Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Ben de bu ara yoğun gecti pek yazamadım perdemde iş için ankaradayım cuma da işler cok yoğundu sadece bildirim gönderdim
Temizliğe gelen kadın hamile bu halde gelme dedik 1 aydır temizlik bize bakıyor Allah'tan esim de yardım ediyor
Cumartesi çocukları berbere götürdü bende temizlik yemek bulaşık çamaşır uğraştım geldi yemek yedik kv börek yaptı çay içtik vs sonra esim klozeti soktu su akıtıyorsunuz onu tamir etti
Pazar gunu sabah erken kalktım yemek yaptım kek yaptım kuzenim teyzeme sürpriz doğumgünü hazırladı cocukları da alıp teyzeme gittim esim kv evine bıraktı apartmanda birinin düğünü nikahı varmış ona gidecekti eve 7 gibi geldim yemek bulaşık çay vs sonra da Berk'in ödevini yaptık zaman cok çabuk geçiyor ya

Aaaaa unuttum bu arada beyazlarım çıktı
Sacımı hem kestirdim hem boyattım kasımı da aldırdım Cumartesi günü ne zamandır kendime vakit ayırıp yapmamıştım bunu iyi oldu..

Bu sabah da 98,3 kılo idim reglim devam ediyor cuma 100,2 çıkmıştım 1 kılo almış görünüyordum cok sevindim sabah sabah

Benden böyle işte:)

ben yarın patates diyeti yapcam galiba kızlar kilo verme olayını hızlandırmam lazım 1 ayda 10 kilo verebilirmiyimki nişanlım gelcek bu halde görmesin beni şoka girebilir:KK53::KK53:
bide sizler ne kadar nişanlı kaldınız tamamen diyet dışı sorularla karsınızdayım:KK48::KK48:
Ben Aralık ta nişanlandım Haziran da evlendim 6 ay yani nişanlılık dönemim evlenmeye de 3 ayda karar verdik ancak babam hastaydı vefat eti nişanı erteledik biraz

kızlar günaydın
yuuuupppiii bugün sebze perotein günüm çok seviyorum bu günü yaa.ne güzel kahvaltıda domates salatalık peynir ve yulaf ekmeğimi yedim öğlende okulda menemen yapacağım.akşama da sanırım protein yemem lazım köfte yaparım .karnıbaharlı kısır tarifi buldum.bi öğretmen yapmış okuluna götürmüş yiyenler içinde bulgur yerine karnıbahar olduğunu anlamamışlar :)
tarifi vereyim:

MALZEMELER:
-1 küçük karnabahar
-1 küçük kuru soğan
-3 dal taze soğan
-maydanoz,nane
-3 adet kornişon turşu
-1 yk domates salçası(katkısız,yağsız,şekersiz)
-1 yk biber salçası(katkısız,yağsız,şekersiz)
-1 yk limon suyu
-1 yk z.yağ
-maydanoz,nane(ve arzu edilen yeşillikler)
-sumak,pulbiber,tuz(ve arzu edilen baharatlar)

Karnabahar çiçeklerine ayrılır.sapları kesilir ve tomurcukları robotta bulgur büyüklüğünde çekilir.Yapışmaz bir tavada rengi dönüp,kokusu değişinceye kadar sotelenir.
Kuru soğan incecik doğranır ve derin bir kabın içinde az tuzla ovulur.Pişen karnabahar bulguru üzerine eklenir.Salçalar ve baharatlarla beraber iyice yoğrulur.İnce doğranmış yeşillikler,turşu ve geri kalan tüm malzeme eklenerek iyice karıştırılır.

Afiyet olsun.

