Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

GÜNAYDIN HATUNLAR
çooook mutluyum aslında atak evremin sonuna kadar 6 gün benimki tartılmayı düşünmüyordum ama dün dayanamadım 2.günün sonunda bi tartıya çıkayım dedim ve tok karnıma tam 1.5 kilo vermiş göründüm ama ben bunu saymıyorum aç karnıma 6.günümün sonunda tartılıcam i,nşallah en az 2 kilo vermiş olurum.
okuluma elektrikli ocak aldım.dukanın vazgeçilmezi yulaf kepeğimi ve diğer malzemeleri alıp şuan mini ocağımda yulaf kepeğinden krep yapıyorum.yanındada light peynirimle yiyeceğim.inşallah motivasyonum hiç bozulmaz ve dukanın dediği 57 hedefine 16 şubata kadar ulaşırım.

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:Harikasın canım inşallah çok daha güzel kilolarında gittiğini göreceğiz :KK60:
Çok çok az kaldı Allahın izniyle ulaşacaksın sende hedefine hatta bu zaimle şubatı bile bulmaz bence :KK68::KK68::KK68:

Selam kızlar:KK3:
Güzel güzel sohbetler edilmiş diyetler menülerde harika süpersiniz canlarım:KK19:
Benim iki gündür diyet biraz sekteye uğradı ama telafi ediyorum sanırm telaşlarla,dün bütn gün büyük oğlanın eksiklerini almak için dolaştık:KK55:
Bu akşamda yeğenimin ,abimin kızının nişanı var oraya gidicez yemekli gerçi ama zaten menüler diyete uygun oluyor genelde eti salatası falan ekmek zaten yemiyorum:)
Boğazım fena iki gündür şiş değil ama çok fena gıcık ve kaşıntı yapıyor ,doğru düzgün uyuyamadım bide böyle olunca su içemiyorm ben:KK51: hasta gibiym ufaktan yani.pazar günüde üç günlük bosna hersek gezimiz var,hasta olursam,İlerlerse boğazım falan oralarda naparım nasıl gezerim hiç bilmiyorum başka bir derdimde sanırm tam o zaman regl olucam beim regl de çok yoğun geçiyor eğer olursa yandım ben :cry:
Of of üç günde bir çok yere uğrayıp yürücez haliyle baya bi,kızlar bana dua edin hastalanmıyım regl de gelmesin:KK51:

Gidip geleyimde şu 4 den sonra bişey yememe olayına bende başlıyım hatta kaza oruçlarımı tutarım aradan çıkarlar zaten iki öğün yiyeceksem bari sevap ta kazanayım:KK28:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Akşam yemeğimide hüplettip geldim :KK70::KK70::KK70::KK70:
Bugün kendimi inanılmaz enerjik hissediyorum :KK71::KK71::KK71:
Kızkardeşime gitmeden evvel akşamlık yemeğimide yapmıştım eve gelir gelmez ısıtıp yedim rahat oldu :KK66:
Bundan sonra her gün sabahtan yapacağım yememiğimi ki dalıp saate baktığımda geç kalmasın :KK66:

Aslında 4de en geç 4 buçukta yerim diyordum ama bugün 5i buldu gelip sofra kurmam ama olsun sonuçta yinede eskiye rağmen çok daha erken :KK66:
Yarın evdeyim inşallah :KK48: Ütülerimi falan yapmak istiyorum birde biraz temizlik malum cuma annemler yemeğe gelicekler :KK66: Perşembede sabahtan sağlık ocağına, öğleden sonrada eşimin anannesine gideceğiz ( annem ve kızkardeşimle )

Bugün netten ufak ufak Umre için fiyat araştırmasına başladım :KK48: Babama hadı ufak ufak hazırla paraları dedim :KK70::KK70::KK70::KK70: Tabi eşimin masraflarınıda Annemler karşılayacak ve kişi başı 1000 Eurodan başlıyormuş :KK70::KK70::KK70:
Babam aman sen zayıflada ben ikinizinde masraflarını karşılarım dedi :KK70::KK70::KK70:
Rabbim nasip kısmet eder inşallahda gider görürüm oraları ve hepimiz için dua ederim :KK68::KK68::KK68:

