Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

SElamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

GEzdim dolaştım kürkçü dükkanına geri döndüm
KVde bizimle geldi kendine dikiş makinesi almak istiyordu ( aldıda )
Onu biraktıktan sonra eşimle alışveriş yaptık sonrada hemen eve döndüm

Cevizim bitmek üzereydi o yüzden bu seferde değişiklik olsun diye Yer fıstığı aldım kendime kahvaltılık

Bir yandan onları ayıklıyorum hazır olsunda sabah uğraşmıyayım diye yarısı bitti şimdi de diğer yarısını ayıklıyayımda bitsin bütün pislik

kuruyemişe bayılıyorum hiç farketmez hangisi olduğu

ben yarın patates diyeti yapcam galiba kızlar kilo verme olayını hızlandırmam lazım 1 ayda 10 kilo verebilirmiyimki nişanlım gelcek bu halde görmesin beni şoka girebilir
bide sizler ne kadar nişanlı kaldınız tamamen diyet dışı sorularla karsınızdayım

Canım ben eşimle 8 yıl flört ettim 1.5 yıl nişanlı kaldım sen ne zamandır nişanlısın

Herhalde içinizdeki en hızlı benimdir

Eşimle yaz tatilimin son 10 gününde tanıştım ( Türkiyeye tatile geldiğimde )
Yüz yüze 10 gün görüştük sonra hep telefonla
1 ay sonra evlilik teklifi geldi 3 ay sonra nişan oldu nişandan 6 ay sonrada nikah
Kİ o zaman 19 yaşındaydım ve koca kıtlığı varmış gibi eşim ille bir an önce olsun diye tutturunca itiraz etmedim canıma minnetmiş

Tabi yinede çok şükür iyikide olmuş diyorum

ben toplu alıntı yapamadım kızlar o yüzden toplu alıntı gibi okuyun mesajımı
benim flört 3 yıl nişanlanalı 2 ay oldu evlilik ne zaman hiç bir fikrim yok
nişanla düğün arası çok uzatılmaz denirde o yüzden sordum benimde en az 1 yılı bulcak gibi benim atanmama bağlı olarak atanamazsam evlenemicekmiyim orasını hiçççç bilmiyorum
ceco valla süpersin nasıl bi hız sendeki eeee eşin bulmuş böyle hatunu kaçırmayım demiş genelde erkekler evlilikten kaçar adayaren biraz benim ilişkime benziyo senınkıde sindire sindire

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Herkese hayırlı Pazarlar

İnşallah hepimiz için bol hareketli ama az kalorili bir gün olurda eksilerimize biraz daha eksi eklenir

Bu sabah hesapta ailecek kahvaltı edicektik ama sağ olsun eşim gece baş ağrısı tuttuğundan sabah 4 gibi ancak uyuduğundan daha kalkmadı
Zaten hafta içi ben hep tek kahvaltı ediyorum akşam yemeğinide çocuklarla erken yiyorum, bari haftasonu birlikte yeriz diye düşünürken dün gitti arkadaşının tamirhanesinde balık falan yaptı onlar orada yerken biz yine kızlarla tek yedik
Hadi bari sabah kahvaltı ederiz derken bu seferde sabah ben 8de hadi dediğimde çok geç uyudum sen et kahvaltını dedi ve ben yine yanlız kahvaltı ettim Ama ne kahvaltı tam bir Pazar keyfi oldu benim için

ARtık akşam görürsünüz resmini

Canlarım birazdan evden çıkıcaz gerçi uçuşumuz 4 de ama malum istanbul trafiği ve ben istanbulun bi ucundayım sabiha gökçen havalimanı da diğer ucundaatatürk havalimanından uçuş yoktu gideceğimiz tarihte
Kendinize iyi bakın hakkınızı helal edin üç güncük gerçi ama olsun siz yinede edin
Kocaman öpüldünüzzz

Ayşem hayırlı yolculuklar sana
Allahın izniyle sağlıcakla gidip gelirsin inşallah
İnşallah çok güzel vakit geçirip dönersin

Hakkımız tabiki Helal olsun ama sen yinede sağ sağlim gel

bende bütün yemeklerimi yalnız yiyorum hiçte şikayetçi değilim etrafımdakiler yiyip yiyip kilo almıyo en azından sinir olmamış oluyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrrr

Bugünüde şükür kazasız belasız atlattım
Akşam yemeğimizi saat 16:30da yedik ve şu anda hem tok hemde mutluyum

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım

Sabah kahvaltısında dünden kalma çacık vardı soğuk soğuk süper gitti
Her zamanki gibi omletim, zeytinim ve peynirim Tabi fıstıklarımıda unutmadım
Ek olarakda geçen gün kuru fasülye yaparken biraz ayırdım piyazlık ve sabah sabah piyaz yedim
Tam bir pazar keyfi oldu benim için

