Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 80'den 86'ya:))

deneyin arkadaşlar öle masraflı bi karışım deil 1 hafta içinde etkisini göstermeye başlar zaten yani bndee öle oldu.eğer yaparsanız gelişmeleri mutlaka bildirin olur mu? birde kremi sürerken saat yönünün tersinde biraz bastırarak masj yapın

o zaman tarifi tam anlamak için birkaç sorum olacak...
dolu çay bardağından biraz az sıcak suyun içine şerbetçi otunu koyuyosun, biraz kaynatıyosun, aynı işlemi ısırgan içinde yapıyosun.. sonra yalnızca yaprakları mı alıp blendırdan geçirip kremin içine koyuyorsun, yoksa sularıyla birlikte mi kremin içine koyuyorsun, orasını tam anlayamadım...
3 kapak dolusu çörekotu yağı demişsin, kapak ölçüsü, bitki yağının kendi kapağı kadar mı mesela... teşekkürler şimdiden

canım 1 cay bardağından biraz az sıcak suyun içine bi tutam şerbetçi otunu atıyoruz su sıcak oldunu için hemen kaynamaya başlıyo zaten. suyunu biraz çekene kadar kaynatıyoruz aynı işlemi ısırgan içinde yapıyoruz. sularıyla birlikte ikisinide blendırdan geçiriyoruz yapraklarını iyi ezersen kıvamlı bi su elde edersin. sonra kreme karıştırıyoruz.kapak dolusu derken çörekotu yağı şişesinin kendi kapağıyla koycaksın.rica ederim canım umarum işe yarar:KK16:

çok teşekkür ederim, yakın zamanda denemeyi düşünüyorum, yazarım sonuçları..

niye tüylenme yapıyor ki.. hem kıllanma hem göğüs büyütme o bölgedeki hormonları etkiliyor sanırım.. o zaman bırakınca eskiye döner diye düşünüyorum öyle mi ki ??

arkadaşlar herşey o beğendiğim elbiseyi alıp arkadaşıma göstermeye gitiiğim gün arkadşımın ne olmuş senin gögüslerinee demesiyle başladı. şöyle özetleyeyim aslında gögüslerim çok küçük deildir ama sık kilo alıp vermekten biraz yayvanlaştı ben bunun farkındaydım zaten o gün arkadaşımda gözüme soka soka söyleyince canım sıkıldı.burdan öğredındiğim bikaç bilgi vardı serbetçi otu ısırgan çörek yağı falan bunlarla kendime bi karışım hazırladım.şunuda söylemeliyim ki bu karışımdan önce yani o güne kadar gögüslerimi büyütmek dolgunlaştırmak adına hiçbi girişimde bulunmadım ot krem v.s hiçbişey kullanmadım.gelelim karşıma 1 çay bardağından birazcık daha az sıcak suyun içinde bi tutam şerçetçi otunu suyunu çok az çekene kadar kaynattım. aynı işlemi kurutulmuş ısırgan içinde yaptım. sonra yapraklarıyla birlikte blendırdan geçirdim.yaprakları sıcak suyun içinde yumuşadığı için hemen 2 dkk da püre haline geldi yani kıvamlı oldu.bu karışımı daha önceden aktardan aldığım nar özlü kremin içine karıştırdım. 3 kapak dolusu çörekotu yağınıda ekledim bu karışımı bi güzel karıştırdım.9 şubatta gögüslerimi ölçtüm tam 80di ve karışımı kullnamya başladım.en son 2 gün önce ölçtüm yani ayın 11 de 86dı. gögüslerim gerçekten dolgunlaştı ve büyüdü artık daha sert.karışımı kullanmaya gelince sabah akşam masaj yaparak sürdüm kremi ve streçle sardım. yaptığım şey bu kadar bende inanılmaz şekilde etki ettti.bukadar gelişme görünce sizlerle de paylaşmak istedim biliyorum ki biz kadınlar için gögüslerimz büyük önem taşıyo. umarım sizlerinde işinize yarar :KK1:
Canım bugun btn malzemeleri aldım başlycm ama karısımı 1kutu kremın tamamına mı yoksa masajda kullanacgm kadar kreme mı karıstrcm ?

