Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Canımm bu moral bile yettii kötü degildi evet şaşırdım bende hiç bilindik olmayanda iyi oy aldı ama şans 😒 böyle olunca daha hiç yapasım gelmiyo cano
Üzülme tatlım 🥰🤩
Ben üç oy aldığım kategorileri biliyorum. 15,30,45,250 yani gelgitler olabiliyor.
İki, üç kategori öncesinde N N E S L i ye yanlış tarif alıyorsun demiştim🤔
N N E S L i iki aydır ilklerde :KK9: :halay: :nazar:
Demek bir şeyleri yanlış yapıyorsun🤩🥰
Bebeğin küçük maşallah yine çok iyi katılıyorsun🤩🥰🧿🧿🧿
Biraz daha prensesimiz büyüsün sana daha farklı tarifler vereceğim🤩🥰
Hatta bu ay sunumun geçen aylara göre daha iyi olmuş.
Doğru tarif ve iyi sunum ile her şey değilebiliyor🤩

Ben bu kurşunu yine mi yedim :KK53:
Eğleniyor muyuz gençler
a014-gif.1318826

Çok şükür aşkom, fena değilim,sen nasılsın?😍
Allah iyilik versin aşkom 🤩🥰
Ben bugün yine bir aksiyon yaşadım😁En son üç yıl önce buraya taşınırken Antep'te yapmıştım.
Banyoyu yıkıyoryordum. Çamaşır suyu döktüm. Sonra onu döktüğümü unutup birde üstüne kireç çözücü ohhhh missss🤪Sonra aaa kokmadı deyip yıkamaya devam ettim. Sonra iki saat öksürmekten öldüm ve karnım sanki yeni ameliyat olmuşum gibi ağrıyor😁
Çok şükür bugünde kendimi öldürmeden devam ediyorum. Bunun dışında iyiyim ya🤪

Üzülme tatlım 🥰🤩
Ben üç oy aldığım kategorileri biliyorum. 15,30,45,250 yani gelgitler olabiliyor.
İki, üç kategori öncesinde N N E S L i ye yanlış tarif alıyorsun demiştim🤔
N N E S L i iki aydır ilklerde :KK9: :halay: :nazar:
Demek bir şeyleri yanlış yapıyorsun🤩🥰
Bebeğin küçük maşallah yine çok iyi katılıyorsun🤩🥰🧿🧿🧿
Biraz daha prensesimiz büyüsün sana daha farklı tarifler vereceğim🤩🥰
Hatta bu ay sunumun geçen aylara göre daha iyi olmuş.
Doğru tarif ve iyi sunum ile her şey değilebiliyor🤩
🥰🥰Zamanla değişiyor tabiki ben bilmiyorum mesela tarif seçmek 🤷🏻‍♀️biraz içgüdüsel hareket ediyorum 🙈ama hak veriyorum emek çekip az oy almak illaki motivasyonu düşürüyor.oy kullanan üyelerin tercihleri de değişiyor ☺️ Nasrettin hoca misali ya tutarsa dan devam 🤣

🥰🥰Zamanla değişiyor tabiki ben bilmiyorum mesela tarif seçmek 🤷🏻‍♀️biraz içgüdüsel hareket ediyorum 🙈ama hak veriyorum emek çekip az oy almak illaki motivasyonu düşürüyor.oy kullanan üyelerin tercihleri de değişiyor ☺️ Nasrettin hoca misali ya tutarsa dan devam 🤣
Bence bu ay herkes eşitti. 🥰🤗🤷

Allah iyilik versin aşkom 🤩🥰
Ben bugün yine bir aksiyon yaşadım😁En son üç yıl önce buraya taşınırken Antep'te yapmıştım.
Banyoyu yıkıyoryordum. Çamaşır suyu döktüm. Sonra onu döktüğümü unutup birde üstüne kireç çözücü ohhhh missss🤪Sonra aaa korkmadı deyip yıkamaya devam ettim. Sonra iki saat öksürmekten öldüm ve karnım sanki yeni ameliyat olmuşum gibi ağrıyor😁
Çok şükür bugünde kendimi öldürmeden devam ediyorum. Bunun dışında iyiyim ya🤪
Amin aşkom❤️ Yani,hiç şaşırmadım, aksiyonun olmadığı hayat bize uzak,ben aynısını tuz ruhu ile yapmıştım,ciğerlerim söndü 🤣🤣🤣 geçmiş olsun aşkom :KK60:

X