82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Haşlanmış ayiflidi cekti post: 40007865, member: 661921"]Sabah
  • Tavuklu kekimden 2 adet yedim
  • bi bardak ayran

Öğlen
  • Yarim muz
  • turk kahvesi sekersiz
Akşam
  • 1 kase yogurt corbasi
  • 2 yemek kasigi haslanmis yogurt
  • bir dilim tahil ekmek

Spor
  • 4000 adim attim yuruyus
  • yarim saat bisiklet

Su 2.5 litre :KK66:
Haslanmis nohut dicektin heralde yanlislik olmus kuzummm[/QUOTE]

Haşlanmış yofurt yazmisim mantar olcakti ablam:oops:

bende menu paylasacagim, normal bir gun degildi, abur cubur yedim
sabah: domates salatalik, 4 yesil zeytin peynir ekmek
oglen: yesil mercimek, bir kase yogurt.
Sonrasinda: patlamis misir, cubuk kraker, peynir domates, 4-5 yane badem, ceviz
birde disarda degisik bir cay ictim, cok yogun bir tadi vardi
normalde duzgun biseyler yerim aksam ama cok yogun bir gundu, genede zararli seyler yemedim. Disarda yagli yemeklerden yemek istemedigim icin boyle atistirdim

:KK49:günaydın prensesler :KK49:
İnsallah herkes cok iyidir :KK19:
Bugün yeni bir gün. Kendimiz icin guzel seyler yapabilecegimiz, bize verilmiş bir firsat bugün :KK76:
Ben bugun kalsiyum diyeti yapiyorum 1 gunluk daha az yiyorum. Ve her ogunde sut yogurt yiyorum toplam 4 porsiyon.
İkizim iyi dersler.
Serpil abla biz aksam 10 gibi uyudugumuz icin ben de ortalarda yoktum dün :KK28:

Günaydın hanimlarrr
erken uyanınca 1 ogün fazla yiyorum diye biraz daha yatayim dedim aksilik bugün sanki bir anormallik var kapı susmadı mübarek çocuklar desen bu sabah costular oğlan ortalığı birbirine katmış yatağa bir girip bir çıkmaktan sarhoş gibi olmuşum ve midem de çok bulanıyor hiç uyumasaydim daha iyiydi neyse canlar sabah sabah şisirdım kafanızı....
birde ben iki gündür kendimi kilo almış gibi hissediyorum nedenidir acep:110:

Günaydın hanimlarrr
erken uyanınca 1 ogün fazla yiyorum diye biraz daha yatayim dedim aksilik bugün sanki bir anormallik var kapı susmadı mübarek çocuklar desen bu sabah costular oğlan ortalığı birbirine katmış yatağa bir girip bir çıkmaktan sarhoş gibi olmuşum ve midem de çok bulanıyor hiç uyumasaydim daha iyiydi neyse canlar sabah sabah şisirdım kafanızı....
birde ben iki gündür kendimi kilo almış gibi hissediyorum nedenidir acep:110:
Yok canim, estagfirullah, olur mu oyle sey. Kahvalti yapinca gecer insallah mide bulantisi.
O kilo almis hissi bende de var ama af edersiniz tuvaletten kaynaklaniyor o_Osende o sorun yoksa belki sislik vardir, belki de sana oyle gelmistir

GÜNAYDIIIIINN canlaarrr... bugun super enerjiğimm.. tartıyla aram süper benı memnun etmeye devam edıyor .. şimdi sıkı bır kahvaltı yapmaya gidiyorum .. .. hepinize muhteşem bir gün diliyorumm..

X