Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlarrrrrrrrrrrrrrr ya hala şoktayım :KK43:

Kaptanımız Ayşenin Babacığı aniden vefat etmiş 3 gün evvel :KK61::KK61::KK61::KK61:
Facede gördüm baş sağlığı diledim ama öğlen arayıp görüşürüm onunla sonuçta sırf faceden olmaz :KK43:

Canım yine sen bilirsin ama ben birde Karatayı dene derim :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
En azından hem çok sağlıklı oluyorsun hemde spor yapmadığım halde ben başladığımdan beri her hafta en az 1 kg kesin verdim ( regl olduğum haftalarda bile )
İnan hiç diyet modunda değilim; 10 hafta oldu başlayalı ve ben 10 kg verdim bile ki bende de pko ve insülin direnci var :KK53: üstelik bir keresinde bir diyetsiyen bana af edersin kendinide yırtsan sen kilo veremezsin metabolizmanı diyet yap bırak yapa yapa durma noktasına getirmişsin demişti :63: hatta son gittiğim 3 doktorda bana kilo veremiyeceğimi tek çaremin obezite ameliyatı olduğunu söylemişlerdi :KK67::KK67::KK67:
Ben ki karnım acıkınca iyice asabi oluyordum, elim ayağım titriyordu ve her gün tatlı birşey yemezsem huysuzlanan yersemde şekerim fırladığı için bütün gün halsız ve uykulu oluyordum o_O
Gece yatmak bilmez sabahta kalkmak bilmezdim ama inan şu anda sabah 6 en geç 6 buçukta ayaktayım ve günde 2 öğün beslenerek her hafta kilo veriyorum :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Bu güne kadar kime tavsiye ettiysem bana Allah razı olsun dedi :KK66: hatta daha 3 gün evvel bir arkadaşa ille karatay yap dedim ve bu sabah bana mesaj atmış inanamıyorum 1 kg gitmiş bile diye :KK68::KK68::KK68::KK68:

Düşünürsen bana dilediğin herşeyi sorabilirsin ( kitabı okumak tabiki daha faydalı ama ben okumadan başladım ve çok araştırdığım için herşeyi doğru yaptığıma eminim :KK66: )
:KK60:

Canım çok teşekkür ederim mesajın için..
Karatayı ben de bi ara 2 hafta denedim ve güzel sonuçlar aldım ama meyveden uzak duramıyorum ya..
Bir de çocuktan dolayı kahvaltı ve öğleni rahat yiyemiyorum. Hep bi atıştırma tarzı oluyor. Şimdi 1 ay bu mama ile hem kilo verir hem de biraz motive olunca karatay deneyebilirim tekrar.

Kaptanımız Ayşenin Babacığı aniden vefat etmiş 3 gün evvel :KK61::KK61::KK61::KK61:
Facede gördüm baş sağlığı diledim ama öğlen arayıp görüşürüm onunla sonuçta sırf faceden olmaz :KK43:

Aa çok üzüldüm yaa. :KK43:...
Allahım sabır versin. Bizim de baş sağlığı dileklerimizi iletirsen sevinirim..

Canım çok teşekkür ederim mesajın için..
Karatayı ben de bi ara 2 hafta denedim ve güzel sonuçlar aldım ama meyveden uzak duramıyorum ya..
Bir de çocuktan dolayı kahvaltı ve öğleni rahat yiyemiyorum. Hep bi atıştırma tarzı oluyor. Şimdi 1 ay bu mama ile hem kilo verir hem de biraz motive olunca karatay deneyebilirim tekrar.

Canım karatayda meyveyi pek tavsiye etmiyor Canan hoca ama kahvaltıda yiyebilirsiniz dedi ( şeker içeriği yüzünden gün içinde ve özellikle akşam tavsiye etmiyor birde doğal olsun aldığınız meyve diyor malum artık herşeyde hormon var )
Kahvaltıda yumurta yerine muz yiyen bile var :KK66:

Şimdilik mamayla devam et madem sonra nasılsa biraz motive olunca dediğin gibi karataya dönersin :KK60:

Aa çok üzüldüm yaa. :KK43:...
Allahım sabır versin. Bizim de baş sağlığı dileklerimizi iletirsen sevinirim..

Tamam canım mutlaka iletirim :KK15:

Merhaba 8. Takımcım,

Son sekiz haftayı kapsayan takım analiz raporunuzu hazırladım.
Karne notunuz 43. Geçer not 50 olduğu için ne yazık ki sınıfta kaldınız. :KK61:

Aslında Adayaren ve Damla_1 dışında bütün üyeler kilo kaybetmiş. :nazar: Bu iki arkadaşımız da zaten analiz dönemi başında izne ayrılmışlar. Dilerim kilo almadan dönerler.