kaç aktara sordum nar çekirdeği kremi yok bir aralar vardı hatırlıyorum nar revaçta olduğu için, şimdi pek gitmediği için kaldırmışlar, ben de üzüm çekirdeği kremi aldım, o da etkili diye, bugün hazırlıycam bakalım.

niye tüylenme yapıyor ki.. hem kıllanma hem göğüs büyütme o bölgedeki hormonları etkiliyor sanırım.. o zaman bırakınca eskiye döner diye düşünüyorum öyle mi ki ??

canım çörekotu yağının tüy çıkarma özelliği olduğundan tüylenme yapıyor.ben kullanmaya başlayalı yaklaşık 2 ay kadar oldu henüz bi inme yok.hatta ben 1 ay düzenli yaptım 1 ay dolfuktan sonra haftada 4 kre yapmaya başladım.şu 1 haftadır hiç yapmadım sınavlarım başladığı için ama hala inme olmadı:KK9:

kaç aktara sordum nar çekirdeği kremi yok bir aralar vardı hatırlıyorum nar revaçta olduğu için, şimdi pek gitmediği için kaldırmışlar, ben de üzüm çekirdeği kremi aldım, o da etkili diye, bugün hazırlıycam bakalım.

o da olur tatlım üzüm çekirdeğide gögüs büyütmede kullanıyor inşallah etkisini görürsün gelişmeleri yazarsan çok sevinirim:KK16:

hmm bu karışım da mantıklı geldi bana hem şerbetçi otu hem ısırgan:) 4 gündür şerbetçi otu ile hazırladığım kremi kullanıyorum elimdeki bitsin de yenisini ben de bu şekilde hazırlıyım kimbilir belki bende de işe yarar :)

hmm bu karışım da mantıklı geldi bana hem şerbetçi otu hem ısırgan:) 4 gündür şerbetçi otu ile hazırladığım kremi kullanıyorum elimdeki bitsin de yenisini ben de bu şekilde hazırlıyım kimbilir belki bende de işe yarar :)

dene canım umarım yararlı olur:KK9:

Canım bugun btn malzemeleri aldım başlycm ama karısımı 1kutu kremın tamamına mı yoksa masajda kullanacgm

canım karışımı 1 kutu kremin hepsiyle karıştır. kolay gelsin inşallah istediğin sonucu alırsın:nazar: gelişmeleri yazarsan sevinirim:KK16:

canım ya başlayalı 2 hafta oldu 2cm büyüdü biraz ama hemen büyüsün istiyorum :) senin ne zaman etkisini göstermeye başladı acaba ?

canım ya başlayalı 2 hafta oldu 2cm büyüdü biraz ama hemen büyüsün istiyorum :) senin ne zaman etkisini göstermeye başladı acaba ?

canım benimde ilk haftalar biraz yavaş büyümüştü daha ama sonra hızlandı büyümesi biraz sabret inşallah büyüyecek. forumda sesli telkin dosyası vardı karışımda birlikte onuda dinlesen heralde daha çabuk etki eder:21:

daha önce sadece çörek otu yağ kullandım göğüslerim için sonuç gerçekten şişirdi
göğüslerimi ilk yapışta bile farkedilir oranda kabardı:KK52:
amaa hem tüylenme yaptı hemde birgün sürmeyince eski haline geldiler:KK53:
bu yaşadığımdan sonra çörek otunu saçıma ve kaşıma sürüyorum arada sırada
narı duymuştum ama uygulamadım ısırgan saçlarımı güçlendirdiğine inandığım mucizevi
bi ot umarım göğüsede faydalı olur şerbetçiotu hiç bi bilgiim yok:)
şimdi gelelim soruma çörek otu katmasak olur mu ki_?????

X