82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

kuzum kerevizle yaptığım tek salata var bildiğim: kerevizin patates kısmını kabuklarını soyup haşlıyorum. rendeleyip soğumaya bırakıyorum. sarmısak, yoğurt, mayonezi karıştırıp ikisini birleştiriyorum. beyaz çok güzel bir salata oluyor. yarın yapayım bak canım çekti fotoda atayım.:kk77:

diğer bugün yediğim ise salçasız yapıldığı için salata gibi olan bir yemek
tencereye bir kaşık zeytinyağı ekliyoruz ocağın altını açıyoruz
1 soğanı küçük doğrayıp tencereye ilave edip, biraz çeviriyoruz
iyice yıkanmış ve doğranmış kerevizleri atıp biraz suyunu salana kadar çeviriyoruz
en son 2 bardak kadar ilave ediyoruz. pişmeye bırakıyoruz. gayet basit ama daha da şahane olsun dersen eğer, ben bunu çok seviyorum terbiyeli ve bu şekilde yaptım bugünde
terbiyesi için yarım limon suyunu ve bir yumurta sarısını bir kasede çırpıyoruz. pişmekte olan yemeğimizin sıcak suyundan bir kepçe alıp yavaşça yumurtalı karışıma ekliyoruz. yavaş ekliyoruz ki yumurta sarısı pişmesin.
sonra yemeğimiz artık pişmeye yakın olduğunda kerevizin yumuşamasından anlayabiliriz piştiğini. bu yumurtalı karışımı yavaşça karıştırarak yemeğe ilave ediyoruz. 2-3 dakika sonra ocaktan alıyoruz.:kk77:
afiyet olsun umarım beğenirsin açıklayıcı olmuştur inşallah :KK66:

Kuzum benim uzun uzun yazip anlatmissin ALLAH razi olsun bitanem yapta fotosunu koyarsin bende yapicam mutlaka :KK66:

Yemegide lezzetli olur eminim tamam kuzum tarifi kaydettim haydi bakalim mutfak senlensin :KK54:

ah kuzum benimde aklımda neler var. bugün netten elbiselere baktım. M beden sipariş etmek için göğüs 87 olması gerek diyor beden tablosunda. 87 olsun o kadar güzel elbiseler varki hemen alıcam. tabiki büyük bedenleri de var ama ben o şık elbiseleri M beden giymek istiyorum.
şimdilik ilk hayalim sonrasında tabi ki gelsin S XS:KK55:
nasıl bir kombin hayal ediyorsun canım:KK200:

Kuzummm ya bende m beden elbise istiyorum m ye girersek sanirim zayf oluruz 65 ken large olur sanirim kuzum INŞALLAH kavusursun elbislerine bitanecik :KK66:

kuzum kombini buraya atmaya calistim.resim buyuk geldi atamadim bigun giyer atarim IINŞALLAH :KK200:

canım ben 65 ken kilolu demezdin ama zayıfta demezsin yani benim öyle balık etli bıngıldak kıvamda oluyorum yine. bir de benim göbek kısmı çok sıkıntılı 60 ın altına inmeden gitmiyor. yani en son ordan veriyorum. nereye saklayım o göbüşü ben:KK53:

Kuzum ya 60 olsun ozmn ya balik etli degilde zayf olalim:KK33: benimde basen skntilioy oyHoppa

Kuzummm ya bende m beden elbise istiyorum m ye girersek sanirim zayf oluruz 65 ken large olur sanirim kuzum INŞALLAH kavusursun elbislerine bitanecik :KK66:

kuzum kombini buraya atmaya calistim.resim buyuk geldi atamadim bigun giyer atarim IINŞALLAH :KK200:
inşallah canım M beden ol ben sana hediye olarak takdim edeyim o kombini
nasıl motivasyon ama :KK49:
evet canım 65 iken large elbise giyiyordum. 65 ten sonra zaten elbise giymeyi bıraktım.:KK61:

inşallah canım M l ben sana hediye olarak takdim edeyim o kombini
nasıl motivasyon ama :KK49:
evet canım 65 iken large elbise giyiyordum. 65 ten sonra zaten elbise giymeyi bıraktım.:KK61:

Supersinnnn gultanesi beni sozlerinle motive ediyosun daha ne isterum ALLAH razi olsun kardesim:KK19:

aynen kuzum large hayir mediuma evet:21:

sizinle sohbet ederken aklıma yeme gelmiyor çok iyi :KK76: tam abur cubur saatlerim çünkü çok teşekkür ederim:KK49:birazdan kalori hesaplarımla karşınızdayım.

His sorma ya hersey zayflar icin aynen kuzum bakiom bu kesin small diom m cikio :KK11:
canım hadi elbiseyi anladım kalıpları küçültmüşler de, 1 ay önce eşofman üstü almak için bir yere girdim elime aldım medıumu bu bana olur giydim olmadı önü kapanmıyor. large aldım denendim kapandı ama fermuar gerim gerim yırtılacak gibi. daha büyüğüde yokmuş. yani large eşofman üstü olmadı ya :KK11:

canım hadi elbiseyi anladım kalıpları küçültmüşler de, 1 ay önce eşofman üstü almak için bir yere girdim elime aldım medıumu bu bana olur giydim olmadı önü kapanmıyor. large aldım denendim kapandı ama fermuar gerim gerim yırtılacak gibi. daha büyüğüde yokmuş. yani large eşofman üstü olmadı ya :KK11:

Seni cok iyi anliyorum.bende gecen bi mont begendim harika bi baktim gozume byyuk gorundu gydim mont kapanmadi ya :KK43:

Bide esim hic sebze sevmez ona baska yemek bana baska.yemek yapacammm ona yaptgm mis.gibi yemeklere nasi dayanacamm oy

X