Bu arada bilgisi olan varmı acaba Umreyede Hacda olduğu gibi çekilişe mi giriliyor :KK64: Hani kiloları veriyorum acaba seneye bu zamanlar gidebilirmiyim diye merak ettim ( çekiliş olayı varsa tabi çıkıp çıkmama durumu var )

Selam kızlar:KK3:
Güzel güzel sohbetler edilmiş diyetler menülerde harika süpersiniz canlarım:KK19:
Benim iki gündür diyet biraz sekteye uğradı ama telafi ediyorum sanırm telaşlarla,dün bütn gün büyük oğlanın eksiklerini almak için dolaştık:KK55:
Bu akşamda yeğenimin ,abimin kızının nişanı var oraya gidicez yemekli gerçi ama zaten menüler diyete uygun oluyor genelde eti salatası falan ekmek zaten yemiyorum:)
Boğazım fena iki gündür şiş değil ama çok fena gıcık ve kaşıntı yapıyor ,doğru düzgün uyuyamadım bide böyle olunca su içemiyorm ben:KK51: hasta gibiym ufaktan yani.pazar günüde üç günlük bosna hersek gezimiz var,hasta olursam,İlerlerse boğazım falan oralarda naparım nasıl gezerim hiç bilmiyorum başka bir derdimde sanırm tam o zaman regl olucam beim regl de çok yoğun geçiyor eğer olursa yandım ben :cry:
Of of üç günde bir çok yere uğrayıp yürücez haliyle baya bi,kızlar bana dua edin hastalanmıyım regl de gelmesin:KK51:

Gidip geleyimde şu 4 den sonra bişey yememe olayına bende başlıyım hatta kaza oruçlarımı tutarım aradan çıkarlar zaten iki öğün yiyeceksem bari sevap ta kazanayım:KK28:

Canım çok çok geçmiş olsun :KK60:
İnşallah dediğin gibi hastalanmadan gezini atlatırsın :KK66:
Boğazların için bol bol limonlu su iç en azından C vitamini :KK66:

Valla ben başladım 4de yeme olayına ( her ne kadar bugün 1 saat şaşmışda olsa ) ve emin ol akşam aç yatmannın mutluğu bile ayrı :KK68::KK68::KK68: insan karşılığınıda alınca daha da mutlu olur :KK68::KK68::KK68:

Bu hafta cumayı iple çekiyorum :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Eminim bu hafta bizim takım süper bir sonuç verecek :KK15::KK15::KK15::KK15:

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK66:

kahvaltı48.jpg akşam48.jpg

Sabah kahvaltımda kıymalı yumurta vardı :kk77:
Domatesim yoktu o yüzden renksiz oldu ama inanılmaz tok tuttu :KK66:

Akşamda karnıyarık yedim yoğurt ve salata eşliğinde :KK66:

Çalışsın Leptinler gelsin eksiler :KK70::KK70::KK70::KK70:
Şimdide şekersi nescafemi höpürdetiyorum :KK48: iki saat sonrada 1 fincan limonlu yeşil çayımı içerim :KK48:
Bu arada gün içinde 2.5 litre suyu kesin içmişimdir hatta geçmiştir ( bu ara suyu yeterli içeyim diye her defasında hemen 2 bardak su içiyorum ve inanın yarım saat arayla tuvalete taşınıyorum :KK70:

Eskiden kabızlık yaşayan ben artık çok rahatım şükür :oops:

Günaydın canım :KK3::KK3::KK3::KK3:
Rica ederim sonuçta burada ortak bir yola baş koyduk tabiki birbirimizi destekleyeceğiz :KK60:
Benim eşimin de emeklilik için günleri doldu ama yaşı beklemek zorundayız :63:
Eğer Rahmetli babası geçmişte onun ssk girişini daha evvel yaptırsaydı ( iki hatta üç sene oğlunu kendi dükkanında sigortasız çalıştırmış ve eşim diyor o dönem yaptırsaydı şu anda maaş almama 2 sene kalmış olacaktı en fazla diye :KK67: )
Neyse herşeyde bir hayır vardır diyoruz mecbur :KK68:
Dediğin gibi o gün gelsinde insan mutlaka oyalanacak birşeyler bulur :KK66:

