82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

İyi akşamlar bayanlar
Menü vereyim
Sabah : 1 haşlanmış yumurta
1 çatal beyaz peynir
1 çatal tulum peynir
2 ince dilim kasar
2 ince dilim salam (olmasa daha iyi olurdu çöpe gitmesin diye tabakta kalanı yedim )
Öğlen : 1 küçük milfoy
1 tane maden suyu
Ara : Eti karam bitter yarısı
Aksam : kapuska yemeği
Salata
Eki Görüntüle 1752860
akşam yemeğinde lahana var süper :KK49: canım lahana suyunu yapıyormusun:KK66:

Aslında ben önceleri daha hafif yiyordum akşam yada iki öğün ozaman daha iyi kilo vermiştim akşam tekrar yemiyorum ama 16 çekip beslenme şeklini haftaya degustrcem ara öğün olarak ra tarcınlı süt koymayi planloyorum çok kötü bu aralar hiç veremiyorum ayrıca ızgara gerçekten çok hafif oluyor benimki biraz ağır pişirmeye başladı o yüzden sadece köfte yapıyorum tavuk ta çok severim tekrar bi denicem pişirirse tabi
canım akşam yemeğin ile uyku saati arasında çok zaman var, eğer ara öğün birşeyler yemezsen saldırı durumlarının olması kaçınılmaz olur kalorili yiyeceklere
mesela 2 salatalık tıkırdat şöyle mesela kalorisi yok gibi bir şey bu tarz şeylerin :KK66:

Yapıyorum canim zaten çöpe gitmesin diye yaptım yemeğini :)
canım ben hali hazırda kekik suyu kiraz sapı yapıyorum. bir de üstüne bugün lahana suyu içince ayyyy nasıl oldum anlatamam. ne zor işler bunlar. :KK12:
demek istediğim canım kekiklerim bitsin ben sonra devam edeyim lahana suyuna.
deneyimlerini bizimle paylaşırmısın :KK66:

sevgili ailem şu an mutfakta akşam yemeği olarak tost makinasının başındalar. yarım ekmek,, yarım ekmak basıyorlar tosta. sucuklu kaşarlı nasıl içim gitti offf.. nasıl kokuyor :KK42::KK42::KK42:
ne var dı bu kadar kilo alacak ya çocuk gibi bakıyorum onlara :cry::cry:

İyi akşamlar bayanlar
Menü vereyim
Sabah : 1 haşlanmış yumurta
1 çatal beyaz peynir
1 çatal tulum peynir
2 ince dilim kasar
2 ince dilim salam (olmasa daha iyi olurdu çöpe gitmesin diye tabakta kalanı yedim )
Öğlen : 1 küçük milfoy
1 tane maden suyu
Ara : Eti karam bitter yarısı
Aksam : kapuska yemeği
Salata
Eki Görüntüle 1752860

Guzel kuzum madem suyuunu herkes oneriyor bende icicem :KK66:

canım ben hali hazırda kekik suyu kiraz sapı yapıyorum. bir de üstüne bugün lahana suyu içince ayyyy nasıl oldum anlatamam. ne zor işler bunlar. :KK12:
demek istediğim canım kekiklerim bitsin ben sonra devam edeyim lahana suyuna.
deneyimlerini bizimle paylaşırmısın :KK66:
Paylaşırım tabiki canimda öğün olarak içemiyorum 2 gündür misafirim var aklıma geldikçe içiyorum

20160123_192522.jpg

Aksam.yemegim canlar

1 adet firinda tavuk pirzola domatesli
Yaninda karisik salata

sevgili ailem şu an mutfakta akşam yemeği olarak tost makinasının başındalar. yarım ekmek,, yarım ekmak basıyorlar tosta. sucuklu kaşarlı nasıl içim gitti offf.. nasıl kokuyor :KK42::KK42::KK42:

Oy ben sana kiyamam ama iradenide o kokuya ragmen kutlarim harikasin balimmm :KK200:

bizdede aynı durum vardı ekmegın ustune de bırguzel bolcana margarınn ne güzel koktu :cry::cry:
üstunede kek yaptılar o da koktuuu :cry::cry:

yemediiimmmmm :KK71::KK49::KK76::KK73: aynaya gıdıp baktımmm bacaklarıma baktıımmmm :KK75:
iyi gidiyorsun iyiii dediiimmmmm:KK47::KK47::KK47:

yersem kendimle çok pis kavga ederim. :KK11:göze alamıyorum o kavgayı

bizdede aynı durum vardı ekmegın ustune de bırguzel bolcana margarınn ne güzel koktu :cry::cry:

yemediiimmmmm :KK71::KK49::KK76::KK73: aynaya gıdıp baktımmm bacaklarıma baktıımmmm :KK75:
Yemediginiz icin ikinizede alkissssss fistiklar:KK9:

tebrikler bebek bize gerekli olan şey sadece irade :KK9:
bende ne yaptım biliyormusun üzerimde eşofman vardı dar uzun kesim olan modellerden kısmen vücudu daha derli toplu gösteriyor, hatta biraz zayıf bile gösteriyor.
çıkardım üzerimden üzerime yapışan taytım var onu giydim çıktı her yer tabi bıngıl bıngıl gözümün önüne...
dedim kendi kendime nereye yiyorsun daha :KK70:

Kuzum yoksa zararli miii form cay dokunmuyo :KK64:
canım afedersin ama ben müshil yutmuş gibi oluyorum ve çok ağrım oluyor.
kuzum çok tüketirsen düzenli olarak bağırsakların işleyişi bozuluyormuş. ben çok nadir yemeği çok kaçırdığımı düşündüğüm zamanlar içiyorum.

bu arada canım belki de bende öyle bir etki yapmıştır. yanlış yönlendirmek istemem:KK66:

X