Akşamlıkta menüde balık vardı
Yanına bol salata ( soğandan yemedim onu eşim hüpletti )
Tabi üzerinede 2 kk kadar tahin helva ( aslında 1 kk kadar yemem gerekiyordu ama eşim sağ olsun fırına verip eritince farkında olmadan az daha yemişim canım sağ olsun nasılsa erken yedim üstelik okadardan birşey olmaz 40 yılın başı )

Mutfak kapandıktan sonrada bol bol su içmeye devam ediyorum hatta birazdanda yeşil çayımıda içerim
Ohhh çalışsın Leptinler gelsin eksiler

bende bütün yemeklerimi yalnız yiyorum hiçte şikayetçi değilim etrafımdakiler yiyip yiyip kilo almıyo en azından sinir olmamış oluyorum

Ya arada insan eşiyle yiyip sohbet etmek istiyor tamam çocuklarla yiyorum ama işte eşle bir başka
Daha doğrusu onun zamanla rahatsız olmasından çekiniyorum Bana birşey demez ( yeterki ben zayıflıyayım ) ama işte bu seferde kendi benim canım istemiyor moduna gidiyor diye üzülüyorum sonuçta adam çalışıp yoruluyor

Neyse bu haftasonuda olmadı ama önümüzdeki haftasonu telafi ederiz artık

her zamanki gibi menun harika görünüyo cnm haklısın insan istiyo bezen eşin yanında hep bissssürüüü hafta sonu var daha hem böylelikle hafta sonunu iple çekersiniz

Ben bir yandan Urfalıyım Ezelden dizisini izleyip bir yandan buraya bakıyorum
Normalde hiç izlemem dizi ama bu çok hoşuma gitti hatta oynak parçalar çaldıkça küçük kuzum hadi Anneciğim diyip ayağa kalkıyor ve Ana kız karşılıklı oynamaya başlıyoruz

Bu kız kesin bana çekmiş kapı gıçırtısı yeterli

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Herkese Günaydınnnn

Yeni bir haftaya start verdik ve inşallah bu hafta bizler için bol eksili ve az kalorili geçer

Sabah yine 6yi az geçiyordu uyandım ve tabiki bir güzel kahvaltımı ettim
Tam kahvaltım bitmişti az keyif yaparken jetonum düştü anammmm ben bugün kuruyemişimi unuttum diye
Sanki maratona hazırlanır gibi bir koştum mutfağa halimi görmeniz lazımdı

Keyif yapa yapa fıstıklarımıda yedim artık 2.ci ve son öğünüme kadar Mutfak kapanıyor

Bu arada yazın bir ara BİMe şu masaj aletlerinden gelmişti belki hatırlayanınız yada almış olanınız vardır
Dün akşam eşim belime yapsana şunla masaj dedi ( ki aldığımız ilk günler her gün kullanıyorduk ve uzun zamandır öyle duruyordu ) tabi bende altta kalırmıyım o zaman sende benim popişime ve bacaklarıma yap dedim Adamcağız Allah razı olsun bir güzel bacaklarıma, popişime ve karnıma masaj aletiyle titreşim yaptı
İnanılmaz ama sabah her zamankinden daha çabuk ve daha rahat lavaboya çıktım

Yatmadan evvel yapılan titreşim demekki bağırsaklarıda çalıştırıyor
Yatak odasında bir yerde zayıflama kemeride vardı onuda yine çıkartayımda bari bilgisayar başındayken takayımda şu göbiş biraz daha ufalsın
Bu ara bir tek göbişime taktım ( ufaldı baya ama ben tabiki onun ilk etapta yok olmasını istiyorum

Merhaba kızlar menüm

Sabah
2 yumurta
Light peynir
2 zeytin

Ara
Yoğurt

Öğle
1 tabak kıyma

Ara
Yoğurt

Akşam
Hamsi ızgara

Su 1 lt maalesef çok içemiyorum

Canım menün gayet güzel eminim çok güzel kilolar vereceksin
Su içememe olayına gelince bende aynıydım ama artık çaresini buldum
Sabah uyanır uyanmaz 2 bardak peş peşe içiyorum ( 500 ml tamam oluyor ) Akşam yatarkende 2 bardak peş peşe ( bir 500 mlde oradan üstelik sabah bağırsaklar dahada güzel çalışıyor öyle yapınca )
Gün içinde de 2 saat arayla en geç 1 bardak su içince 8 saat içinde bir 4 bardak içmiş olursun ve toplam 2 litre garanti oluyor ama ben genelde 1 saat arayla içmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…