82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kızlar bugün hafız adayı bir arkadaşım geldi ezberini dinledim hastaydım kendime geldim masallah kardesimize cok ozendim Allah yollarini acik etsin diyelim konuya gelelim

ayrıca misafirlerimde geldi yoğun bir gündü onlar gelmeseydi bugun full yatardim heralde ve akşam yemekten sonra yine çok kötü oldum yediklerimin hepsini çıkardım o yüzden menüyü yazmicam spor da yapamadim canlar

Kızlar bugün hafız adayı bir arkadaşım geldi ezberini dinledim hastaydım kendime geldim masallah kardesimize cok ozendim Allah yollarini acik etsin diyelim konuya gelelim

ayrıca misafirlerimde geldi yoğun bir gündü onlar gelmeseydi bugun full yatardim heralde ve akşam yemekten sonra yine çok kötü oldum yediklerimin hepsini çıkardım o yüzden menüyü yazmicam spor da yapamadim canlar

Abla sen cok kotu hasta olmuşsun :KK43: ALLAHIM sifa oversin

Sabah
  • Bir bardak süt (light)
  • 1 kuru kayisi
  • az peynir
Öğlen
  • Salatalik
  • 1 kizarmis tahil ekmegin ustune az peynir koydum
  • 1 bardak ayran
Akşam
  • Yumurtali ispanak (2 yemek kasigi)
  • yarim kase yogurt corbasi
  • 2 dilim tahil ekmek
Spor
  • 3000 adim attim
  • yarim saat bisiklet
  • 50 kere mekik
Su 2.5

Sabah
  • Bir bardak süt (light)
  • 1 kuru kayisi
  • az peynir
Öğlen
  • Salatalik
  • 1 kizarmis tahil ekmegin ustune az peynir koydum
  • 1 bardak ayran
Akşam
  • Yumurtali ispanak (2 yemek kasigi)
  • yarim kase yogurt corbasi
  • 2 dilim tahil ekmek
Spor
  • 3000 adim attim
  • yarim saat bisiklet
  • 50 kere mekik
Su 2.5
Slm canım. Senin menüyü görünce Hiçte az yemiyormuşum ben onu farkettim.

sen cezalisin :) ben 100 gramla siyirdim :) :) kilo vermeyenler hergun menu paylassin ki gorelim ne kacamaklar yapmislar :) :)
:-) :-) :-) haklisin canim ben bu hafta bir tuhaftim yeme konusunda. Kayinvalidem börek yapmisti, makarnayi fazla kacirdim itiraf ediyorum. Bugun de 2 ay sonra ilk defa oglen kontrolsuz yedim. Komsu icin muffin yapmistim 2 tane yedim 4 dilim ekmege tekabul ediyor... 2 yag ve 2 meyve ayrica. Neyse 2 ay diyetten sonra sıkılmam normal. İlk defa yaptim boyle
saka bir yana birakalimda, ben dun sabah tartildim 500 gram vermis gozukuyordum, bugun sabah tartildim 100 gram gozuktu. dunde cok yemedim bugun tartilicam diye. Hergun degisiyor bu ya. Sende bir baksana yarin, gene aynimi gozukecek
Canim persembe 80,8dim, bugun 81 ciktim. Yarin da bakarim bakalim. Kati kurallarima donmem lazim.
Prof dr metin ozata'nin glisemik indeks diyeti kitabini siparis ettim, yarin gelir buyuk ihtimalle. Onu okuyunca yine gaza gelirim toparlarim insallah. Bu hafta da diyetin getirdigi baskiyi atmis oldum. Onemli olan diyeti birakmiyorum, uzulmuyorum kilo vermedim diye. Devam edelim de basari elbet gelir kuzum

Yağmurcum hatunum öncelikle tebrik ediyorum seni azminle gurur duyuyorum ilham kaynagimiz o güzel yanaciklarindan öpüyorum :KK60: gelelim bana bugün moralim cok bozuktu tartilmadim canim ama kendimi toparlamam lazim biliyorum o yuzden diyorum ki sen var ben arkandan geliyoruuumm :KK70:

:-) :-) :-) haklisin canim ben bu hafta bir tuhaftim yeme konusunda. Kayinvalidem börek yapmisti, makarnayi fazla kacirdim itiraf ediyorum. Bugun de 2 ay sonra ilk defa oglen kontrolsuz yedim. Komsu icin muffin yapmistim 2 tane yedim 4 dilim ekmege tekabul ediyor... 2 yag ve 2 meyve ayrica. Neyse 2 ay diyetten sonra sıkılmam normal. İlk defa yaptim boyle

Canim persembe 80,8dim, bugun 81 ciktim. Yarin da bakarim bakalim. Kati kurallarima donmem lazim.
Prof dr metin ozata'nin glisemik indeks diyeti kitabini siparis ettim, yarin gelir buyuk ihtimalle. Onu okuyunca yine gaza gelirim toparlarim insallah. Bu hafta da diyetin getirdigi baskiyi atmis oldum. Onemli olan diyeti birakmiyorum, uzulmuyorum kilo vermedim diye. Devam edelim de basari elbet gelir kuzum

Netim gitti geldi simdi tekradan girebildim
aynen kuzum diyetten bikmak cok dogal kuzum yeniden canlanicaz INŞALLAH :KK66: kuzum o kitaptan bilgiler verirsin kuzum bizede :KK66: yola devam vazgecmek yok:KK66:

Yağmurcum hatunum öncelikle tebrik ediyorum seni azminle gurur bitanem sende um ilham kaynagimiz o güzel yanaciklarindan öpüyorum :KK60: gelelim bana bugün moralim cok bozuktu tartilmadim canim ama kendimi toparlamam lazim biliyorum o yuzden diyorum ki sen var ben arkandan geliyoruuumm :KK70:

Cok sukur sagol bitanem elimden geleni yapiyorum kuzum INŞALLAH devami gelir :KK66: INŞALLAH moralin yerine gelir bitanem sende bu cuma super bi sekilde geliceksin tarti yuzune gulucek balim:KK66: gelll kuzum :KK66:

evet canim haklisin, bende kacamak yapmadigim halde sadece 100 gram degismis, dedigin gibi onemli olan diyeti birakmamak, belki haftaya cuma cok fazla fark olacak, birakmadan ilerleyelim biz, pes etmek yok. Spor sart ama ikimizde artirmamiz lazim yaptiklarimizi

gecmis olsun :KK43: uzuldum hasta olmana. Insallah cabucak gecer, cocuklarla zor oluyodur hastalik

X