82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Harika balimmmm tempon cok guzelllll alkis sana gelsin guzel beslenmissin

gecmis olsunnn canjm hersey ust uste gelmis simdi guzelce iyiles sonra bomba gibi yola devam

30 dk eliptik bisiklette calistim bugün. Disari cikip yürüyüs yapamiyorm istanbulda hava kosullari uygun deil bugünlük.

Olsun canjm bisiklette harika bi spor

Çok üzüldüm sana hatırlattım içinde Özür dilerim kilo önemli değil illaki verilir anladigim kadarıylada cok pozitif bi kadinsin insallh tekrar bebek sahibi olursun yaşadığın olayda senin imtihanindir rabbim tekrar yaşatmasın

Günaydın fistiklar yine artı larla da uyansam mutluyum yeni hafta yeni umut yeni eksiler insallh
Tabi karla uyandık heryer bembeyaz olmuş haberim yok nasıl bir uykuysa bu

benimde kedim var da hemen dikkatimi çekti. benim için mıncırır mısın o güzelliği
Malesef canım kuzenim izmirde yaşıyor ben istanbulda zaten pek yaklaşamiyorum şimdi kedisi olan birine col itici gelebilirim ama küçükken bi korkmustum çok korkarım kedilerden hatta kabus olarak kedi falan görüyorum beni bogmaya çalışıyorlar gibi ama bu çok şirin bi kedi gerçekten

AMIN INSALLAH ALLAH razı olsunn canim benim cok tesekkur ederim

Günaydın fistiklar yine artı larla da uyansam mutluyum yeni hafta yeni umut yeni eksiler insallh
Tabi karla uyandık heryer bembeyaz olmuş haberim yok nasıl bir uykuysa bu

Supee enerji super azim demek alkislar
Bol eksili haftalar tatlim aynen her yer kar hava cok soguk oldugu zaman leslie yapicammm bende

Arabada bile zencefil cayimdan vazgecmiyorum kizlar tavsiye ederim sindirimi hizlandiriyo
Ben icmiyirym da kızıma yaptığım çayların içine biraz katıyorum içiyor bu arda hani bildirim yok mu bende nasil yapıyorsunuz örnek alayım diye bekledim

Canlar simdi bu kalori sayima vucut alisinca bir zamann sonra arada detoksta yapalimmi
canım benim detoks candır.
vücudun kalori sayımına alışması herhangi bir diyet programına alışmak gibi değil ki.

Ben icmiyirym da kızıma yaptığım çayların içine biraz katıyorum içiyor bu arda hani bildirim yok mu bende nasil yapıyorsunuz örnek alayım diye bekledim
canım haklısın bugün çok geç kaldık birazdan paylaşıyorum ben. bugün herkes yoğun galiba. tartımızın fotosunu çekiyoruz canım.

Günaydınnn
Evett ne yapıyoruz bugun şimdi:)
K kafsinkaf35 kedilerimin fotosunu ilk fırsatta paylasayım canım

Kızlar menü bildirimini her aksam topluca mı yapıyoruz yoksa her oğun sonrasımı?
teşekkür ederim canım .
tartı foto birazdan geliyor çok geç kaldı benim. akşamları menü paylaşıyoruz. gün içinde yemeğimin resmini paylaşıyorum.

canım masala perisi bebeğim detoks ile ilgili alıntı yapıp yazdığım mesaj eksik gelmiş saçma sapan olmuş lütfen ciddiye alma.

Ben bilmiyordum 72.9 haftaya fotolu bikdirim yaoarim yediklerim de cekmedı m akşam yemegimi öyle yaparım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…