Yöresel Tarif 81 İlden Değişik, Kolay ve Nefis Yöresel Yemek Tarifleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Yöresel Yemek Tarifleri ''hangileridir?

• Ankete Katılan
    682
  • Anket Kapalı .
Sağolasın abla inşallah 🤲 😘 😘 az uz k harfini çıkartmaya başladı da birleştirmeler de t yada h diyebiliyor k yerine oyuzden biraz üzerine düştüm ,yine bukadarinada şükür.dun hocayla gorustum ,nisa okurken dikkatini çekmis k harfli kelime okurken çekiniyor cikartamadigi için bende annenle konuştum hiç sıkıntı değil ben anlıyorum seni demiş nisaya sonra biraz rahatladı diyor , sen hiç sıkıntı yapma dedi bana da.
Çekiniyor demek canım 🤗Bu yaşlar çok kritik 🥰Çok üstüne gitmeden yaparsan daha başarılı olursunuz.
Onun her şeyden daha değerli olduğunu hissettirmelisin🤗Herkesten önce okumasına gerek yok. Yarışa, rekabete gerek yok. Her çocuk farklıdır 🥰Bunu ona hissettirmelisin canım 🤩

🍆 Kozledim mutfak ve beynim oldu dumanalti hayallerimde tabi dönüyorum :confused: :KK70:

Vallahi ela ve laleyle gezerken kelek alıyoruz ekiyoruz un eliyoruz ,birde ilke çıktı başımıza oda gelecek bizimlen gezmeye😑🤪 i harfine geçtilerde🤣🤣🤣
Bugün sevinçle geldi doğru okumuş çikolata vermiş hoca,
K harfine çalışıyoruz 2 haftadır bizim cikartamadigimiz harften biride k harfiydi ya oyuzden gırtlak çalışmaları yaptırıyorum evde. Biraz fazla yüklendim sanırım cocuga geceleri uyurken k harfi çıkartmaya çalışıyor 🤣rüyasında anne doğru yazdım mi doğru okudum mu diye sayiklamaya başladı :KK70::KK70:
C A N O C A N O :KK53:

Çekiniyor demek canım 🤗Bu yaşlar çok kritik 🥰Çok üstüne gitmeden yaparsan daha başarılı olursunuz.
Onun her şeyden daha değerli olduğunu hissettirmelisin🤗Herkesten önce okumasına gerek yok. Yarışa, rekabete gerek yok. Her çocuk farklıdır 🥰Bunu ona hissettirmelisin canım 🤩
Tamam abla sakin sakin 😁🤩Abla ben okumasindan çok cikartamadigi harfi çıkartması için biraz çabaladım üzerine düştüm yani ,hemen okusun etsin diye uğraşmıyorum nasılsa öğrenecek o konuda sıkmıyorum bile olumlu yaklasiyorum, tek derdim k ,r ,g gibi harfleri cikartabilmesi çünkü onlar hiç yok. Neyse inşallah zamanla onlarda çıkar okumaya devam ettikçe abla🤲 Çok endişeliydim nasıl olcak nasıl yapacak okulda vs derken herşey zamanla oturdu şükür gerisi gelir artık 🤩

X