82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

sabah
Iki yumurta
Iki dilim ekmek
Bir parça sucuk

Öğle
Fırında kabak köftesi
Iki kaşık yoğurt

Akşam
Bir kase damates çorba
Tavuklu salata
Iki ısırık çikolata

Su
2Lt

Spor
20 dk trambolin
500 Bacak çalıştım
100 mekik
10 Dk egzersiz

BERAT KANDILIMIZ INŞALLAH BERATIMIZ OLUR BOL BOL TÖVBE ISTIĞFAR GETIRELIM INŞALLAH PRENSESLER HAYIRLI GECELER
Aminnn ecmain inşaAllahhh canım..
Prensesler Berat kandilimiz mübarek olsun Rabbim tüm dualarimizi ve ibadetlerimizi kabul etsin..
Orucla gecirdim Allah kabul etsin yarinde niyetliyim..
Rabbim imanimizi güçlendirsin, sağlık versin hayırlara vesile olsun prenseslerrrr...
Allaha emanet olun :KK200::KK200::KK200::KK200:

sabah
Iki yumurta
Iki dilim ekmek
Bir parça sucuk

Öğle
Fırında kabak köftesi
Iki kaşık yoğurt

Akşam
Bir kase damates çorba
Tavuklu salata
Iki ısırık çikolata

Su
2Lt

Spor
20 dk trambolin
500 Bacak çalıştım
100 mekik
10 Dk egzersiz

Ablam yine harika devam ediyosun herzmaan harikasin :KK66::KK66:

BERAT KANDILIMIZ INŞALLAH BERATIMIZ OLUR BOL BOL TÖVBE ISTIĞFAR GETIRELIM INŞALLAH PRENSESLER HAYIRLI GECELER

INŞALLAH ablam hayirli kandiller :KK36:
Aminnn ecmain inşaAllahhh canım..
Prensesler Berat kandilimiz mübarek olsun Rabbim tüm dualarimizi ve ibadetlerimizi kabul etsin..
Orucla gecirdim Allah kabul etsin yarinde niyetliyim..
Rabbim imanimizi güçlendirsin, sağlık versin hayırlara vesile olsun prenseslerrrr...
Allaha emanet olun :KK200::KK200::KK200::KK200:

ALLAH kabul etsin ablammmm hayirli kandiller:KK36:

Sahur
Bir kase domates çorba
Yarım peynirli poğça
Iki ısırık çikolata

Iftar
Bir tabak kuru fasulye
Bşr kabak mücver
Salata

Şekersiz çay
Bir bisküvi

Bugün iki kere aynı cümleyi işittim "bayağı zayıflamışsın" çok hoşuma gitti tam 9 kilo gitmiş benden üç ay gibi bir sürede inşallah devamı gelir az az ama kalıcı olur inşallah canlar hayırlı geceler

Bugün iki kere aynı cümleyi işittim "bayağı zayıflamışsın" çok hoşuma gitti tam 9 kilo gitmiş benden üç ay gibi bir sürede inşallah devamı gelir az az ama kalıcı olur inşallah canlar hayırlı geceler

Ne kadar guzel bi cümle dimi ablam :KK66: INSALLAH basaricaz basladik devami gelicek:KK66: senide cok cok tebrik ediyorum ablam :KK66:

Ne kadar guzel bi cümle dimi ablam :KK66: INSALLAH basaricaz basladik devami gelicek:KK66: senide cok cok tebrik ediyorum ablam :KK66:
Günaydın fıstık
günaydın fıstık senin kadar hızlı ve istikrarlı olamasamda yavaş yavaş kurtulucam inşallah bende seni çoook tebrik ediyorumm

82 kiloya kadar ciktim kendim basaramiyordum bende buraya günlük acmaya karar verdim başarı oykum olucak bu yazilar benim...
ALLAHIM kimset ederse temmuzun sonu düğünum var ben o gelinliğe su perisi gibi girmek istiyorum en güzel günümde en guzel olmak istiyorum İNŞALLAH.

INANMAK BASARMANIN YARISIDIR..

ALLAHIM kilo vermek isteyen herkese benimle birlikte yardım etsin İNŞALLAH.