Ben de bu ara yoğun gecti pek yazamadım perdemde iş için ankaradayım cuma da işler cok yoğundu sadece bildirim gönderdim
Temizliğe gelen kadın hamile bu halde gelme dedik 1 aydır temizlik bize bakıyor Allah'tan esim de yardım ediyor
Cumartesi çocukları berbere götürdü bende temizlik yemek bulaşık çamaşır uğraştım geldi yemek yedik kv börek yaptı çay içtik vs sonra esim klozeti soktu su akıtıyorsunuz onu tamir etti
Pazar gunu sabah erken kalktım yemek yaptım kek yaptım kuzenim teyzeme sürpriz doğumgünü hazırladı cocukları da alıp teyzeme gittim esim kv evine bıraktı apartmanda birinin düğünü nikahı varmış ona gidecekti eve 7 gibi geldim yemek bulaşık çay vs sonra da Berk'in ödevini yaptık zaman cok çabuk geçiyor ya

Sacımı hem kestirdim hem boyattım kasımı da aldırdım Cumartesi günü ne zamandır kendime vakit ayırıp yapmamıştım bunu iyi oldu..

Bu sabah da 98,3 kılo idim reglim devam ediyor cuma 100,2 çıkmıştım 1 kılo almış görünüyordum cok sevindim sabah sabah

çok güzel canım 2 kilo birden düşmüşsün bende regl olcam bugün yarın onun için 1 kilo fazla sayabilirim kendimi.kaç yaşındasın ki beyazların yeni çıkıyo benim üniversite 2 deyken 2 tane beyazım çıkmıştı tam tepemde şimdi sayısı 7-8 civarı aman koparayım deme fazla fazla çıkar. :)

Oyyy baya yoğunluk yaşamışsın ama maşallah 3lü hanelerden uzaklaşmaya devam ediyorsun :nazar::nazar::nazar:
Kış geldi ya artık günler yetmez olur :KK48:
Ben dün 11 buçukta yattım ama nedense uykumu alamadım esneyip duruyorum ( haftasonu çok yorulmadım aslında ama havalardanmıdır nedir sersem gibiyim :KK48: )
Bende regl olurum sanırım bir iki güne :KK66:

kızlar günaydın
yuuuupppiii bugün sebze perotein günüm çok seviyorum bu günü yaa.ne güzel kahvaltıda domates salatalık peynir ve yulaf ekmeğimi yedim öğlende okulda menemen yapacağım.akşama da sanırım protein yemem lazım köfte yaparım .karnıbaharlı kısır tarifi buldum.bi öğretmen yapmış okuluna götürmüş yiyenler içinde bulgur yerine karnıbahar olduğunu anlamamışlar :)
tarifi vereyim:

MALZEMELER:
-1 küçük karnabahar
-1 küçük kuru soğan
-3 dal taze soğan
-maydanoz,nane
-3 adet kornişon turşu
-1 yk domates salçası(katkısız,yağsız,şekersiz)
-1 yk biber salçası(katkısız,yağsız,şekersiz)
-1 yk limon suyu
-1 yk z.yağ
-maydanoz,nane(ve arzu edilen yeşillikler)
-sumak,pulbiber,tuz(ve arzu edilen baharatlar)

Karnabahar çiçeklerine ayrılır.sapları kesilir ve tomurcukları robotta bulgur büyüklüğünde çekilir.Yapışmaz bir tavada rengi dönüp,kokusu değişinceye kadar sotelenir.
Kuru soğan incecik doğranır ve derin bir kabın içinde az tuzla ovulur.Pişen karnabahar bulguru üzerine eklenir.Salçalar ve baharatlarla beraber iyice yoğrulur.İnce doğranmış yeşillikler,turşu ve geri kalan tüm malzeme eklenerek iyice karıştırılır.

Afiyet olsun.

Oooo süpersin canım valla bu Dukan iyi geldi sana :KK66:
Maşallah subhanallah Rabbim nazarlardan saklasın :nazar::nazar::nazar::nazar: Aminnnn
Eminim çok çok güzel sonuçlar alacaksın :KK60:

Bu arada bende o karnabahar kısırından yapmıştım ve ciddende pek belli olmuyor bulgurdan olmadığı :KK48:
Benim her şeyi ayıran ( karnabahar ve brokoliden nefret eden ) büyük kızım bile o zaman yemişti hatta aynı hafta içinde 2 kere bile yaptığım olmuştu :KK70::KK70::KK70:

Benimde nereden geçen gün aklıma geldiyse karnabahar ve brokoli haşlaması istedi canım :KK68:
Bir aksilik olmazsa onu yaparım akşamlık yanınada birşeyler uydururum nasılsa :KK66:

Oyyy baya yoğunluk yaşamışsın ama maşallah 3lü hanelerden uzaklaşmaya devam ediyorsun :nazar::nazar::nazar:
Kış geldi ya artık günler yetmez olur :KK48:
Ben dün 11 buçukta yattım ama nedense uykumu alamadım esneyip duruyorum ( haftasonu çok yorulmadım aslında ama havalardanmıdır nedir sersem gibiyim :KK48: )
Bende regl olurum sanırım bir iki güne :KK66:

Oooo süpersin canım valla bu Dukan iyi geldi sana :KK66:
Maşallah subhanallah Rabbim nazarlardan saklasın :nazar::nazar::nazar::nazar: Aminnnn
Eminim çok çok güzel sonuçlar alacaksın :KK60:

Bu arada bende o karnabahar kısırından yapmıştım ve ciddende pek belli olmuyor bulgurdan olmadığı :KK48:
Benim her şeyi ayıran ( karnabahar ve brokoliden nefret eden ) büyük kızım bile o zaman yemişti hatta aynı hafta içinde 2 kere bile yaptığım olmuştu :KK70::KK70::KK70:

Benimde nereden geçen gün aklıma geldiyse karnabahar ve brokoli haşlaması istedi canım :KK68:
Bir aksilik olmazsa onu yaparım akşamlık yanınada birşeyler uydururum nasılsa :KK66:

evet canım aslında bende severim karnıbaharı ama kısırı olunca nasıl olucak bakayım dedim.inşallah cumartesi geldiğinde en az 500-600 gr vermiş olurum.dukanın bana dediği tarih 16 şubat ama kişiden kişiye kilo verme hızı değişiyo birde 65 leri görürsem eminim vücudum daha da zorlanacak.ama ben yılmayacağım bu kez.çünkü geçen sene aralık ayında 65 tim tam diyetisyen eşliğinde ama sonra 2 defa hastanede yatınca 1 er aydan ilaçlar ve hareketsizlik tekrar şişirdi beni.bu kez 65 de kalmayacağım 56 yla hamile kalmıştım dükan 58 ol diyo 58 olacağım inşallah.. taş gibi olcam taşşş :) :) :) şaka şaka o kadar kilo verince eminim cıvık bir vücudum olacak onu da sporla halletmeye çalışacağım...

canım sende gayet iyi gidiyorsun.her hafta en 1 kilo kesin giidiyo.bu yaza kadar inşallah 80 i görürsün sonrada daha aşağıları.birbirimize dua edelim...

evet canım aslında bende severim karnıbaharı ama kısırı olunca nasıl olucak bakayım dedim.inşallah cumartesi geldiğinde en az 500-600 gr vermiş olurum.dukanın bana dediği tarih 16 şubat ama kişiden kişiye kilo verme hızı değişiyo birde 65 leri görürsem eminim vücudum daha da zorlanacak.ama ben yılmayacağım bu kez.çünkü geçen sene aralık ayında 65 tim tam diyetisyen eşliğinde ama sonra 2 defa hastanede yatınca 1 er aydan ilaçlar ve hareketsizlik tekrar şişirdi beni.bu kez 65 de kalmayacağım 56 yla hamile kalmıştım dükan 58 ol diyo 58 olacağım inşallah.. taş gibi olcam taşşş :) :) :) şaka şaka o kadar kilo verince eminim cıvık bir vücudum olacak onu da sporla halletmeye çalışacağım...

canım sende gayet iyi gidiyorsun.her hafta en 1 kilo kesin giidiyo.bu yaza kadar inşallah 80 i görürsün sonrada daha aşağıları.birbirimize dua edelim...

