82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Sabah
Eki Görüntüle 1453972
lor peynirli yag
siz 1 yumurta kirdim
ekmegi yemedim canlar yumurta yetti :KK66:

öglen
Eki Görüntüle 1453976

• 1 tanesini yedim
  • 1 kucuk bardak sut
Aksam
  • Bi tabak yesil fasulye
  • bi kase yogurt
bugun ekmek yemedim canlar

• 1 kivi yerim ackirsam:KK66:
  • Yesil cay

spor

• 200 kere ip atlama
  • yarim saat bisiklet
Canim bugünkü bilançon şöyle olmuş
2 tahil, 2 et, 2 süt, 1 yag, 1 meyve

Kek 2 tahil 1 yag 1 meyve sayiliyor. Sen baya az yiyorsun kuzum, acikmiyor musun

Acikmiyorum kuzum cok sukur hatta bazen fazla geliyor peki suan ne hakkim kalmis kuzum
Bebişim 3 tahil, 1 et, 1 sut, 2 meyve ve 2 yag hakkin var ayca kayanin sistemine gore.

Daha dogrusu kitaptan bizim boy kilo araligimizda olanlar bu sekilde besleniyor, boy kiloya gore degisiyor rakamlar.
10 kabuklu findik 1 yag mesela veya salatana 1 tatli k yag koyabilirsin.

: 39928418, member: 232973"]aynen düzenli programlı beslensem belki böyle olmıcak.
yürüyüş yapamıyorum, benım kuzularım henüz 3,5 yaşındalar o yüzden yürüyüş yapamıyorum.
bu arada ciddi ciddi kilomu söyliyim tartıldım

60,600 :KK57:

Tatlim Benim ikizlerde 4 yasinda az once spor yaparken aklima geldi ben niye bu kadar zaman beklemisim kilo vermeyi diye
aslinda benim bahanem di o
sporun sadece disarida yapilacagini zannetmisim herkese dert yanmistim disari cikamiyorum hergun cocuklari kime birakayim gibi bahaneler uyduruyormusum yanilmisim simdi evde hizli adimlarla disarida yuruyormus gibi yapiyorum cocuklarda cogu zaman benimle yapiyor onlarada eglence doguyor mutlu oluyoruz benden sana tavsiye fazla kilon yok yol yakinken dikkat etmeye calis
NOT:cocuklarin kalan lokmalarini sakin yeme ben en cokta bu yuzden kilo aldim
onun muzunun yarisi kalmis ziyan olmasin oburunun tostunun ucu kalmis bisey olmaz dedim yuttum bu hale geldim
simdi tabaklarina yiyebilecekleri kadar yemek koyuyorum bitiriyorlar
"yiyiniz iciniz ama israf etmeyiniz"[/QUOTE]

ahanda biri beni tarif etti sonunda, not kısmındaki ta kendisiyim, ziyan olmasın diye diye ziyan olmaya çalışıyom :)))
walla sesli msj olsa şu kk da bağıracaktım küçük çocuğu olup zayıflayabilen varmıııııı diye :mad::KK70:

Ben kilomu kimseye soylemiyorum sadece kac kilo verdigimi soylicam :) 1.8 de benden gitmis gozukuyor cok sukur, acaba bu sarimsakli su ise mi yaradi arkadaslar, her gun tartiliyodumya ben, iki gun oncekinden 800 gram eksik gozukuyorum. iki gundur sarimsakli su iciyorum bogazim icin.
Insallah boyle devam ederiz, her hafta az cok veririz kilo. Benim haftalik hedefler ise yaradi sanirim, gecen hafta cok kacamak yapmistim kilo cok degismemisti bir kac gram bu hafta masallah iyi oldu.
Onumuzdeki haftaya kadarda hedefim gene 1 kilo, diyete yeni basladim sayilir, baslarda hizli gitmesi lazim kilolarin
sarımsaklı su mu :KK57: nedir o ben kaçırmışım, ne işe yarıyor ?

"ice floe, post: 39939196, member: 232973"]Tatlim Benim ikizlerde 4 yasinda az once spor yaparken aklima geldi ben niye bu kadar zaman beklemisim kilo vermeyi diye
aslinda benim bahanem di o
sporun sadece disarida yapilacagini zannetmisim herkese dert yanmistim disari cikamiyorum hergun cocuklari kime birakayim gibi bahaneler uyduruyormusum yanilmisim simdi evde hizli adimlarla disarida yuruyormus gibi yapiyorum cocuklarda cogu zaman benimle yapiyor onlarada eglence doguyor mutlu oluyoruz benden sana tavsiye fazla kilon yok yol yakinken dikkat etmeye calis
NOT:cocuklarin kalan lokmalarini sakin yeme ben en cokta bu yuzden kilo aldim
onun muzunun yarisi kalmis ziyan olmasin oburunun tostunun ucu kalmis bisey olmaz dedim yuttum bu hale geldim
simdi tabaklarina yiyebilecekleri kadar yemek koyuyorum bitiriyorlar
"yiyiniz iciniz ama israf etmeyiniz"[/QUOTE]

ahanda biri beni tarif etti sonunda, not kısmındaki ta kendisiyim, ziyan olmasın diye diye ziyan olmaya çalışıyom :)))
walla sesli msj olsa şu kk da bağıracaktım küçük çocuğu olup zayıflayabilen varmıııııı diye :mad::KK70:[/QUOTE]

Tecrube konusuyorrrr
o zaman bahaneleri birak bize ayak uydur:KK71::KK4:

Kahvaltim
bol maydanozlu lor peynirli 1 yumurta
2 zeytin
2 dilim çok ince tam buğday ekmek

Öğle
dünden kalan ıspanak yemeği

Ara
20150313_185744.jpg

Aksam
1 kkepçe mercimek corba 20150313_180811.jpg
20150313_181312.jpg
tavuk salata
yarim dilim tam bugdy ekmek
2 kasik yogurt

1 saat spor
3 litre su

Yatmadan once
yesilcay

kızlar ben siyah çayı şekersiz içiyorum ama diğer bitki çaylarını çok içmesemde içince şekersiz içemiyorum midemi bulandırıyolar acaba etkisi gidiyomudur

X