82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

45 dk yuruyusumu ve pilatesimi yapip geldimmm.
Ögle yemegim: taze fasulye, 4 yk makarna (yagsiz, 2 dilim ekmege denk), makarnaya bir kutu ton baligi kattim guzel oldu. Ve de yogurt tabi ki.
Bugün 1 tahil, 2 süt, 2 meyve hakkim kaldi.
Hadi bakalim hatunlar, neler yiyorsunuz görelim:kk77:
aaa ama bu haksızlık ben plates milates yapamıyorum hele yürüyüş anca evin içinde:) napcaz şimdi?

aaa şimdi aklıma geldi plates topum var benim 1 senedir yüzünü görmedim bi bulayım şunu, haraketlerinide bulmam lazım tabi unuttum artık:))

nesi zor ayol sessiz sedasız oturuyor onlar biz oturamicazmı :KK70:

hakkaten ya neden zor nasıl yapılıyo özetlede olsa
image.jpg
Ahanda bu ciniiimmm :KK70:

abbboooowwww e niye hep yoganın otururken olanını gösteriyolar bize:)

ayrıcana o resimdeki kız niye yoga yapıyoki buharlaşmak içinmi:63:

bu haraketler kaçar saniye yada dakika yapılıyor bilginiz varmı? yani ylece kaç saniye beklenecek sanırım o şekilde yapılıyor ya , ayy sormayı bile beceremedim nasıl yapıyım ben bunu:KK53:

abbboooowwww e niye hep yoganın otururken olanını gösteriyolar bize:)

ayrıcana o resimdeki kız niye yoga yapıyoki buharlaşmak içinmi:63:

bu haraketler kaçar saniye yada dakika yapılıyor bilginiz varmı? yani ylece kaç saniye beklenecek sanırım o şekilde yapılıyor ya , ayy sormayı bile beceremedim nasıl yapıyım ben bunu:KK53:

Canim oturarak yapilan ruh sagligi rahatlamak icin yapilan :) canim bunlari yapabilmen icin vücudunun cok esnek olmasi lazim :KK70: biz en iyisi bunlari bosverelim biz normal seylere devam edelim :KK70:

Canim oturarak yapilan ruh sagligi rahatlamak icin yapilan :) canim bunlari yapabilmen icin vücudunun cok esnek olmasi lazim :KK70: biz en iyisi bunlari bosverelim biz normal seylere devam edelim :KK70:
olsun kızz benim ruh sağlığımada lazım bişeyler, bende pa , okb ve ab var:) antidepresan kullanıyorum

olsun kızz benim ruh sağlığımada lazım bişeyler, bende pa , okb ve ab var:) antidepresan kullanıyorum

Canim eger etkili olmasini istiyorsan ilk önce rehabilitasyon motivasyon dersi falan alman lazim ögrendikten sonra sagligina kavusursun :) evdede rahatca yaparsin

ayy hakkaten ya, tatlı krizi için ne yiyorsunuz şu an kendimi zor tutuyorumdao_O
Kuru kayisi, hurma, tarcinli süt

aaa ama bu haksızlık ben plates milates yapamıyorum hele yürüyüş anca evin içinde:) napcaz şimdi?

aaa şimdi aklıma geldi plates topum var benim 1 senedir yüzünü görmedim bi bulayım şunu, haraketlerinide bulmam lazım tabi unuttum artık:))
Adaletin saglanmasi icin haydi kizlar yuruyuse :KK49::KK55:

bide evde sor yapıciğim inşallah dünden bu yana yine başlamış bulunuyorum,

aslında benim aklımda yoga var hani o çok yorulmadan yapılıyo gibi gözüküyor ama nası yapılcağını bilmiyom zaar:KK53:

sporda bile tembeline kaçıyorum nasıl şiştiğim belli oluyor dimi:KK53:
bende yogayı merak ettım sımdı neyapıcagımızı sasrdık ne cok azımlıyı yahuuu:KK66:

45 dk yuruyusumu ve pilatesimi yapip geldimmm.
Ögle yemegim: taze fasulye, 4 yk makarna (yagsiz, 2 dilim ekmege denk), makarnaya bir kutu ton baligi kattim guzel oldu. Ve de yogurt tabi ki.
Bugün 1 tahil, 2 süt, 2 meyve hakkim kaldi.
Hadi bakalim hatunlar, neler yiyorsunuz görelim:kk77:

supersın tebrıkler canım pılateste vıdeoylamı yaptın tatlım ben kafama gore takılıyorum :KK66:
menunde super ıkızım:KK66:

X