Canım aslında menün çok kötü değil ama bence sabah kahvaltısını biraz daha renkli yapabilirsin hani en azından bir omlet ve zeytin eklesen yada ne bileyim yeşillik :KK66:
Hem daha uzun süre tok tutar hemde kaçamak riskini azaltır :KK66:
Meyveyi geç saate bırakma hatta mümkünse ya kahvaltıda yada ilk ara öğününde tüketmeye çalışırsan daha iyi olur bence :KK66:

Ne çikolataamııııı :KK57::KK57::KK57: Şaka şaka kırk yılın başı olur okadar :KK66: Eşimin değimiyle okadar çatlak su kaçırmaz :KK48:
İnşallah bitterdi çikolata bari :KK60:
Selam ceco kahvaltı 2 dikim ekmek arasına peynir koyup iş yerine götürüyorum aceleden cok renklendirmiyorum bugun maydanoz da ekledim evde çikolata varsa dayanamıyorum bayramdan kalan cıkolatalardı neyse ki bitti meyve de öğlen yemekte çıkıyor onları ara öğün yapıyorum birde şirkette kuruyemiş kutu. Var arada onlardan atıştırıyorum
Gunüm genelde böyle geciyor

GÜNAYDIN HATUNLAR
çooook mutluyum aslında atak evremin sonuna kadar 6 gün benimki tartılmayı düşünmüyordum ama dün dayanamadım 2.günün sonunda bi tartıya çıkayım dedim ve tok karnıma tam 1.5 kilo vermiş göründüm ama ben bunu saymıyorum aç karnıma 6.günümün sonunda tartılıcam i,nşallah en az 2 kilo vermiş olurum.
okuluma elektrikli ocak aldım.dukanın vazgeçilmezi yulaf kepeğimi ve diğer malzemeleri alıp şuan mini ocağımda yulaf kepeğinden krep yapıyorum.yanındada light peynirimle yiyeceğim.inşallah motivasyonum hiç bozulmaz ve dukanın dediği 57 hedefine 16 şubata kadar ulaşırım.
bravo sana adayların bu azminden hiç yıkmadan devam güzel günler yakın:)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah yine her zamanki gibi erkenden uyandım ve güzelce kahvaltımı ettim :KK66:
Karnım tooook sırtım pekkk :KK48:

İnşallah bugünde her gün olduğu gibi az kalorili ve bol eksili olurda hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış oluruz
:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

Kızlar menüm

Sabah
Yulaf kepeğinden krep
Lıght peynır

Öğle
Yağsız köfte

Ara
Lıght yogurt

Akşam

Balık ızgara
Dıet kola

Bol su bilmiyorum kac lt

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Harika gidiyorsun canım eminim Dukanın Atak evresini çok güzel sonuçlar alarak bitireceksin :KK66: Sonrası nasılsa senin içinde çok daha rahat olacaktır :KK66:
Kahvaltıya Jambon veya Hİndi Fümede ekleyebilirsin ( yağ oranları çok çok düşük olduğundan Dukana uygun onlarda ) hani değişiklik olunca bıkmamış olursun ( BİMlerde çok uygun fiyata Hindi Jambon var :KK66: hatta Tavuk döner falanda satılıyor uygun fiyata :KK66: Dukan yapan arkadaşlar kullanıyordu onuda )

Bu arada Facebookda birlikte zayıflayalım Dukan olsun olmasın Grubunu takip etmeye başladınmı :KK66:
Emin ol oranın sana faydası büyük olucak :KK66:

Selam ceco kahvaltı 2 dikim ekmek arasına peynir koyup iş yerine götürüyorum aceleden cok renklendirmiyorum bugun maydanoz da ekledim evde çikolata varsa dayanamıyorum bayramdan kalan cıkolatalardı neyse ki bitti meyve de öğlen yemekte çıkıyor onları ara öğün yapıyorum birde şirkette kuruyemiş kutu. Var arada onlardan atıştırıyorum
Gunüm genelde böyle geciyor

