Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Sizin dersler nasıl gidiyor. Okuma yazmayı söktünüz mü🤣

🍆 Kozledim mutfak ve beynim oldu dumanalti hayallerimde tabi dönüyorum :confused: :KK70:
Ela lale el ele geziyorlar😁

Vallahi ela ve laleyle gezerken kelek alıyoruz ekiyoruz un eliyoruz ,birde ilke çıktı başımıza oda gelecek bizimlen gezmeye😑🤪 i harfine geçtilerde🤣🤣🤣
Bugün sevinçle geldi doğru okumuş çikolata vermiş hoca,
K harfine çalışıyoruz 2 haftadır bizim cikartamadigimiz harften biride k harfiydi ya oyuzden gırtlak çalışmaları yaptırıyorum evde. Biraz fazla yüklendim sanırım cocuga geceleri uyurken k harfi çıkartmaya çalışıyor 🤣rüyasında anne doğru yazdım mi doğru okudum mu diye sayiklamaya başladı :KK70::KK70:

🍆 Kozledim mutfak ve beynim oldu dumanalti hayallerimde tabi dönüyorum :confused: :KK70:

Vallahi ela ve laleyle gezerken kelek alıyoruz ekiyoruz un eliyoruz ,birde ilke çıktı başımıza oda gelecek bizimlen gezmeye😑🤪 i harfine geçtilerde🤣🤣🤣
K harfine çalışıyoruz 2 haftadır bizim cikartamadigimiz harften biride k harfiydi ya oyuzden gırtlak çalışmaları yaptırıyorum evde. Biraz fazla yüklendim sanırım cocuga geceleri uyurken k harfi çıkartmaya çalışıyor 🤣rüyasında anne doğru yazdım mi doğru okudum mu diye sayiklamaya başladı :KK70::KK70:
Oyyy kıyamam ya🥰🧿Annesi çok yüklenme🥰Bir aya kalmaz hepsini su gibi okur🤩
Allah kolaylık versin canım 🥰

Patlıcan olduğunu anladım zaten 🤣🤣
Kolay gelsin canım 😍
Daha dur Nalan var, okan var🤣
Çocuğun psikolojisine nasıl işlemişse artık rüyasında bile ders çalışıyor 🤣😍
Biraz ilerleyince daha kolay oluyor öğrenmesi

Oyyy kıyamam ya🥰🧿Annesi çok yüklenme🥰Bir aya kalmaz hepsini su gibi okur🤩
Allah kolaylık versin canım 🥰
Sağolasın abla inşallah 🤲 😘 😘 az uz k harfini çıkartmaya başladı da birleştirmeler de t yada h diyebiliyor k yerine oyuzden biraz üzerine düştüm ,yine bukadarinada şükür.dun hocayla gorustum ,nisa okurken dikkatini çekmis k harfli kelime okurken çekiniyor cikartamadigi için bende annenle konuştum hiç sıkıntı değil ben anlıyorum seni demiş nisaya sonra biraz rahatladı diyor , sen hiç sıkıntı yapma dedi bana da.

Patlıcan olduğunu anladım zaten 🤣🤣
Kolay gelsin canım 😍
Daha dur Nalan var, okan var🤣
Çocuğun psikolojisine nasıl işlemişse artık rüyasında bile ders çalışıyor 🤣😍
Biraz ilerleyince daha kolay oluyor öğrenmesi
Sorma cano annemde kızdı duyunca çocuğumun aklını mi Alcan cikartamasin getirtme yanına diye :KK70:

X