Canım inşallah ikimizde yaza resmen bomba gibi gireceğiz :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Her zaman buradaki bütün kızlara dua ediyorum ben zaten ve inanıyorum dualarımız gerçek olacak :KK66:
Dediğin gibi azda spor ekledikmi tamamdır :KK66:

SElamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Öğlende bir ara ne olduysa gözlerim yanmaya başladı :KK57: Sanırım bu seferde göz nezlesi oldum :KK48:
Ha bire ağlıyormuşum gibi gözümden yaş geliyor, Burnum zaten kaç gündür sümüklü böcük gibi akıp duruyor :KK48:
Bİr ara hatta sıtma tutar gibi oldu baya bir üşüdüm ama bir anlık birşeydi geçti şükür :KK66:

2.ci ve son öğünümüde saat 17:00de yedim ve mutfağın kapanışını ilan ettim :KK68:
Artık sadece sıvı ve sıcak şeylere devam :KK66: hem şifa niyetine hemde Karatay teyzemin dediklerine uyuyorum :KK66:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım ki arada kaynamasın :KK48:

kahvaltı52.jpg akşam52.jpg

Sabah kahvaltım 07:00de yendi hatta yerkende yahu sanki birşey eksik diye düşündüm durdum hatta kendi kendime ulen daha ne eksik arıyorsun benidemi yiyeceksin dedim :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Tam kahvaltımı bitirdim jeton düştü; Fıstıklarımı unutmuşum meğer :KK48:
Hemen onlarıda aldım bir güzel afiyetle hüplettim ve akşama kadar mutfağı geçici olarak kapattım :KK66:

Akşam yemeğimde bu akşam Tarhana çorbası vardı :KK66:
Geçen gün nereden aklıma geldiyse karnabahar ve brokoli haşlaması aklıma düştü tabi sarımsaklı yoğurt eşliğinde :KK48: Bugün onuda yaptım birde güzel bir renkli salata yapıp afiyetle yedik kuzularımla :KK66:

Allah razı olsun eşimde eve gelince ay benim canım istemiyor hem arkadaşa uğrayacağım geç gelebilirim diyince halsiz halimden eser kalmadı :KK70::KK70::KK70::KK70: Neredeyse kalkıp göbek atacaktım ohhhh hem iş çıkmadı hemde adam gitti kızlarla rahat rahat sohbet ederim diye :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Ben bu satırları yazarken siz kesin hala uyuyor olacaksınız diye başlarmışım :KK70::KK70::KK70::KK70:
Gülen gözler filmindeki mektup sahnesi gibi oldu :KK70: Babasına kız evden kaçarken mektup bırakıp dolaba saklanıyor du ya :KK70::KK70::KK70::KK70:
Babacığım sen bu satırları okurken ben çok uzaklarda olacağım hesabı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Neyse sabah sabah yeter bukadar yılışıklık :KK48:
Sabah 6 çeyrekte uyandım ve bir güzel kahvaltımı ettim :kk77:
Şimdi eşimin iş saatinin gelmesini bekliyorum ki gitsin sonrada şu titreşim kemerimi çıkartayım meydana birde hemen günlük 100 ip atlamamıda yapayım sabah ki :KK66: bir postada akşam yaparım :KK70::KK70::KK70::KK70:
O yağlar eriyor nasılsa biraz yardımcı olayım ki daha çabuk kışkışlamış olurum hepsini :KK66:

çok güzel canım 2 kilo birden düşmüşsün bende regl olcam bugün yarın onun için 1 kilo fazla sayabilirim kendimi.kaç yaşındasın ki beyazların yeni çıkıyo benim üniversite 2 deyken 2 tane beyazım çıkmıştı tam tepemde şimdi sayısı 7-8 civarı aman koparayım deme fazla fazla çıkar. :)
Sağol canım umarım cuma da eksi çıkarım
40 yaşındayım ben 31 yasında gördüm ilk beyazı ama artık boya vakti gelmişti gecen sene gölge artırmıştım şimdi full boyattım girdik bu yola kurtuluş yok çıktıkta dip boya yaptıracağım artık.

