Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
bende o yuzden sordum oralar ucuzdur diye :eek:lam

eltimin babasi orda calisti parayi kırdı geldi valla zamaninda :olamaz:

bizim burda evler cok kucuk sizin oralara gore gunes alan iyi konumda olan evler 700-800 civari 2+1 ler

ama 5+1 dubles yol ustleeindekiler trilyonun uzerinde mahalle aralarinda 900 e de dubleks var

ben artik saruhanli ev fiyatlarina bakiyorum oralar bizim buralara gore daha ucuz ..
Uygunmuş ev fiyatları canım 🤗

Uygunmuş ev fiyatları canım 🤗
ama cok kucuk iste bizim burda evler ..sen ev aldigin zaman konismustuk da sizin evler saray gibi burdaki evlerin uaninda suan benim ev 75 m kare satmaya kalksam rahat 700 e gider

cocuklarin okulun orda toki evleri var fiyatlari 400-500 civari bizim evden daha kucuk duruyor odalari ama banyo tuvaleti genis onlarinda :))

hani buyuk genis alacak olsaniz size burda dubleks gider 2+1 yada 3+1 genis ev çok nadir buralarda

dublekslerde 1 trilyonun uzerinde

saruhanlida 800 e dubleks buldum sifir aklim hala orda :deli: 5+1 cift mutfak

ama cok kucuk iste bizim burda evler ..sen ev aldigin zaman konismustuk da sizin evler saray gibi burdaki evlerin uaninda suan benim ev 75 m kare satmaya kalksam rahat 700 e gider

cocuklarin okulun orda toki evleri var fiyatlari 400-500 civari bizim evden daha kucuk duruyor odalari ama banyo tuvaleti genis onlarinda :))

hani buyuk genis alacak olsaniz size burda dubleks gider 2+1 yada 3+1 genis ev çok nadir buralarda

dublekslerde 1 trilyonun uzerinde

saruhanlida 800 e dubleks buldum sifir aklim hala orda :deli: 5+1 cift mutfak
Ama benim oturduğum semt böyle canım her yer böyle değil🤦Teyzemin evi 100 metre kare ancak var. 30 yıllık ev 800-900 e bile vermezler🤦
Benim oturduğum semtte bir buçuğa bile ev yok 🤦Hatta 3+1 ler bile o fiyat. Şehir çok pahalandı😏
2+1 toki var bizim semtte bir milyona yakın fiyatı😔

X