82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Başlangıç:81,600
Geçen hafta:72,400
bu hafta:71,600
Fark:800
tam 10 kg vermişim şimdiye kadar

Merhaba... ben bursa gemlik ten araniza katilayim :)
72 kiloyum. 4 gundur diyetisyenin verdigi listeyle diyet ve 45 dakika tempolu yuruyus yapiyorum. Komik gelecek belki ama neden hic fark yok ? 120 kilodan zayiflayan yigenim vucudun suanda jendini korudugunu ve biranda verecegimi soyluyor ? Bu teori dogru mu ? Bu arada boyum 1.62 ve hedefim 55~56~57 civari...

Bende menümü vereyim de sahurda yediklerimi bir hatırlayabilsem
Sahur
Bir kase mercimek çorba
Iki dilim ekmek kadar lavaş
Biraz peynir zeytin
Salata
Iki hurma
Bir yemek kaşığı çerez

Iftar
Bir kase yoğurtlu çorba
Iki kaşık sebze yemeği
Iki parça tavuk
Salata
Iki hurma

Su 2,5lt
Sadece iftarda altı brdk içtim Sonrada şiştim nefes almaktazorlandım

Merhaba... ben bursa gemlik ten araniza katilayim :)
72 kiloyum. 4 gundur diyetisyenin verdigi listeyle diyet ve 45 dakika tempolu yuruyus yapiyorum. Komik gelecek belki ama neden hic fark yok ? 120 kilodan zayiflayan yigenim vucudun suanda jendini korudugunu ve biranda verecegimi soyluyor ? Bu teori dogru mu ? Bu arada boyum 1.62 ve hedefim 55~56~57 civari...
Hoşgeldin canım burası pek aktif değil istersen sende 7. Takım cuma yarışması na gelebilirsin orası daha aktif

sahur
Domayesli biberli mini tost
Iki hurma
Bir tane mercimekli börek(sahurda eltim getirmişti dayanamadım)
Bir kase yoğurtlu çorba
Iki çatal peynir

Iftar
Bir kase yoğurtlu çorba
Bir parça tavuk
Iki hurma
Salata
Iki dilim ekmek

Su
2 olur

Ben ramazanda sporu aturtamadım yemek bulaşık teravih hep koşturmaca birde mide dolu oluyor eğilip kalkamıyorum çocuklar var yürüyüşede çıkamıyorum bakalım bir yolunu bulmam lazımo_O

ksrays ksrays Selamun Aleykum prensesler..
Ramazan dolayısıyla giremiyorum canım herşey yolunda çok şükür.
Diyet artık benim hayatımda sağlıklı yaşamım oldu o yüzden menu paylaşmıyorum. Zaten mukabele, iftar, teravih, sahur derken biraz günlük düzen bozuldu spor yapamıyorum.
Kilo olarak eksim yok aynı kilodayım artım da yok zaten metebolizmam yavaş şu an hepden durdu ama muhim değil Ramazana odaklandığım icin
Hepimizin Ramazan ayı mübarek olsun.
Rabbim bayrama rızasını alanlardan eylesin. Havalar soğuk ve yağmurlu gecmesi de bizi rahatlatıyor.
Allaha emanet olun hepinize çok teşekkürler Ramazan sonrası görüşmek üzere hayırlı günler :KK36:

Gerçi sen hep yazmissin ama ben gelemedim anneden dolayı ama artik eskisi gibi canli bulsun adaşim istiyorum ablam ksrays ksrays

Yine geldimmmmmmmm canlar:KK15:
nerelerdesin canım benim sen hoş geldin. :KK75:her gece bakıyorum günlüğe senden bir ses var mı acaba diye. sen gittin günlükte dağıldı. başka günlüklere baktım ama bizimkinin tadı yok canım hiçbirine katılmadım. düğün hazırlıkların nasıl gidiyor, umarım iyisindir. kendine iyi bak görünüp kaybolma sakın çok öpüyorum:KK60:

nerelerdesin canım benim sen hoş geldin. :KK75:her gece bakıyorum günlüğe senden bir ses var mı acaba diye. sen gittin günlükte dağıldı. başka günlüklere baktım ama bizimkinin tadı yok canım hiçbirine katılmadım. düğün hazırlıkların nasıl gidiyor, umarım iyisindir. kendine iyi bak görünüp kaybolma sakın çok öpüyorum:KK60:

Kuzum aklimdaydin bende sana msj yazcaktim.kalp kalbe karsymis msjini gorunce mutlu oldum kuzucum hersey yolunda gitti halletik hazirliklari kuzum cok sukur:KK36: safak sayiyoruz artik kuzum hayrlisyla :KK66: sen naslsn kuzum iyisindir INSALLAH evet dagilmis gunluk :KK43: bizim prensesler grubumuz bambaskaydi ben gelicem kuzum sende gel birakma beni opuyorum seniiiii cankus:KK200::KK15:

Kuzum aklimdaydin bende sana msj yazcaktim.kalp kalbe karsymis msjini gorunce mutlu oldum kuzucum hersey yolunda gitti halletik hazirliklari kuzum cok sukur:KK36: safak sayiyoruz artik kuzum hayrlisyla :KK66: sen naslsn kuzum iyisindir INSALLAH evet dagilmis gunluk :KK43: bizim prensesler grubumuz bambaskaydi ben gelicem kuzum sende gel birakma beni opuyorum seniiiii cankus:KK200::KK15:
after before yapıcaktın bebeğim çok merak ediyorum yeni halini. senin içinde sakıncası yoksa paylaşır mısın güzellik:KK66:

X