Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

8.takım 383.etap

Moni(103,0/ / /% )
Ceco34(117,4/ / % )
Berkuras(99,2/ / /% )

Diamond canım kilo bildirirsen listeye girersin
Adayaren canım bu hafta listede olmak istiyormusun izinliydin sen
Zuhur paylaşımın yetersiz listeye almıyorum bu hafta.
Ördek paylaşımın yok sende listede değilsin bu haftada
Berkıras kilonu bildirmemişsin.

8.takım 383.etap

Moni(103,0/ 102,7/0,3 /%0,30 )
Ceco34(117,4/ 115,8/1,6/ %1,36 )
Berkuras(99,2/99,2 /0 /% 0)kilosu sabit

8.takım ortalaması %0,55

Son düzenleme:
Abla ben 70 e inene kadar izinli sayiliyim

kızlar gecmi kaldım kilo bildirmek için erken uyandım bugün bildiriyim diye ama net sorun cıkardı açılmadı bi türlü
gecen haftaki kilom 63.8 bu haftaki 62.6

Kızlarrr 1.5 ay sonra kardeşim evleniyor. Acil 5-6 kilo versem süper olacak.
Bu aralar boğazım açıldı yine. Kendimi çöp tenekesi gibi hissediyorum : )))
Şuan annemlerdeyim,pazartesi kendi evimden yazarım size. Cuma kesin listedeyimm. Biliyorum herşey kendimizde bitiyor ama motivasyonda önemli diyorum. Hadi bakalım hep beraber birlik olup atalım şu kiloları ...

merhaba arkadaşlar, beni listeye hiç almayın. bu hafta kpss kursuna başladım. 2 çocuk, kurs, ders ve ev yetişmekte çok zorlanıyorum. yediklerimede dikkat edemiyorum bazen gece oturup ders çalışıp acıkıyorum. inş azar azarda olsa verebilirim kilolarımı. hepinize başarılar inş en yakın zamanda hedeflediğiniz kilolara ulaşırsınız.

mrb herkese
menüm
saat 10
2 dilim ekmekle karışık tost
ara
2 küçük elma
saat 4
1 porsiyon patates kavurması
1 kase yoğurt

8.takım 383.etap

Moni(103,0/ 102,7/0,3 /%0,30 )
Ceco34(117,4/ 115,8/1,6/ %1,36 )
Berkuras(99,2/ /0 /% 0)kilo bildirmedi
Diamond14(65,0/62,6/2,4/%1,85)yeni üye yüzdesi 2 ye bölündü hedef kilo 50

8.takım ortalaması %0,88

Moni kılo bildirdim ama iş yoğunluğundan saat 14 ye geliyordu ancak attım 100,2 kılom regl de oldum 1 kilo almışım bu hafta listede düzeltebilir misin tşk

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Dünden beri bir türlü uğramaya fırsatım olmadı malum işlerim ve misafirim vardı
Çok şükür dün böbrek ağrılarım geçtide rahat rahat işimi yaptım ( af edersiniz cırcır olmuştum sanırım ondan böbreklerim ağrıdı diye tahmin ediyorum )

Annemler erken gelince işlerim bitince uğrayamadım. Akşamda hesapta en geç 7 de gelecekti kızkardeşim ama bir aksilikler olunca gelmesi 9u buldu
Bİr ara aradı siz yiyin biz geç geleceğiz diye ama ayıp olur ha şimdi gelir ha şimdi gelir derken baya geç oldu
Aslında kendi kendime biraz sinir oldum çünkü ne güzel erkenden yemeğimi yiyordum ama dün baya geç kaldı

Neyse kırk yılın başı olur öyle şeyler diyip canımı sıkmamaya çalıştım çok fazla.
Bulaşık makinemde geçenlerde kafayı yedi hatta yemekle kalmadı kustu
En son bulaşık makinemi çalıştırdığımda bir baktım mutfak su içinde bir yerden pis suyu kaçırıyor ama nereden bulamadık
Bende bu durumda dün bütün bulaşıkları elde yıkadım birde çay servisi falan derken geberdim yorgunluktan

