82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Teşekkür ederim canım listeye kendimi tam adapte ettgimde giricem eger sizde isterseniz :KK19:
hep beraber listede olalım kuzum tabi ki sen kendini hazır hissedersen. :KK66: bu arada diyete başlıcam diye yine yedikçe yedim :kk77: nasıl bir sendromdur bu ya :pbuna bir çare lütfen çok fena. bir tek ben miyim bu şekilde sanki kıtlık çıkacak, yemek yemek yasaklanacak gibi yedim ya :oops:

hep beraber listede olalım kuzum tabi ki sen kendini hazır hissedersen. :KK66: bu arada diyete başlıcam diye yine yedikçe yedim :kk77: nasıl bir sendromdur bu ya :pbuna bir çare lütfen çok fena. bir tek ben miyim bu şekilde sanki kıtlık çıkacak, yemek yemek yasaklanacak gibi yedim ya :oops:

Kuzum tabi isterim kuzu bende ole yaptim diyet yapicam diye yedim ah ah tartiya cikmaya korkuom :KK43: en son 75tim ama sanki aldim bizim hemen dur dememiz lazim ortak haksizmiyim:KK54:

Tam motive super motive diyet yapicam diye diye yedimmm :KK43: yemege dur diyorum veeee yarin menulerimle burdayim guzeller hu hu:emir_bebek::KK49:

Kuzum tabi isterim kuzu bende ole yaptim diyet yapicam diye yedim ah ah tartiya cikmaya korkuom :KK43: en son 75tim ama sanki aldim bizim hemen dur dememiz lazim ortak haksizmiyim:KK54:
evet ortim bu gidişe bugün bir dur diyoruz:KK11:bende korkuyorum ya tartıdan offf:KK14:canım kilo almışsan bile tartıya takılıp üzülme sende bu azim varken hop diye atacaksın o fazlalıkları :KK49:ben sana inanıyorum balım:KK68:

prensesler merhaba ilk ölçü bildirimi benden gelsin bakalım günlükte eski ölçülerimi de buldum yazayım
10 nisan 2015 yeni ölçüler 9 kasım 2015
kilo:75 kilo:70.1
göğüs:105 göğüs:102
bel:100 bel:93
basen:108 basen:104
göbek:100
evet canlarım bugün göbek ölçümü de aldım nisanda almamıştım. tartı foto ve menüde gelecek akşama
HEDEF 90 60 90 TABİ Kİ :KK49:

evet ortim bu gidişe bugün bir dur diyoruz:KK11:bende korkuyorum ya tartıdan offf:KK14:canım kilo almışsan bile tartıya takılıp üzülme sende bu azim varken hop diye atacaksın o fazlalıkları :KK49:ben sana inanıyorum balım:KK68:

Sen balmisin kaymak mi ne tatli bi dostsun sennn:KK74: sagol kuzum INŞALLAH ortak ikimiz kurtulcaz bu kis bu kilolardan ilk bahara bomba gibiyiz :KK5:

prensesler merhaba ilk ölçü bildirimi benden gelsin bakalım günlükte eski ölçülerimi de buldum yazayım
10 nisan 2015 yeni ölçüler 9 kasım 2015
kilo:75 kilo:70.1
göğüs:105 göğüs:102
bel:100 bel:93
basen:108 basen:104
göbek:100
evet canlarım bugün göbek ölçümü de aldım nisanda almamıştım. tartı foto ve menüde gelecek akşama
HEDEF 90 60 90 TABİ Kİ :KK49:

Supersin kuzum:KK66: bende metre yok alym bende olcucem suqati yaptın mi balim:KK66:

merhaba prensesler menü paylaşayım bakalım bugün ilk gün sayılır diyet ve squat için dün biraz dengesizdi squatta yapmadım zati :KK66:
sabah: domates, salatalık 2 dilim peynir
öğle: yarım ekmek kokoreçin içindeki kokoreç. 50 gr kadar birşeydi. ekmeğini yemedim. :kk77:
akşam: 1 tabak kereviz ve pırasa karışımı sebze yemeği.
bol bol su içtim canlarım bugün fakat aralarda 3 fincan şekerli türk kahvesi kaçtı. ah bu kahve sevdam:KK43:
30 squat tamam bugünlük sporum bu kadar. 30 gün dayanıcam söz bakalım ne olacak
bitki çayımı hüpleticem :KK50: öpüyorum:KK200:

merhaba prensesler menü paylaşayım bakalım bugün ilk gün sayılır diyet ve squat için dün biraz dengesizdi squatta yapmadım zati :KK66:
sabah: domates, salatalık 2 dilim peynir
öğle: yarım ekmek kokoreçin içindeki kokoreç. 50 gr kadar birşeydi. ekmeğini yemedim. :kk77:
akşam: 1 tabak kereviz ve pırasa karışımı sebze yemeği.
bol bol su içtim canlarım bugün fakat aralarda 3 fincan şekerli türk kahvesi kaçtı. ah bu kahve sevdam:KK43:
30 squat tamam bugünlük sporum bu kadar. 30 gün dayanıcam söz bakalım ne olacak
bitki çayımı hüpleticem :KK50: öpüyorum:KK200:
balım harıka menu harıka spor sen harıkasın :KK66: kahveden vazgecme kuzum ama 1 ındır ozmn hıc bısıcık olmaz :KK66:
cicişlerim nerde benimmmm :mad: 5 tane midye hüplettimmm:oops:
afıyet olsunnnn kuzucum kendını kasma bız yola basvurduk olucak basarıcaz INSALLAH :KK66:

X