Kilom 82
Boyum 160
Yasim 25

Baslama tarihim 23 subat
1.Hedef tarihim 15 haziran= kilo 60/65
2.hedef tarihim 25 temmuz=kilo 55/60

benimle bu yolda gitmek isteyen arkadaşlarda buyursun gelsin :KK66:

23 Mart
1.ayim doldu tam 7.200 kilo vererek 74.900 kilo oldum darisi diger aylara INSALLAH

MASALLAH bana yola devammmm:KK68:

23 Nisan

Bugun diyetimin 2.ci ayi bitti 74.900düm simdiki kilom 70.700 kilo:KK66: 4.200 kilo vermisim cok şükür yola devam İNŞALLAH diger ay daha fazla gider:KK36:

23 Mayıs
2.ayım doldu 3.ayım oldu bu ay 70.700den 66.100 oldum ALLAHIMA COK SUKUR 4.600 KILO VERMISIM HAYDI YOLA DEVAM MASALLAH:nazar::KK9::KK36:

isim////// baslangic/////simdiki
/////hedef
zayıflıcammm 82.100//////67.900//////60
ay__60 98.900/////87.800//////69
sonsuzva 75.500/////65.200///////60
ksrays 81.600/////73.100//////60
kafsinkaf35 75.500////73/////60
Merhaba o kadar çok benzerlik gösteriyoruz ki yazmadan geçemedim :)
bnde 85 ile başladım hedefim 65 hatta 60.
ve bnmde eylülde düğünüm var, onun için kilo vermek istiyorum. sen 3 ayda vemişsin, benm hedefim de 3 ayda vermek.
keşke seni 3 ay önce tanısaydım ve o zman başlasaydım şimdi çok geç kaldığımı biliyorum ama elimden geleni yapıyorum.
canı gönülden tebrik ediyorum seni canm :)

Sabah
Yarım simit
3 zeytin
Iki çatal haşlama yumurta
Iki dilim domates

Ara
Iki ısırık muz

Öğle
Iki kaşık kuru fasulye
Iki çatal pilav
Fırında bir mücver

Ara
Iki çeri domates

Akşam
Iki kepçe mercimek çorba
Iki kaşık fasulye
Iki çeri domates
Bir dilim ekmek

Su
3 Lt

Spor
25 Dk trambolin
100 Mekik
250 Ip atlama
200 bacak hareketi
10 Dk kalça basen hareketleri

Şöyle bir eski sayfalarda gezindimde duygulandım aranıza katıldığımda @zayiflicammm
nisa1234 nisa1234
mkble mkble
demlicaykeyfi demlicaykeyfi
I ice floe
S sindirella 060
Su gibi Su gibi
happiness happiness
@ay_060
K kafsinkaf35
@SONSUZVA
mihriban41 mihriban41
fantastikaaa fantastikaaa
Daha kimler vardı hatırlayamadım
Nerdesiniiiiizzzzzz
Canim ben buralardayim ama diyetim buralarda degil. Tartilmadim ne zamandir da. Ramazanda mecbur iki ogun olacak, o zaman duzen kuracagim insallah. Siz nasilsiniz? Devam ediyorsunuz masallah. Ben cok sıkıldım bir daha da toparlayamadim irademi =)

Masallah size ben diyeti bırakalı kac hafta oldu zehirlendiğimden beri diyet yapamıyorum ya da diyet yapınca aşırıya kacıyorum sonrada hastalık pesimi bırakmıyo ben artık akısına bıraktım herseyi :KK70:

Merhaba o kadar çok benzerlik gösteriyoruz ki yazmadan geçemedim :)
bnde 85 ile başladım hedefim 65 hatta 60.
ve bnmde eylülde düğünüm var, onun için kilo vermek istiyorum. sen 3 ayda vemişsin, benm hedefim de 3 ayda vermek.
keşke seni 3 ay önce tanısaydım ve o zman başlasaydım şimdi çok geç kaldığımı biliyorum ama elimden geleni yapıyorum.
canı gönülden tebrik ediyorum seni canm :)

Kuzummmm hic bise icin gec degil emin ol basla daha haziranin basi eylule kadar basarirsin ilk basta kendini motive et basarabilcegine inaniyorum :KK66: ben ara ara yine buralardayim geleblrsn canim bende 60 olmak icin 5 kilo daha vermem lazim berbaerce basaririz buarada ALLAH mutlu mesut etsin canimmm:KK36:

Canim ben buralardayim ama diyetim buralarda degil. Tartilmadim ne zamandir da. Ramazanda mecbur iki ogun olacak, o zaman duzen kuracagim insallah. Siz nasilsiniz? Devam ediyorsunuz masallah. Ben cok sıkıldım bir daha da toparlayamadim irademi =)

Ah ikiz bi gittin bidaha gelmedin :KK43:

Günaydın fıstık

günaydın fıstık senin kadar hızlı ve istikrarlı olamasamda yavaş yavaş kurtulucam inşallah bende seni çoook tebrik ediyorumm

Sen gurrubun bas tacisin ablam ya kac zmandir bi sen gitmedin yanimdasin taa en bastan beraber baslamistik bu yola kalp kalbe basardik cok sukur :KK66:

X