SAat 23i geçiyordu gittiler tabi bende koltuğa hafif bir uzanayım derken baktım içim geçiyor hemen kendimi yatağıma attım ve sabah yine 6yı az geçiyordu uyandım

Hemen kahvaltımıde ettikten sonra biraz haberleri izledikten sonra geçmişi okumaya koyuldum

Kızlar GÜNAYDIN kilom 100,2 1 kg almışım cok kötü

Canım hemen umutsuzluğa kapılma bence kesin ödem vardır

Canım inşallah herşey gönlünce olurda sınavın çok güzel geçer
Sanada başarılar canım
Yoğunluğun bitince yine heman aramıza dön

Moni kılo bildirdim ama iş yoğunluğundan saat 14 ye geliyordu ancak attım 100,2 kılom regl de oldum 1 kilo almışım bu hafta listede düzeltebilir misin tşk

Ahanda demiştim regl olduysan en az 2 kg fazla çıkarsın tartıda
Spor salona gittiğim zamanlarda beni çalıştıran hoca demişti regl olunca en az 1 kg hatta genelde 2 kg fazla bile çıkabiliyor insan hatta bir tane müşterisi her regl olduğunda 3 kg bile fazla görüyormuş tartıda ama reglden bir kaç gün sonra yine normal rakamları görülüyormuş
Sen yinede bu hafta bol su tüket ve dikkatli beslenki en azından önümüzdeki bildirimin çok daha güzel olsun

Selam kızlar
Bu hafta dereceye girip üçüncü olmuşuz hepimiz tek tek kutluyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-97
Aynı başarının bundan sonraki haftalar için de geçerli olmasını diliyorum

Ben yoğunluk ve hastalıklardan pek giremiyorum arada okuyup çıkıyorum yarın yola çıkıcaz .yıka pakla bir iki eksik oluyo onlar al derken vakit bulamıyorum

Perşembeye kadar yokum canlarım,türk telefon hatlarıda yurtdışında kullanılmıyor telden de giremicem ,bi yerlerde internet bulursam bi selam vermek için belki girebilirm

Ayşem sana şimdiden hayırlı yolculuklar ve iyi eğlenceler

Umarım çok güzel vakit geçirir bol bol gezip resim çekersin
Eminim eksilerle döneceksin oradan

selammmmmmmmmmmmmm 3. olmuşuz2 gündür oynuyorum ne oynayasım varmış benimde4
ceco o bulaşık makinası büyük buluş kim bulduysa Allah razı olsun o olmasa naparız çamaşırda öyle akşama kadar yıka babam yıka
moni hayırlı yolculuklar güle güle git gel
menüm
11.00
2 dilim ekmek
3 4 çatal beyaz peynir
3 zeytin
1 domates
2 mercimek köfte
16.00
salata
tavuk sote
10 badem

Ayşem sana şimdiden hayırlı yolculuklar ve iyi eğlenceler

Umarım çok güzel vakit geçirir bol bol gezip resim çekersin
Eminim eksilerle döneceksin oradan
Sağol canım benim
Yağmur yağmassa inşallah gezip resim çekerim
Eksiler konusunda pek emin değilim
Daha gitmeden boşnak böreklerini hayal etmeye başladım
Amann zaten üç güncük nasılsa ben gelince hallederim gelecek olan artıcıkları
Amaninn kaptanın dediğine bak
Ne demişler kaptanın dediğini yap yaptığını yapma

Cecommm oynak başı olaraktan takım sana emanet kızların eti senin kemiği benim

Teşekkür ederim tatlım

Bugün ilk sebze protein günümdü bu arada 6 gün atak evremin ardından tam 2 kilo vermişim kuzlar çok mutluyum bugün ki menüm

Sabah
Yumurta
Peynir light
3 zeytin
Domates salam

Öğle
2 tane içi kıyma dolu biber dolması
Yaptığım kek

Akşam
Biber közlemesi
Yogurt

Shırati pirinci ile yapılmış sütlaç

Su 1 lt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…