82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

bence haftada 500 gram az degil. Sabahlari ac karna yapilan spor daha iyiymis. odem icin daha dogal seyler var onlardan denedin mi
ilk hafta 2 verince sonradan verememk üzdü tabi
malesef sabah işe gidiyorum gece eşim geç geldiğinden geç yatıyorum :KK43:
doğal yoldan derken neler yapabilrim, yeşil çay içiyorum ve bol bol su
cafeslim çok araştırdım mantıklı geldi bana
kullanmaya başlayınca sizlerle paylaşıcam durumu

... burdan inceleyebilirsiniz
yeşil kahve ile sabah ve akşam detoks çayı
tamamen bitkisel ve doğalmış, yeşil kahve tokluk hissi veriyor
çaylarda ödem attırıyor diyetle ve sporla yapılınca çok güzel sonuçlar alınmış
instagram da bakabilrisniz :KK56:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba güzeller. Bugun nasilsiniz?
evet canim haklisin, bende kacamak yapmadigim halde sadece 100 gram degismis, dedigin gibi onemli olan diyeti birakmamak, belki haftaya cuma cok fazla fark olacak, birakmadan ilerleyelim biz, pes etmek yok. Spor sart ama ikimizde artirmamiz lazim yaptiklarimizi
Evet tatlim. İlk zamanlar ben veremezsem uzuluyordum artik nerede hata yaptigima bakiyorum ve yola devam ediyorum. Dedigin gibi tarti hergun farkli olabiliyor. Ama ayda bir bel kalca vs olcumu yapip onlari da hesaba katmak lazim. Ben bugun ölçülerimi aldim, 1 aydaki farki gordum. Cok şükür 1 ayda cok kilo vermiş gözükmüyor olsam da incelme açısından memnun kaldım. O yuzden ölçülmeyi tavsiye ederim kizlar. Zaten elbiseler nasil ustumuze oluyor, nasil bedenimiz dusuyor? İncelme sayesinde...
Ablacim nasilsin? Biraz iyilestin mi canim...

Tadi diger kahvelere benziyormu acaba
Ben kahve hiç tuketemiyorm kokusu bile rahatsız ediyor bi dene bakalım merak ettim faydası olacak mi acaba:KK64:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tadi diger kahvelere benziyormu acaba
Ben kahve hiç tuketemiyorm kokusu bile rahatsız ediyor bi dene bakalım merak ettim faydası olacak mi acaba:KK64:
Normal kahve sevmeyen yesil kahveyi hic icemez abla. O kadar kötü ki tadı.
Ben bu tarz seylerin ayrica ticari kaygi tasidigina inaniyorum...

Bende o yuzden ekstra şeyler kullanmak istemiyorum yemeği kontrollü yememiz yeterli olur diye düşünüyorum bu benim fikrim
Sana katiliyorum abla. Cok yersek kilo aliriz, kontrollu yersek veririz. Bu işin matematigi budur bilimsel olarak. Ödem icin maydanoz, yesil cay gibi belli zararsiz seyler var, onlar kullanilabilir ama ticari kaygiyla piyasaya surulen urunleri asla tavsiye etmiyor hicbir doktor.
Belirtmeden gecemeyecegim...

Arkadaslar canlar cankuslar merhabaa :KK15: sizinle bir bilgi paylasmak istedim. Aramizda cogu arkadasimizin sindirim sistemi sorunu var galiba bunu gidermek icin vücudumuzun günlük lif kaynagini mutlaka almasi gerekiyormus. Bilginize canlarim :KK66:

Normal kahve sevmeyen yesil kahveyi hic icemez abla. O kadar kötü ki tadı.
Ben bu tarz seylerin ayrica ticari kaygi tasidigina inaniyorum...
İçeriğinde kimyasal olmaması beni çekti
Gidip aktardan da alınabilen bişey, homiligırtlak yiyip sonra ödem söktürmek zaten anlamsız:110:
Ben yediklerime dikkat ediyorum ama demir ilacı kullandğm için ödem sıkıntısı yaşıyorum yeşil çay maydonoz limon yiyorum zaten, bakalım inşallah faydalı olur kızlar :KK8::KK8:

Arkadaslar canlar cankuslar merhabaa :KK15: sizinle bir bilgi paylasmak istedim. Aramizda cogu arkadasimizin sindirim sistemi sorunu var galiba bunu gidermek icin vücudumuzun günlük lif kaynagini mutlaka almasi gerekiyormus. Bilginize canlarim :KK66:
Sag olasin canim. Ben hergun sebze meyve yogurt yiyorum. Yogurt bagirsaklarimiz icin cok faydali. Ama yine de aşamadim niyeyse. Diyete bagliyorum ben cunku 2 gun biraz fazla kacirdim, o iki gun de sorun yasamadim:KK23:

X