merhaba güzel hanımlar,
dün tam 4 çeşit yemek yaptım anam ağladı valla.normalde 1 çeşiti zor yapıyordum okuldan gelince yorgun oluyordum ama yorgunluk falan dedirtmi,yor bu dukan diyeti.eşime köfte ve pilav yaptım bana karnıbahar kısırı ve puaça yaptım yulaftan.bu diyet sayesinde mutfağa girmeyi öğrendim diyebilirim.inşallah emeklerimin karşılığını alırım ama itiraf etmeliyim ki dün bir kaçamak yaptım gece 3 gibi uyandım ve canım çok fena mandalina istedi bende 1 tane yi yedim.dukan amca duyarsa çok kızar ama napayım çok canım istedi.cumartesi yine davetliiiiiyim.kuzemin kızının yaş günü var.tabi ben yiyeceklerimi evden götüreceğim hem ablam da gelecek o da dukan diyeti yapıyor. 2 çeşit ben yaparım 2 çeşit o yapar.ne güzel bizim de dolu dolu tabağımız olur.gerçekten protein insanı tok tutuyo arkadaşlar.şiddetle tavsiye ediyorum yanaklarınızdan öpüyorum...

Sağol canım umarım cuma da eksi çıkarım
40 yaşındayım ben 31 yasında gördüm ilk beyazı ama artık boya vakti gelmişti gecen sene gölge artırmıştım şimdi full boyattım girdik bu yola kurtuluş yok çıktıkta dip boya yaptıracağım artık.

Bende şurda 2 senedir şakaklarda ufak ufak beyazlar görmeye başladım ki kızkardeşim benden 1 yaş ufak ama neredeyse 3 - 4 senedir beyazları var ve benden çok fazla ( bu arada 34 yaşındayım :KK48: )
Bende 2 senedir falan boyatıyorum saçımı ama eskiden 6 ayda bir falandı şimdi yeni yeni başladım dipler çıktıkca boyatmaya :KK48: hatta eşim bir ara demişti ulen bu kadar kuaföre gidip beni batıracaksın diye :KK48::KK48::KK48: dedim kabahat bendeki seni senelerdir alıştırmadım kuaför masrafına ( ki bekadarken gittiğim kuaför de sosyete kuaförü tabir edilenlerden di yani baya tuzluydu :KK70::KK70::KK70: şimdi mahalle kuaförüyle idare ediyorum dedim :KK48:

merhaba güzel hanımlar,
dün tam 4 çeşit yemek yaptım anam ağladı valla.normalde 1 çeşiti zor yapıyordum okuldan gelince yorgun oluyordum ama yorgunluk falan dedirtmi,yor bu dukan diyeti.eşime köfte ve pilav yaptım bana karnıbahar kısırı ve puaça yaptım yulaftan.bu diyet sayesinde mutfağa girmeyi öğrendim diyebilirim.inşallah emeklerimin karşılığını alırım ama itiraf etmeliyim ki dün bir kaçamak yaptım gece 3 gibi uyandım ve canım çok fena mandalina istedi bende 1 tane yi yedim.dukan amca duyarsa çok kızar ama napayım çok canım istedi.cumartesi yine davetliiiiiyim.kuzemin kızının yaş günü var.tabi ben yiyeceklerimi evden götüreceğim hem ablam da gelecek o da dukan diyeti yapıyor. 2 çeşit ben yaparım 2 çeşit o yapar.ne güzel bizim de dolu dolu tabağımız olur.gerçekten protein insanı tok tutuyo arkadaşlar.şiddetle tavsiye ediyorum yanaklarınızdan öpüyorum...

