82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

arkadaslar en son fotograf gondereli iki hafta oldu, motivasyon icin size bir video gondericam,( zayiflicam a soz vermistim sozumu tutuyorum) iki haftada bir sizin icin bulup gonderirim isterseniz, surekli paylasincada etkisi olmaz, arada bakalim boyle videolara demi. kadindaki degisim harika, en son manken gibi oldu. Bunlar kampa giriyorlar ve sabah aksam surekli spor ama obezler, bir yilda tamamen degisiyorlar.

basta 167 kilo, sonra 94 ( bir yilda)
Baska izlemeyin olurmu, iki hafta sonra izleriz diger bir hikaye :)
Biz bunlar gibi bir saat spor yapsak hergun uc ayda saglikli bir sekilde gider kilolarimiz.

Kuzumm mükemmel bi video yaa valla duygulandim izlerken kziin azminden dolayi cok sagol bulduğun icn cok tesekur ederim ben sporumu bu videoyla anladjm bizde basaricaz 70 kilo vermis o kizin adna cpk sevndim INŞALLAH bizde vericez :KK66:

Kuzumm mükemmel bi video yaa valla duygulandim izlerken kziin azminden dolayi cok sagol bulduğun icn cok tesekur ederim ben sporumu bu videoyla anladjm bizde basaricaz 70 kilo vermis o kizin adna cpk sevndim INŞALLAH bizde vericez :KK66:
yaptigi sporlarida arada gosteriyor, hep ayni seyi yapmamis, bizde oyle yapalim, en basit yerde kutu itiyor, agirlik kaldiriyor, degisik sporlar. Bu insan ameliyatla filan zayiflamiyor sadece spor ve duzenli beslenme, cok guzel bir basari gercekten,
Ben 2 haftada bir yeni videolar paylasirim canim

yaptigi sporlarida arada gosteriyor, hep ayni seyi yapmamis, bizde oyle yapalim, en basit yerde kutu itiyor, agirlik kaldiriyor, degisik sporlar. Bu insan ameliyatla filan zayiflamiyor sadece spor ve duzenli beslenme, cok guzel bir basari gercekten,
Ben 2 haftada bir yeni videolar paylasirim canim

Gordum canim bende sporuma bu saaten sonra bu video sayesimde daha düzenli yapmaya karar verdim cok tesekkur ederim kuzum tamam paylasrsn güzellik iyi olur :KK66:

en guzeli kendi yaptigimiz yiyecekler, hazir ekmeklerin icindekilere bakiyorum, bir paragraf suydu buydu, uzun raf omru icin katmislarda katmislar. Bide misir surubu diye bisey var onu gordumu kacmak lazimmiz

en guzeli kendi yaptigimiz yiyecekler, hazir ekmeklerin icindekilere bakiyorum, bir paragraf suydu buydu, uzun raf omru icin katmislarda katmislar. Bide misir surubu diye bisey var onu gordumu kacmak lazimmiz

Benim yaptgm guzel olursa ben hemen söylerim artik ekmeklerimzii boyle yaparız

X