82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Canim pazartesi tarti ggunumuz
sen kalori sayiyomusun bilmiyorum ama biz kalori sayıyoruz
Ve artik 2 saat yürüyüş planladik daha cok azimlendik :KK66:
Bende bu aralar iyi gitmiyor işler kaçamaklar vede önceki gibi veremiyorum kaç haftadır 73 gidiyorum tekrar suan kushan diyetine başladım yeni o bitince bende kalori hesabi devam edebilirim benim herhangi spor aletim yok zumba yapıyorum hergün artı mekık vs işte eşim evde olursa vede hava şartları el verirse yürüyüşe çıkıyorum kızım var yoksa gidemeyorum benimde yeniden o azmi isteği yakalamam lazım

image.png
Hatunlar iyi akşamlar :* bugun öğlen kalktığım icin kahvaltı yok aksam icin yemekte yapmadım dünden kalmıştı :) kalorimde çok az olduğu icin cayın yanında 1 ufak kekle susamlı kraker atıştırdım :) bu arada günlük almam gereken kalori 2000 ama bugun yarısındanda az olduuu :KK71:

Eki Görüntüle 1747593 Hatunlar iyi akşamlar :* bugun öğlen kalktığım icin kahvaltı yok aksam icin yemekte yapmadım dünden kalmıştı :) kalorimde çok az olduğu icin cayın yanında 1 ufak kekle susamlı kraker atıştırdım :) bu arada günlük almam gereken kalori 2000 ama bugun yarısındanda az olduuu :KK71:
süper canım tebrik ederim 1550 kalori verdin demektir bu şekilde:KK9:

Slm bayanlar dis dolgumla ugrasirken üstüne bi de grip olarak hastalik performasima yenileri eklemis bulunuyorm :) menü paylasmadim cünkü diyet yapmama ragmen düzenli ögünlerle beslenemedim. Yarin kilo bildirimimi yapicam ve biraz daha iyileserk güzel menülerimle aranizda olucm

30 dk eliptik bisiklette calistim bugün. Disari cikip yürüyüs yapamiyorm istanbulda hava kosullari uygun deil bugünlük.

Bende bu aralar iyi gitmiyor işler kaçamaklar vede önceki gibi veremiyorum kaç haftadır 73 gidiyorum tekrar suan kushan diyetine başladım yeni o bitince bende kalori hesabi devam edebilirim benim herhangi spor aletim yok zumba yapıyorum hergün artı mekık vs işte eşim evde olursa vede hava şartları el verirse yürüyüşe çıkıyorum kızım var yoksa gidemeyorum benimde yeniden o azmi isteği yakalamam lazım

yakalariz en biigiyle o azmi sen merak etme canim :KK66: kizini ALLAHIM bagislasin canim evde cikamadigin zmlar leslie yapablrsn :KK66:

Ay insallh insallh gelinlik ten bahsettiğine göre evlisi n galiba

Evet canim evlendim ben gecen sene subat ayinda gelinlik icin rejime baslamistim hazzirana kadar 16 kilo verdim evlendim sonra hamile kaldim bebegimi karnimda kaybettim :KK43: hamilelik sirasinda kilo aldim sonra bebegim düştükten sonra bunalima girdim atlamadim 7 ay icinde yeniden 80li sayilari gordum biraz kendime geldim yine burdayim INŞALLAH yeniden zafere ulasicaz beraberce.

Son düzenleyen: Moderatör:
X