Karne notunuzu takım olarak aldığınız dereceler belirliyor. Analiz döneminde sadece bir kere ilk üçe girdiğiniz ve düşük dereceleriniz de çok olduğu için 43 aldınız. Yeni üye alımı yaptığınızda da dereceniz yükseldi.
Yeni üyeler almaya devam etmenizi öneririm.

Bir sonraki analiz döneminde sınıfı geçmeniz dileğiyle..

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...analiz-raporlari.267230/page-28#post-37423665

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.aniden mi vefat etmiş acaba bir hastalığı falan var mıydı?her ne olursa olsun baba bu yaaa.Allah kimseye göstermesin acılarını. amin

Allah rahmet eylesin ölüm aniden geliyo Rabbim ailesine sevenlere sabır versin

allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.aniden mi vefat etmiş acaba bir hastalığı falan var mıydı?her ne olursa olsun baba bu yaaa.Allah kimseye göstermesin acılarını. amin

Canım bildiğim kadarıyla birşey yoktu ama emin değilim :KK43:
Birazdan arayıp baş sağlığı dileyeceğim tekrar iş güçten ancak fırsatım oldu o_O

Ay çıldırıcağım yaa :mad::mad::mad::mad:

İki sattir telefonla internet için müşteri servisine ulaşmaya çalışıyorum ama yok hatlar yoğun diyor bekletiyor :KK57::KK57::KK57:
Canlı destek alıp netten uğraştım onda da salak kadın ille sisteme kayıtlı numara aranacak diyor :KK67:
Ulen denyo adam işte nasıl evdeki sorunu halletsin diyemiyorum tabi :KK48:
Hanımefendi eşim işte nasıl olucak o iş dedim en son bu seferde eşinizi arayalım o sizin numaranızı verir diyor :KK67:
Ben verdiğim halde kabul etmiyor hayır eşiniz versin diyor :KK11:

Çıldırtacaklar beni sonunda :mad::mad::mad::mad::mad:

Bu arada akşam yemeğimide yedim :kk77: artık sabaha kadar mutfak kapandı :KK66:

Kızlar şimdi Ayşeyi aradım :KK61:
Çok memnun oldu aradığım için hatta sizlerede çok çok selam söyledi Allah razı olsun hepinizden dedi ( başsağlığı dileklerinizi ilettim )
Babacığı Erdekteki evlerindeymiş ve hiç birşey yokken ulaşamayınca Annesi oraya gitmiş ( o istanbulda gelmiş bir iki günlüğüne kızlarını görmek için )
Ayşem biliyorsunuz tatile gidecekti hesapta o_O Şükür uçağa binmesine yarım saat kala haberi almışta pasaporttan geçmişken geri dönüp Anneciğinin yanına gitmiş :KK61:
Metanetli olmaya çalışıyor tabi ama belliydi baya üzgün olduğu ( neticede baba hiç birşeye benzemez :KK43: )

Sanırım bir müddet uğrayamaz buraya zaten şu anda daha Erdekte mevlüdünü falan okutup öyle döner ama hemen takımın başına geçermi bilemiyorum:KK64:
Ben Sweetdimple arkadaşımıza durumu izah edip bir müddet takımı idare etmesini rica edeceğim nasılsa daha evvelde idare etti sağ olsun adaşım :KK66:

Sizcede uygundur inşallah en azından Ayşemin biraz kafası dağılana kadar :KK68:

Bu akşam maç varmış eşimde decorderi alıp anamlara gidelim demişti o_O yani gece maalesef yokum ben şimdiden haber vereyimde merak etmeyin :KK66:

Sizlere şimdiden hoş sohbetler :KK66:
Cepten giremem şimdi annem bozulur sonra oturmaya gelinde kafanı telefondan kaldırmıyorsun diye :KK48:

Hatta aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı54.jpg akşam54.jpg

ceco saolasın ayşe abladan haber getirdiğin için Allah sabır versin hepsine biz tanımadığımız halde üzülüyoruz onlar ne haldelerdir şimdi
menümü paylaşıyım
sabah
1 tost
1domates
ara
1 elma
10 badem
4e doğru
5 köfte
1 tabak yoğurtlu ıspanak

Moniciğim vasın sağolsun Allah rahmet eylesin annene de sana da Allah sabırlar versin böyle birden bire kaybetmek de zor olsa gerek Allah metanet versin mekan durağı cennet olur ınsallah:KK43:

X