82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

canım birtanesin ben böyle fiti fiti bilgisayardayım gün içinde annem de göz ucuyla bakıyor. seni tanıyor bahsin geçiyor yani evimizde. yarın dileklerini iletirim canım

Ayyy gercekten mi bak cok mutluuu oldummm ya beni tanimasina balli lokmam tamam kuzum mutlaka ilet canim dostum ikinizide cok cok öpüyorum

Guzel fikir fistik ben eminim sen o pantolonlara girersin

aynen canım ya özellikle yazlık ayakkabılarım hiç olmuyor yeni aldığım kıyafetler değil ama eskiden çıtır çıtır giydiğim nefis kıyafetlerimi gözümün önünde tutuyorum o kadar özledim ki eski halimi onların içine girersem iş tamamdır.

Gireceğiz baska yolu yoookkkk

25 ocak 2.hafta oluyor benim sporla tam diyet gerci 20sinde basladi ama seruven az yemenin 2.haftasi diyelim

25 ocak pazartesi gunu öglen ogununde istedigin bisiyi yeme hakki var kizlar
Ama öglen yiyelimki gun icinde yakalim

Haftaya pazartesi 1 subat ciss yemek yok ödulumuz 2 hafta arayla olsun hem abartmamis oluruz hemde bizi gaza getirir eglenceli olur

Nedersiniz guzeller

Benim.kardesim her haliyle guzeldir zayflayinca guzelligine guzellik katicaksin balli lokmam

Super ortimmmm ozmn maydonoz kurunu yapalimmm gobek eritiyomus kuzu
yapalım kuzum ben izninizi isityorum arkadaşlar paşamın çok uykusu var ben uyumazsam girmiyor yatağa. çok öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…