Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Bana göre nereli hissedersen oralısındır. Ben de 2019da geldim tekrar buraya, eşimin işi yüzünden. Normalde hep kaçtım buradan ama işte adam tuttu getirdi ki kendisi de buralı değil. Hayalim memur olup Eskişehire atanmakti ama o da zor. Bakalım artık.

Allah gönlüne göre versin canım
Ben hep dışarıda yaşadığım için akraba, eş dostla bağlarım çok kuvvetli değil. Daha doğrusu dozunu ayarlayabildim.
Ailem yok zaten.
Kendime farklı bir şehirdeymiş gibi çevre ediniyorum. Bizim burası merkezden birazda farklı. Öyle olunca ben seviyorum burayı

Ben de akrabaları bayram seyran dışında görmemeye çalışıyorum. Belki akrabalarım olmasa severdim ben de. Neyse gömmeyeceğim. Kenar mahallesinde doğup büyüyüp, merkezde yaşayınca bir de böylesi bir sülaleye sahip olunca sevemiyorsun işte. Mesela liseye kadar şehri yaşadığım mahalleden ibaret sanardim, kız çocuğu olduğum için. Hala doğru dürüst bilmem şehri, güya buraliyim. Artık bilmek istemiyorum.
İnşallah tekrar gitmek nasip olur hayırlısı ile.

İşte çevrendeki insanlar orayı sevip sevmemeyi çok etkiliyor
Bende çok bilmiyorum. 17 yıl dışarıda kaldım. Geldiğimde ancak anne, kv, elti, görümceSonra buraya gelince pandemiBir yıldır biraz keşfetmeye başladım.
Hakkınızda hayırlısı

Biz de tam pandemiyle geldik, hatta geldik ertesi gün şehirlerarası seyahatler yasaklandı.
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Sen bir ara ameliyat olacaktın, oldun mu? Nasılsın?

Biz de tam pandemiyle geldik, hatta geldik ertesi gün şehirlerarası seyahatler yasaklandı.
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah. Sen bir ara ameliyat olacaktın, oldun mu? Nasılsın?
Olmadım ama olmam lazım O zaman iyi ki olmamışım çünkü işin boyutu değişti. Biraz büyüdüO zaman olsam şimdi yine olmam gerekecekti.
Pek iyi değilim ama mecburen 3-5 ay daha bekleyeceğim

Olmadım ama olmam lazım O zaman iyi ki olmamışım çünkü işin boyutu değişti. Biraz büyüdüO zaman olsam şimdi yine olmam gerekecekti.
Pek iyi değilim ama mecburen 3-5 ay daha bekleyeceğim
İnşallah sorunsuz bir şekilde çözülür durum. Yapabileceğim bir şey olursa burada olduğumu biliyorsun.

Eşin ne iş yapıyor? Belki umut vardır. Ben bile umudumu kaybetmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…