82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canım ballı lokmam beim sende benim motivasyon kaynağımsın bebeğim söz haftaya tartımda eksiler olacak :KK200:
spor olrak 6000 adım atıldı
50 squat
50 kol hareketi
20 yarım şınav
inşallah yarına artırıcam sporumu

Fistigimmmm supersin eminim balimmm tarti yuzune gulecekkk prenses sporda harikkaaaaa :KK66:
bebişim 75 göz kırpmaya başladı sana :KK66::KK66::KK66:tebrikler :KK9:

INŞALLAH kuzum benimmm tam 77 olaydim keske kuzum biraz az verdim balim :KK43:

Kuzum squat faydali oluyor mu? Olumsuz seylerde duydum hakkinda yapan gören birinden yorum almak istiyorum.
canım öncelikle belirteyim ben temmuz ayında öğrendim bu hareketi ve başladım yapmaya. kesinlikle vucudu biraz ısıtmalısın. 10 dakika yürüyüş bile olabilir. mutlaka yaparken ayak parmakların biraz havaya kalkacak topuktan destek alacak şekilde yap dizlere yük bindirmemiş olursun.
yeni başlıyorsan eğer 10 tane ile başla birden attırma internette listeler her gün beşer beşer attırıyorlar yapma sakın o programlar anladımki ciddi sporla ilgilenen profesyonel kişiler için
her 15 günde bir beşer beşer arttır ama hergün mutlaka yap. ara verme sakın ara verince sanki yeni yapıyormuş gibi zorlanıyorsun.
örneğin yeni başladıysan şubat ayında varsayalım 10 tane ile başla. 15 şubatta 15e çıkar. 1 martta 20ye bu şekilde canım.
çok uzattım canım sonuç olarak bu ara beni uzun zamandır görmeyen kişiler bacakların incelmiş diyor bende farkediyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.:KK66:

canım öncelikle belirteyim ben temmuz ayında öğrendim bu hareketi ve başladım yapmaya. kesinlikle vucudu biraz ısıtmalısın. 10 dakika yürüyüş bile olabilir. mutlaka yaparken ayak parmakların biraz havaya kalkacak topuktan destek alacak şekilde yap dizlere yük bindirmemiş olursun.
yeni başlıyorsan eğer 10 tane ile başla birden attırma internette listeler her gün beşer beşer attırıyorlar yapma sakın o programlar anladımki ciddi sporla ilgilenen profesyonel kişiler için
her 15 günde bir beşer beşer arttır ama hergün mutlaka yap. ara verme sakın ara verince sanki yeni yapıyormuş gibi zorlanıyorsun.
örneğin yeni başladıysan şubat ayında varsayalım 10 tane ile başla. 15 şubatta 15e çıkar. 1 martta 20ye bu şekilde canım.
çok uzattım canım sonuç olarak bu ara beni uzun zamandır görmeyen kişiler bacakların incelmiş diyor bende farkediyorum. umarım yardımcı olabilmişimdir.:KK66:
Cnm benim cok tsk ediyorm. Önceden yapmayi denemistim ama düzenli olarak sürdürememistim. Ben tekrar basliyim o zmn. Zaten eliptikte isiniyorum ardindanda squat ve mekik yaparm.

Sagol kuzum benim 1 kilo bekliyodum ama bu demek oluyoki biraz daha gayret etmem lazim
Tatlim tebrik ederim gayet guzel HIc uzulme en az 300 gr su tutmuştur regl de zaten daha once guzel kilo vermıssın biliyorsun sen istikrarlı olsan tartı olmayabilyor oyle olsaydı cabucak zayıflardIk

bende menü vereyim canlarım bugün çok keyifsizdim
sabah
şekerli türk kahvesi... tartı moralimi bozdu kahvaltı yapmadım

öğle
2 kase tarhana çorbası
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmeği
1 dilim peynir

akşam
200 gr haşlanmış kırmızı et
1 kase yoğurt
1 bardak ayran
1 tabak kereviz yemeği
1 dilim kepek ekmeği

yedim de yedim
Bence hıc de fazla degıl saglıklı beslenmıssın artıma gelince sadece kokrc hatırlıyorum oda yarım zaten bence sende benım gıbı uzun suredir yapıyorsun ya ondan oldu vucudu sasirtmakta lazım arada olur o kadar kacamak stres e gorme sakın sonra vucut odem topluyor en azından bende oyle oluyor

Bu gün ki Menüm
Sabah
2 yumurta 1 dilim ekmek 1 kayısı bir dilim sucuk 2 dilim domates 50 gr kadar peynir şekersiz çay

Öğle
bir dolu tabak kabak yemeği
5 kasık patates kavurması (önce haşladım sonra soğan ve Salça ile kavurdum)
1 bardak ayran

Acikinca ara
1 haslanmis yumurta 50 gr peynir şekersiz cay

Kızlar ben bu gün 12 de kahvaltı yaptım öğle dediğim yemeği de 5 te yedim is böyle olunca akşam yemeği yemedim artık az once atistirdim
Ayrıca
15 dk yürüyüş
5dk bisiklet
200 ip atlama
Ve spor salonunda 1 saat diğer aleterle calistim

Bu arada kilom
Gecen hafta : 83.5
Bu gün : 82.8
Fark -700
Tebrikler tatlım Menunde guzel eksinde guzel 700 gr sen ne zamandır zayıflamaya cakısıyorsun

Menüm

Kahvalti
1 kücük yumurta (haslanmis)
Yarim domates
Yarim salatalik
1 dilim peynir
1 dilim kepekli ekmekten 2 dilim kasarla tost

Ögle
3 tane gong pirinc ve pisir patlagi

Aksam
Yogurtlu haslanmis brokoli

Ara 1 bardak portakal
1 bardak greyfurt suyu
Canım cok tebrik ederim gercekten menulerin de verdıgım kiloda sahane 10 numara 5 yıldız

Bence hıc de fazla degıl saglıklı beslenmıssın artıma gelince sadece kokrc hatırlıyorum oda yarım zaten bence sende benım gıbı uzun suredir yapıyorsun ya ondan oldu vucudu sasirtmakta lazım arada olur o kadar kacamak stres e gorme sakın sonra vucut odem topluyor en azından bende oyle oluyor
sağol canım güzel sözlerin için. umarım dediğin gibi ödemdir. haftaya tartı beni 2 haftalık sevindirir.:KK49:

X