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Süpersin canım gerçekten :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Eminim emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacaksın :KK68:
Eşine yaptığın köftedende yiyebilirsin biliyorsun zaten :KK66: Akşama güzel bir ziyafet olucak desene :kk77:

Cumartesiyide çok rahat atlatırsınız madem ablanda dukancı :KK70:
Cuma günü çok güzel bir bildirim yapacağına eminim :KK60:

Bende şurda 2 senedir şakaklarda ufak ufak beyazlar görmeye başladım ki kızkardeşim benden 1 yaş ufak ama neredeyse 3 - 4 senedir beyazları var ve benden çok fazla ( bu arada 34 yaşındayım :KK48: )
Bende 2 senedir falan boyatıyorum saçımı ama eskiden 6 ayda bir falandı şimdi yeni yeni başladım dipler çıktıkca boyatmaya :KK48: hatta eşim bir ara demişti ulen bu kadar kuaföre gidip beni batıracaksın diye :KK48::KK48::KK48: dedim kabahat bendeki seni senelerdir alıştırmadım kuaför masrafına ( ki bekadarken gittiğim kuaför de sosyete kuaförü tabir edilenlerden di yani baya tuzluydu :KK70::KK70::KK70: şimdi mahalle kuaförüyle idare ediyorum dedim :KK48:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Süpersin canım gerçekten :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Eminim emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacaksın :KK68:
Eşine yaptığın köftedende yiyebilirsin biliyorsun zaten :KK66: Akşama güzel bir ziyafet olucak desene :kk77:

Cumartesiyide çok rahat atlatırsınız madem ablanda dukancı :KK70:
Cuma günü çok güzel bir bildirim yapacağına eminim :KK60:

canım cuma günü yine bildirim yapmayacağım ben en son bildirimimde 71.6 kiloydum ondan sonra 74.5 a kadar çıktım şimdi 72.5 e indim bu haftadan sonra yada 70 e inince bildirimlerimi yapmak istiyorum.evet yaptığım köfteden yedim zaten kaçar mı :) o saydığım yemekler dünki menüydü bugün saf protein günüm galiba akşama ya tavuk yaparım yada kıyma kavururum hem eşimle beraber yemiş oluruz.cumartesi günü tartılacağım inşallah 72 çıkarım çünkü dükan sebze protein dönemine geçince ilk başlarda biraz kiloda artış görülebilir diyo.canım sende dukan yapsana aslında hem beraber yapmış oluruz tarif falan paylaşırız.hem daha önce dükan yaptığında 6 kilo verdiğini söyledin demekki hızlı vereceksin ne güzel bence denemlisin canım

Selam kızlar dün yediklerimi yazayım
Sabah 3-4 kayısı
Simit beyaz peynir domates maydanoz

Öğlen tavuk salata yoğurt 7-8 adet patates kızartması tavuğun yanında kabak tatlısı püresi vardı 2 tatlı kasığı aldım 1 elma yedim

Ara 1 elma daha yedim

Aksam patlıcan kızartma 5-6 dilim 1 dilim ekmek çay

2 mandalina 1 tadelle

Bu menü ile kılo verirsem bana tebrikler

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Anam deminden beri yazacağım bir türlü fırsat olmadı ya telefon çaldı ya kapı :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Bugün öğlenden beri evle uğraşıp durdum :KK57: kaç gündür beni bekleyen ütülerimi yaptım çok şükür :KK39:
Ama aptal kafam bir yandanda çamaşır yıkadım ve havada güzel olunca çabucak kurudu :confused::confused::confused::confused:
Neyse onuda artık birazdan yaparım ki yarına kalmasın birşeycik :KK66:

canım cuma günü yine bildirim yapmayacağım ben en son bildirimimde 71.6 kiloydum ondan sonra 74.5 a kadar çıktım şimdi 72.5 e indim bu haftadan sonra yada 70 e inince bildirimlerimi yapmak istiyorum.evet yaptığım köfteden yedim zaten kaçar mı :) o saydığım yemekler dünki menüydü bugün saf protein günüm galiba akşama ya tavuk yaparım yada kıyma kavururum hem eşimle beraber yemiş oluruz.cumartesi günü tartılacağım inşallah 72 çıkarım çünkü dükan sebze protein dönemine geçince ilk başlarda biraz kiloda artış görülebilir diyo.canım sende dukan yapsana aslında hem beraber yapmış oluruz tarif falan paylaşırız.hem daha önce dükan yaptığında 6 kilo verdiğini söyledin demekki hızlı vereceksin ne güzel bence denemlisin canım