Hadi madem o çikolatalar bitincede sakın bir daha eve alma sonuçta insan evde olunca ister istemez onu hatırladıkça niyeti bozabiliyor :KK48: yani en azından benim eskiden öyleydi ama artık şükür umurum değil olsada olmasada :KK66:
Sabah kaçta çıkıyorsun evden hatırlayamadım ama aslında bir yarım saat daha erken kalkıp güzel bir kahvaltı yapıp işe gitsen emin ol çok daha rahat olursun ve ara öğüne bile ihtiyaç hissetmezsin :KK66:

Kuruyemişlerin kavrulmamış olmasına özen göster canım en azından oradan bir zarar görme :KK60:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah yine her zamanki gibi erkenden uyandım ve güzelce kahvaltımı ettim :KK66:
Karnım tooook sırtım pekkk :KK48:

İnşallah bugünde her gün olduğu gibi az kalorili ve bol eksili olurda hedeflerimize bir adım daha yaklaşmış oluruz
:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Harika gidiyorsun canım eminim Dukanın Atak evresini çok güzel sonuçlar alarak bitireceksin :KK66: Sonrası nasılsa senin içinde çok daha rahat olacaktır :KK66:
Kahvaltıya Jambon veya Hİndi Fümede ekleyebilirsin ( yağ oranları çok çok düşük olduğundan Dukana uygun onlarda ) hani değişiklik olunca bıkmamış olursun ( BİMlerde çok uygun fiyata Hindi Jambon var :KK66: hatta Tavuk döner falanda satılıyor uygun fiyata :KK66: Dukan yapan arkadaşlar kullanıyordu onuda )

Bu arada Facebookda birlikte zayıflayalım Dukan olsun olmasın Grubunu takip etmeye başladınmı :KK66:
Emin ol oranın sana faydası büyük olucak :KK66:

Hadi madem o çikolatalar bitincede sakın bir daha eve alma sonuçta insan evde olunca ister istemez onu hatırladıkça niyeti bozabiliyor :KK48: yani en azından benim eskiden öyleydi ama artık şükür umurum değil olsada olmasada :KK66:
Sabah kaçta çıkıyorsun evden hatırlayamadım ama aslında bir yarım saat daha erken kalkıp güzel bir kahvaltı yapıp işe gitsen emin ol çok daha rahat olursun ve ara öğüne bile ihtiyaç hissetmezsin :KK66:

Kuruyemişlerin kavrulmamış olmasına özen göster canım en azından oradan bir zarar görme :KK60:
evet canım arada sırada jambon atıyorum ağzıma günde 1 -2 dilim.bakalım bugün 4.günüm cuma akşamı son bulacak ben cumartesi sabah tartılacağım.diyete başlamadan önce en son aç karnıma 74.5 çıkmıştım bakalım cumartesi 72 yi görsem o kadar mutlu olurum ki.sonra zaten sebze yemekleri de eklenecek çoook çok ii olacak herşey inanıyorum .dün dükanın pasta tarifleri için toz tatlandırıcı ve shirataki pirinci aldım gurme netten sipariş verdim.böylece o pirinçten sütlaç yapıp yiyebileceğim seyir evresinde.insanın canı tatlı da istiyo ama en çok özlediğim tabii ki meyve.ama maalesef meyve atak ve seyir evresinde yok.16 şubata kadar hiç meyve yiyemeyeceğim :KK43: olsun zayıflayım kendime güvenim yerine gelsin de sonra yerim nolucak.

evet canım arada sırada jambon atıyorum ağzıma günde 1 -2 dilim.bakalım bugün 4.günüm cuma akşamı son bulacak ben cumartesi sabah tartılacağım.diyete başlamadan önce en son aç karnıma 74.5 çıkmıştım bakalım cumartesi 72 yi görsem o kadar mutlu olurum ki.sonra zaten sebze yemekleri de eklenecek çoook çok ii olacak herşey inanıyorum .dün dükanın pasta tarifleri için toz tatlandırıcı ve shirataki pirinci aldım gurme netten sipariş verdim.böylece o pirinçten sütlaç yapıp yiyebileceğim seyir evresinde.insanın canı tatlı da istiyo ama en çok özlediğim tabii ki meyve.ama maalesef meyve atak ve seyir evresinde yok.16 şubata kadar hiç meyve yiyemeyeceğim :KK43: olsun zayıflayım kendime güvenim yerine gelsin de sonra yerim nolucak.

