok kötü hale geldim kendimden nefret ediyorum resmen. artık kilo vermek istiyorum biryerden başlamam lazımmm.. :KK43:

Eminim cok guzel bi bayansindir dogum yaptığın icin tabiki kilo.alimi olur canim kendine hakszlik etme :KK66:ALLAH bagislasin kuzunu :KK66: hosgeldin kilo hedef boy yas ve listeye gircrkmsn :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
amin teşekkür ederim canım. doğumdandan sonra korkumdan hiç tartılmadım o rakamları görmek istemiyodum çünkü ama 90 ı geçiğimdir. boyum 1.80 yaşım 23 hedefimde 70 şimdilik. boyum olduğu için 70 i bulsam kafi şimdilik :)

inş. bi görsem o kiloları aynalardan nefret eder oldum. bebeğim ek gıdaya başladığı için artık kendime çeki düzen vermem daha kolay olucak diye düşünüyorum. tek başıma zor oluyo o yüzden aranıza girmek istedim kabul ederseniz bende varım :)

inş. bi görsem o kiloları aynalardan nefret eder oldum. bebeğim ek gıdaya başladığı için artık kendime çeki düzen vermem daha kolay olucak diye düşünüyorum. tek başıma zor oluyo o yüzden aranıza girmek istedim kabul ederseniz bende varım :)

70 olsan yeter canim sana tam kilonu soyleyeblrmisn

hosgeldin :KK66:

X