Canım evet dukan diyetinde o zaman 6 kg verdim ama bendeki nasıl bir bünyeyse çok çok halsiz düştüm ve en sonunda hastanelik oldum o_O tabi verdiğim 6 kgyu fazlasıyla aldım bırakıp abartınca :eek:
Şu an karataydan gayet memnunum en azından kasmadan kilolar gidiyor :KK66: varsın geç olsun güç olmasın :KK66:
Regl olacağım bir kaç güne kadar ama yinede az da olsa eksi görüyorum artıda ki bu bile beni mutlu etmeye yetiyor :KK70::KK70::KK70::KK70: Ama tabiki dilediğin zaman sanada tarif konusunda yada isim belirlemek konusunda ( yemek adı ) seve seve yardımcı olurum sana :KK60::KK60::KK60::KK60:
Senin başarın benide çok çok mutlu eder emin ol :KK15:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı53.jpg akşam53.jpg

Sabah klasik Karatay kahvaltısı + 2 adet mini turp :KK66:

Akşamda uzun zamandan sonra canım köfte istedi yanınada kocaman bir salata yaptım :KK68:
Hem doydum hemde çok şükür çok çok şiş hissetmedim kendimi :KK66:
Heee birde normalde katı sıvı ayrımına devam ediyordum ama yanına kocaman bir bardak ayran içtim :kk77:

Merhaba kızlarr....yine ve yeniden takımdayım...
Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum doğrusu..
Yıllardır bitmek bilmeyen kilo problemimden çok sıkıldım artık :KK43:(
Bu pko illeti öyle birşey ki ipin ucunu akaçırsan haftada 2-3 kilo birden aldırabiliyor insana.
Ben bu bünye ile ömür boyu diyet yapmalıyım,artık bunu iyice anladım :KK43:((...
1.5 ay sonra kardeşimin düğünü için 6-7 kilo vermeyi hedefliyorum ilk etapta.
Bugüne kadar kendi çabalarımla diyet uyguladım,hep kilo verdiren ürünleren uzak durdum taaaa ki kız kardeşimin kilo verme yöntemini ve etkisini öğrenene kadar.
herb... ile başlayan ürünlerden bahsediyorum.Eminim bir çoğunuz bu ürünleri duymuşsunuzdur.
Araştırdım ve ikna oldum...
Bir çok kişiden mamayı bırakınca tekrar kilo aldıklarını duydum ama şöyle bir düşünüyorum da,diyetisyen ile yaptığım diyetlerin sonunda da ben hep fazlasıyla kilolarımı geri aldım.Ömrüm hep diyetle geçiyor zaten..
O yüzden bu ürünü düğün öncesi 1 ay kullanmakta bir sakınca görmedim açıkcası..

Bu cuma listeye dahil olmak istemiyorum çünkü son ayrıldığım kilo ile şuan ki kilom arasında 4 -5 kilo fark var.en azından haftaya cuma biraz kilo verip listeye gireyim ki takımın ortalaması düşmesin..

mrbbbb hatunlarrr dün yoktum daha yeni girdim eve teyzemlerdeydim ve biraz cozutmuş bulunuyorum diyetio_O
show tvde lezzet haritası diye bi program var öğle saatlerinde oluyo ordaki sunucu yüzünden kafayı yemek üzereyim habire yiyoooo kebaplar tatlılar dolmalar:KK61::KK61:
bugünkü menüm
sabah
2 dilim ekmekle tost
öğlen
5 yaprak sarması
6 kaşık kısır
1 kase kadar tavuklu salata
akşam
1 kase domates çorbası
azcık taze fasülye
salata

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese bol eksili, az kalorili ve çoooook güzel bir gün diliyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Bu sabah yine erkenciydim ama geceden fındıklarımı kırmayı unutunca sabah sabah onla uğraştım, sonrada kahvaltı falan derken ancak fırsatım oldu gelmeye :KK66:
Hemen 4.cü Wall sit denememi yaptım ve 59.45 saniye dayanabildim ama bacaklarım felaket titriyor şu anda :KK48:
Titreşim kemerimide çıkartıp bağladım bari bilgisayar başında otururken az titriyeyimde şu göbiş daha çabuk erisin diye :KK48:

Merhaba kızlarr....yine ve yeniden takımdayım...
Üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorum doğrusu..
Yıllardır bitmek bilmeyen kilo problemimden çok sıkıldım artık :KK43:(
Bu pko illeti öyle birşey ki ipin ucunu akaçırsan haftada 2-3 kilo birden aldırabiliyor insana.
Ben bu bünye ile ömür boyu diyet yapmalıyım,artık bunu iyice anladım :KK43:((...
1.5 ay sonra kardeşimin düğünü için 6-7 kilo vermeyi hedefliyorum ilk etapta.
Bugüne kadar kendi çabalarımla diyet uyguladım,hep kilo verdiren ürünleren uzak durdum taaaa ki kız kardeşimin kilo verme yöntemini ve etkisini öğrenene kadar.
herb... ile başlayan ürünlerden bahsediyorum.Eminim bir çoğunuz bu ürünleri duymuşsunuzdur.
Araştırdım ve ikna oldum...
Bir çok kişiden mamayı bırakınca tekrar kilo aldıklarını duydum ama şöyle bir düşünüyorum da,diyetisyen ile yaptığım diyetlerin sonunda da ben hep fazlasıyla kilolarımı geri aldım.Ömrüm hep diyetle geçiyor zaten..
O yüzden bu ürünü düğün öncesi 1 ay kullanmakta bir sakınca görmedim açıkcası..

Bu cuma listeye dahil olmak istemiyorum çünkü son ayrıldığım kilo ile şuan ki kilom arasında 4 -5 kilo fark var.en azından haftaya cuma biraz kilo verip listeye gireyim ki takımın ortalaması düşmesin..

Canım yine sen bilirsin ama ben birde Karatayı dene derim :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
En azından hem çok sağlıklı oluyorsun hemde spor yapmadığım halde ben başladığımdan beri her hafta en az 1 kg kesin verdim ( regl olduğum haftalarda bile )
İnan hiç diyet modunda değilim; 10 hafta oldu başlayalı ve ben 10 kg verdim bile ki bende de pko ve insülin direnci var :KK53: üstelik bir keresinde bir diyetsiyen bana af edersin kendinide yırtsan sen kilo veremezsin metabolizmanı diyet yap bırak yapa yapa durma noktasına getirmişsin demişti :63: hatta son gittiğim 3 doktorda bana kilo veremiyeceğimi tek çaremin obezite ameliyatı olduğunu söylemişlerdi :KK67::KK67::KK67:
Ben ki karnım acıkınca iyice asabi oluyordum, elim ayağım titriyordu ve her gün tatlı birşey yemezsem huysuzlanan yersemde şekerim fırladığı için bütün gün halsız ve uykulu oluyordum o_O
Gece yatmak bilmez sabahta kalkmak bilmezdim ama inan şu anda sabah 6 en geç 6 buçukta ayaktayım ve günde 2 öğün beslenerek her hafta kilo veriyorum :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Bu güne kadar kime tavsiye ettiysem bana Allah razı olsun dedi :KK66: hatta daha 3 gün evvel bir arkadaşa ille karatay yap dedim ve bu sabah bana mesaj atmış inanamıyorum 1 kg gitmiş bile diye :KK68::KK68::KK68::KK68:

Düşünürsen bana dilediğin herşeyi sorabilirsin ( kitabı okumak tabiki daha faydalı ama ben okumadan başladım ve çok araştırdığım için herşeyi doğru yaptığıma eminim :KK66: )

kızlar çok korkuyorum ben reglim 2 gün geçti inşallah hamile değilimdir şuan yoksa kafayı yerim napsam acaba test yapsam çıkar mı ki

Panik yapma canım havalar değiştikçe bir iki gün kayabilir üstelik Dukan yaptığın için bünye tepki veriyor olabilir :KK66: Eminim bir iki güne kadar regl olursun :KK60:

X