Canım dediğin gibi Dukanda bir sürü tatlı tarifi de var üstelik gece saat kaçta yersen ye kilo yapmayanlardan :KK48:
Aslında çok güzel bir zamanda başladın dukana çünkü malum kışın zaten olan meyveler sınırlı ve diyelim çok çok canın çekti o zamanda bir minicik dilim yersin birşey olmaz okadardan :KK66: Yaza kadarda zaten hedefine çoktannn ulaşmış olacağın için artık o zamanda en kötü ihtimal haftada bir yersin :KK66: hani sonuçta ömür boyu dikkatli olmak zorundayız hani beslenmeyi uygularsak uygulayalım :KK66:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Maşallah bir kaynatmışsınız bir kaynatmışsınız diyeceğim ama bugün yine körler sağırlar birbirini ağırlar hesabıı yine kendi kendimi ağırladım takımda :KK70::KK70::KK70::KK70:

Neyse herkes oğun demekki :KK68: Cuma herkes eksi bildirim yapsında varsın sakinlik olsun :KK66:

Öğlen küçük kuzumla AVMden gidip gözlükleri aldım hatta ben gitmeden evvel elektrikler gitti ve geldiğimde de yoktu :KK57:
Zaten saat 16:00ya doğru geldik hemen Cep telefonu ışığı yardımıyla hazırladığım yemeğimizi yedik :KK48::KK48::KK48:
Şimdiden yarın ne yemek yapsam diye düşünüyorum :KK64:
Aslında dünden kalma karnıyarık vardı ama onun yerine başka birşeyler yedim :KK48: Eşim akşam eve geldiğinde artık onu bitirir inşallahda yarın onu yemek zorunda kalmam :KK48:

Bugün nerden aklıma geldiyse karnabahar ve brokoli aklıma geldi :KK48: eskiden olsa kaçamak tarzı şeyler aklıma gelirdi artık sebze :KK70: Hatta üzerine birde bol sarımsaklı yoğurt :kk77:
Aslında tıka basa tokum şu an ama işte düzenim şaşmasın diye hep bir sonraki akşam yemeğini düşünyorum :KK66: Kahvaltıda nasılsa sorun olmuyor :KK48:

kahvaltı49.jpg akşam49.jpg

Kahvaltıda melemen vardı ( dün yapamayınca aklımda kaldı sabah hüplettim :KK48: )
Minik birde mandalin eşliğindeki kahvaltımı saat 06:45de yaptım :KK48:

Akşam yemeğimde de mantar çorbası ( maalesef hazır ama kırk yılda bir canım çekiyor normalde çok severim )
Biraz kavurma ve bol soğanlı salata :KK48: ( anam hoh dediğim an bayıltabilirim :KK48::KK48::KK48::KK48: ama iki gündür burnum hafiften akıyordu şu an dökülüyorum resmen :KK61::KK61::KK61::KK61:
Her yerim ağrıyor ve boğazım felaket ağrıyor :KK57: cuma öncesi kötü oldu ama neyse bol bol sıcak birşeyler içip toparlanırım :KK66:

mrb ben yoktum dünden beri gezdim tozdum ohhhhhh:KK48::KK48::KK48:
dün sadece öğlen 1 hamburger yedim bide diyet kola içtim akşamda yemedim 4ü geçmişti çünkü
bugünkü menüm
(11 civarı)
1 dilim ekmek
azcık kaşar peynir
2 yeşil zeytin
1 domates
maydonoz
(saat 2)
2 elma
(saat 4)
3 kaşık kadar ciğer
1 dilim ekmek
1 bardak ayran
bugünlükte kapattım mide kapaklarımı bügn 3. günüm 4ten sonra bişey yememe diyetimin dünde zor geçti bugün daha iyi yedim akşam umarım acıkmam yineo_Oo_O

Eki Görüntüle 1270380 Eki Görüntüle 1270381

Kahvaltıda melemen vardı ( dün yapamayınca aklımda kaldı sabah hüplettim :KK48: )
Minik birde mandalin eşliğindeki kahvaltımı saat 06:45de yaptım :KK48:

