82 kiloyum bu günlük benim ışığım artik aynalara küsmek yok...

Kutuyu acinca yagini suzup yiyebilirsin canim, tabi onun bir kutusu bir porsiyon et'e tekabul ediyor.

Ton balığını çok severim ama şimdiye kadar evime hiç sokmadim anne lerde yerdim hazır veya konserve hiç birsey almamaya dikkat ediyorum çorba yoğurt bazen peynirimi bile kendim yapiyorum

Ton balığını çok severim ama şimdiye kadar evime hiç sokmadim anne lerde yerdim hazır veya konserve hiç birsey almamaya dikkat ediyorum çorba yoğurt bazen peynirimi bile kendim yapiyorum

Bende evde yapilan herseye baylrm annemde sut alr hazir olmayan dogal onla yogurt yapar bayila bayila yerim :KK66:

Gittik kuzum ALLAHIMA cok sukur bisi yok cok ayakta kalınca agriyor ama cok sukur sut peynir cok yemezdi cogaltti bi senede toparladi bide doktor kalsiyum verdi kemiklere kaslara dikkat etmek lazimmm kuzum :KK43: ALLAH kizim
Gecmis olsun tatlim annenin ellerinden operim benim annemde dizlerinden igne yapilacak 10 gun sonra simdi ilac kullaniyor kilolu ve zordan yirtilma olmus banada kizdi sporu abartip kendine zarar verme dedi kilo her zaman verilir ama saglik geri gelmiyor iste
Rabbim annelerimize acil sifalar versin insallah

Gecmis olsun tatlim annenin ellerinden operim benim annemde dizlerinden igne yapilacak 10 gun sonra simdi ilac kullaniyor kilolu ve zordan yirtilma olmus banada kizdi sporu abartip kendine zarar verme dedi kilo her zaman verilir ama saglik geri gelmiyor iste

AMIN bitanem cok sagol cok şükür annem iyi peynir sut hep o urunler yemesine dikkat ediyorum. butun sevdiklerimiz annelerimiz babalarimiz hep saglikli baslarimzda olsunlar INŞALLAH ALLAH korusun hepimizi ve sevdklermizi

cok gecmis olsun ablacim bende ellerinden operim INŞALLAH biran evel iyilesir :KK43:

aynen kuzum ip atlamak bacago agriityor ama kemikleri guclendriomus kuzum spor hocasi söylemişti haftada 3 kez atla dedi bana hergun atlama dedi

Gecmis olsun canim, Allah sifa versin.

Canim annende bir sey cikmamasina sevindim, benim annemde kemik erimesi vardi cok agri yapan bir hastalik.
Tarti aldim canim, ben de simdi ozel gunlerimdeyim ama ne cikarsa bahtima artik:KK48:

Benim aneminde kemik erimesi riski vardida kuzum guzel beslenmesi lazim INŞALLAH sorun cikmaz :KK43: kuzum cok gecmis olsun ALLAH sifa versin ilacini peynirin sutu ihmal etmesin melegin :KK43:

Yaa yogurdu ben de yapiyorum ama peyniri pek bilmiyorum, bize de ogretir misin :kk77:

Çok geçmiş olsun ablam Allah şifa versin

X