82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Bende spor yapmazsam artik bi eksiklik hsediom daha kac gun gerci ama aklıma yazmisim sanrm ikizim hem nutlu olalim hem zayflayalim spor super :KK66:
Aliskanlik kazaniyoruz ikizim, spor ve yemek yeme aliskanliklarini degistirmek duzenlemek kendi elimizde.
Kuzum bende kursa gittim geldim oglen sinav zmaani biraz yogundu cok yoruldum yurudukten sinra uyumusum :KK66: bunye dayanamadi kosturmaya :KK66: afiyet olsun canim benim misafirligin guzel gecmstr umarum :KK66:
Kiyamam canim, supersin yuruyus yapmişsin. Guzel gecti cok sukur tatlim. Diyetime gore yiyecekler bulabildim, guzel oldu.

Aynen canim, bir iki gun sabret bak sonuc harika olacak. Kaslarin spora alisinca surekli isteyecek, senin icin cok rahatlatici bir hale gelecek.
Ayrica kizlar, unutmayalim ki spor yaptigimizda cikolata yedigimizdeki gibi mutluluk hormonu salgilaniyor, ustelik kilo aldirmiyor, verdiriyor.
aaaaa spor yapınca mutluluk hormonumu bunu ilk duydum :KK57:

Aliskanlik kazaniyoruz ikizim, spor ve yemek yeme aliskanliklarini degistirmek duzenlemek kendi elimizde.

Kiyamam canim, supersin yuruyus yapmişsin. Guzel gecti cok sukur tatlim. Diyetime gore yiyecekler bulabildim, guzel oldu.

Günlüğünde okudum ve senle gurur duydum cunku misafikte bazen insan kendini kaptiriyor sen basarmissin zararsiz bisekilde :KK66:

Evet ikizim saglikli hanimlar olduk :KK66:

aaaaa spor yapınca mutluluk hormonumu bunu ilk duydum :KK57:
Evet canim. İc hastaliklari uzmani'nin ssoyledigi bir sey bu. Dusun ki ben kendimi bildim bileli tombulum, beden derslerinden hep nefret ettim falan. Sporu hic sevmezdim. İlk defa bu sefer spordan keyif almaya basladim.

Buarada takima girdim kizlar hem gunlugumde hemde takımla birlikte olursam daha cok faydali olurum diye dusundum :KK68:
Hayirli olsun canim. Bizi ihmal etme sakin :KK20:

Kuzumm tatlimm:KK50::KK68:

Günlüğünde okudum ve senle gurur duydum cunku misafikte bazen insan kendini kaptiriyor sen basarmissin zararsiz bisekilde :KK66:

Evet ikizim saglikli hanimlar olduk :KK66:
Sag ol canim. Yorumun benim icin kiymetli:KK15:

Evet canim. İc hastaliklari uzmani'nin ssoyledigi bir sey bu. Dusun ki ben kendimi bildim bileli tombulum, beden derslerinden hep nefret ettim falan. Sporu hic sevmezdim. İlk defa bu sefer spordan keyif almaya basladim.

Canim benim bende mutlu oluyorum :KK66: bende hic sevmezdim ama simdi iyi sporla arkdas olduk :KK66:

wuuuu süpermiş, benım zaten mutluluk hormonuna bolca ihtiyacım var :KK53:

Aslaaaa siz benim bitanemsinizzz sizi asla ihmal etmemmm:KK19::KK60: siz olmayinca skliyorum yaa :KK16:
Canim benim ben de cok alistim bu topic'e. Hic bu kadar bagli oldugum bir konu olmamisti. Merak ediyorum sizleri, ben yokken yazdiklarinizi okuyorum hemen :KK60:

wuuuu süpermiş, benım zaten mutluluk hormonuna bolca ihtiyacım var :KK53:
Hepimizin canim, aynen. O hormonu spordan alalim ki tatliya bagimliligimiz bitsin.

Canim benim ben de cok alistim bu topic'e. Hic bu kadar bagli oldugum bir konu olmamisti. Merak ediyorum sizleri, ben yokken yazdiklarinizi okuyorum hemen :KK60:

Hepimizin canim, aynen. O hormonu spordan alalim ki tatliya bagimliligimiz bitsin.

Aynen bende kuzun siz olmayınca nerdeler diye bekliyorum bende okuyorum cok iyi oldu bu topic iyiki birbirlerimzi tanidik :KK66: gonullerinizi actiniz bana cok sagolun:KK37:

X