Akşam yemeğimde de mantar çorbası ( maalesef hazır ama kırk yılda bir canım çekiyor normalde çok severim )
Biraz kavurma ve bol soğanlı salata :KK48: ( anam hoh dediğim an bayıltabilirim :KK48::KK48::KK48::KK48: ama iki gündür burnum hafiften akıyordu şu an dökülüyorum resmen :KK61::KK61::KK61::KK61:
Her yerim ağrıyor ve boğazım felaket ağrıyor :KK57: cuma öncesi kötü oldu ama neyse bol bol sıcak birşeyler içip toparlanırım :KK66:
çokk çok geçmiş olsun cnm düzelirsin umarım en kısa zamanda
bayılıyorum şu menülerini fotoğraflamana :KK68:

çokk çok geçmiş olsun cnm düzelirsin umarım en kısa zamanda
bayılıyorum şu menülerini fotoğraflamana :KK68:

Çok çok sağ ol canım :KK61::KK61::KK61:
Şimdi Annemle konuştuk telefonda da sesimi duyunca kadın şok oldu sabah iyidin şimdi sesin gitmiş diye :KK48: Yine biraz daha kötü olursam sesim travestilere döner kesin :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bir kaç gün dikkat edersem sanırım en geç pazar günü birşeyim kalmaz :KK48: ama cumadan sonra iki gün keyif yapacağım ve evdekiler ( eşim ve büyük kız daha doğrusu ) beni bir güzel baksınlar :KK70::KK70::KK70: hep benmi hasta bakacağım şimdi sıra bende :KK70::KK70::KK70:

Çok çok sağ ol canım :KK61::KK61::KK61:
Şimdi Annemle konuştuk telefonda da sesimi duyunca kadın şok oldu sabah iyidin şimdi sesin gitmiş diye :KK48: Yine biraz daha kötü olursam sesim travestilere döner kesin :KK70::KK70::KK70::KK70:

Bir kaç gün dikkat edersem sanırım en geç pazar günü birşeyim kalmaz :KK48: ama cumadan sonra iki gün keyif yapacağım ve evdekiler ( eşim ve büyük kız daha doğrusu ) beni bir güzel baksınlar :KK70::KK70::KK70: hep benmi hasta bakacağım şimdi sıra bende :KK70::KK70::KK70:
öyle bi anlattınki hasta olasım geldi:KK45::KK45::KK45::KK45:

iyi akşamlar canlarım:KK3:
dökülüyorum resmen gece çok zor geçiyor boğazım ağrıyor uyuyamıyorum:KK51:
of birde boğazım şişken dilimi ısırıyorum uykuda acıyla uyanıyorum:KK61:
pazar gününe kadar iyileşmem lazım yoksa yollarda mahvolucam :KK1:

banum sanada çok geçmiş olsun canım:KK36:

iyi akşamlar canlarım:KK3:
dökülüyorum resmen gece çok zor geçiyor boğazım ağrıyor uyuyamıyorum:KK51:
of birde boğazım şişken dilimi ısırıyorum uykuda acıyla uyanıyorum:KK61:
pazar gününe kadar iyileşmem lazım yoksa yollarda mahvolucam :KK1:

banum sanada çok geçmiş olsun canım:KK36:

Çok sağ ol canım :KK66:
Ya aslında sen şu Tylolhota dayansana :KK66: Benim görümce bir keresinde çok çok kötü olduğunda 3 saat arayla ondan içip iki günde kendine geldi terledikçe :KK66: Seninde şurada fazla günün kalmadı acil bakıma al kendini bol bol limonlu sıcak su falan :KK36:

İnşallah o güne kadar toparlanırda keyifle gidersin gezmelere :KK68:

Günaydın kızlar moni ve ceco ikinize de gecmiş olsun umarım çabuk iyileşirsiniz
Adayların sen de super. Gidiyorsun tebrik ederim yarın semeresini göreceksin
Ben bugun Ankara yolcusuyum umarım kaçırmam yemeği fazla öpüyorum sizi selamlar

X