82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Ben kilomu kimseye soylemiyorum sadece kac kilo verdigimi soylicam :) 1.8 de benden gitmis gozukuyor cok sukur, acaba bu sarimsakli su ise mi yaradi arkadaslar, her gun tartiliyodumya ben, iki gun oncekinden 800 gram eksik gozukuyorum. iki gundur sarimsakli su iciyorum bogazim icin.
Insallah boyle devam ederiz, her hafta az cok veririz kilo. Benim haftalik hedefler ise yaradi sanirim, gecen hafta cok kacamak yapmistim kilo cok degismemisti bir kac gram bu hafta masallah iyi oldu.
Onumuzdeki haftaya kadarda hedefim gene 1 kilo, diyete yeni basladim sayilir, baslarda hizli gitmesi lazim kilolarin

Tebrikler bitanem sarmisak ise yaramis tebrik ederim bitanem MASALLAH :KK66:

İkizim şu tablolari nasil yaptiklarina baktim ama bulamadim sadece resim video eklemeyi biliyorum.
Tabloda ismimiz, ilk kilomuz, güncel kilomuz, ve kac kilo verdigimiz yazabilir, fikir olarak canim. Kac kilo verdigimiz motive edici olur.

İkizim şu tablolari nasil yaptiklarina baktim ama bulamadim sadece resim video eklemeyi biliyorum.
Tabloda ismimiz, ilk kilomuz, güncel kilomuz, ve kac kilo verdigimiz yazabilir, fikir olarak canim. Kac kilo verdigimiz motive edici olur.

Bende bulamadım ikizimmm
Bende evde kagida yazip foto cekiyim diyorum ne diyosun kkuzum

20150313_004659.jpg

20150313_005745.jpg

Kepekli kuru kayisili keklerim :KK66:

Sabah
20150313_165810.jpg
lor peynirli yag
siz 1 yumurta kirdim
ekmegi yemedim canlar yumurta yetti :KK66:

öglen
20150313_005745.jpg