Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

tünaydınnn yine uyanamadım erken:KK22::KK22:
adayaren dukan diyetini denemek istemişimdir hep ama zor geliyo kendime ayrı yemek hazırlamak yulaflar filan o yüzden hiç cesaret edemedim ama bi süre kilo veremezsem bende başlayabilirim:KK23:
zuhur gece bisküvimi yedin ben mi yanlış okudumm :KK20:bende gece çok istiyorum tatlı yemek ama yiyemiyorum yememeliyim :KK61:
ceco kızın kaç kilo ve kaç yasında merak ettim:oops:

canan hoca yakar hepimizi :):)

Eklentiler

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    10,2 KB · Görüntüleme: 116
ceco kızın kaç kilo ve kaç yasında merak ettim:oops:

Sorma canım uzun süredir tartılmıyordu ve bir gün benim zorumla çıktı ( kavga dövüş ) gözlerime inanamadım 99 çıkmıştı :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
İnan oturup ben ağladım o rakamı görünce kızım sen beni görmüyormusun okadar uğraşıyorum kilo vereceğim diye nasıl sen bu hale gelene kadar ha bire abur cubur yedin diye ( malum artık büyük peşinde dolansamda okulda yiyordu )
Kendide çok oldu ve hüngür hüngür ağladı ben bukadar tahmin etmiyordum falan diye :KK42:
Sonradan itiraf etti her gün okulda cipsler hamburgerler falan yediğini ( arkadaşları alınca canı çekiyormuş bazende para yoksa üzerinde arkadaşı ısmarlıyormuş yada borç veriyormuş )
1 aydır oda çok daha dikkatli ve 5 kg verdi bile :KK70::KK70::KK70: Aslında yine çok tabiki ama en azından bir başlangıç birde cadı Allahtan kilosunu göstermiyor hani kilo var ama tahmin eden hep 80 diye tahmin ediyor :KK48:

Bu sabahtan beride katı Karataycı olacağım dedi ama ona öğlende 1 bardak ayran içmesini söyledim iyicede ilk günden bezmesin diye :KK66: Şu anda felaket acıkmaya başladı sanırım yada alışkanlıktanda olabilir ikidir mutfağa girip dolabı açıp bakıp kapatıyor :KK48: tabi bende ensesindeyim anında fırlayıp hayırdır ne arıyorsun diyorum :KK48:
Kusura bakmasın hazır metabolizması hızlı çalışırken versin fazlalıklarınıda sağlığına kavuşsun :KK66:

Demin soruyor hatta akşamlık ne zaman yiyeceğiz diye :KK48: dedim 1 saatcik daha leptin çalışsın sonra oturur güzelce yemeğimizi yeriz 16:00da :KK68:
İlk zamanlar zor gelicek çünkü gözü ve beyni aç ama inanıyorum karataya oda uyarsa düzenli olarak o kilolar patır patır gidecek ve oda çok daha mutlu olucak :KK60:
Daha şimdiden herkes kız sen zayıflamışsın dedikçe inanılmaz mutlu oluyor cadı :KK48: anında özgüven patlaması yaşadı hatta hiç kırmızı giymeyi sevmeyen Beyzanur ( BJK forması hariç ) kendine geçen gün siyahlı kırmızı gözlük bile aldı :KK68: Mezuniyet balosunda hani filmlerde çirkin kızlar en son kuğu gibi salona girer ya öyle girmek istiyorum balonun olduğu yere diyor hatta :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Eskiden perhiz dediğim an sinirlenirdi ben kendimi biliyorum ben hallederim diye ama sanırım ufak ufak birilerini beğenmeler başladı ki zayıflayacağım diye kendini yırtıyor :KK70::KK70::KK70:
Aman zayıflasında varsın aşık olsun sonuçta o yaşta herşey çok masum :KK68:

Sorma canım uzun süredir tartılmıyordu ve bir gün benim zorumla çıktı ( kavga dövüş ) gözlerime inanamadım 99 çıkmıştı :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
İnan oturup ben ağladım o rakamı görünce kızım sen beni görmüyormusun okadar uğraşıyorum kilo vereceğim diye nasıl sen bu hale gelene kadar ha bire abur cubur yedin diye ( malum artık büyük peşinde dolansamda okulda yiyordu )
Kendide çok oldu ve hüngür hüngür ağladı ben bukadar tahmin etmiyordum falan diye :KK42:
Sonradan itiraf etti her gün okulda cipsler hamburgerler falan yediğini ( arkadaşları alınca canı çekiyormuş bazende para yoksa üzerinde arkadaşı ısmarlıyormuş yada borç veriyormuş )
1 aydır oda çok daha dikkatli ve 5 kg verdi bile :KK70::KK70::KK70: Aslında yine çok tabiki ama en azından bir başlangıç birde cadı Allahtan kilosunu göstermiyor hani kilo var ama tahmin eden hep 80 diye tahmin ediyor :KK48:

Bu sabahtan beride katı Karataycı olacağım dedi ama ona öğlende 1 bardak ayran içmesini söyledim iyicede ilk günden bezmesin diye :KK66: Şu anda felaket acıkmaya başladı sanırım yada alışkanlıktanda olabilir ikidir mutfağa girip dolabı açıp bakıp kapatıyor :KK48: tabi bende ensesindeyim anında fırlayıp hayırdır ne arıyorsun diyorum :KK48:
Kusura bakmasın hazır metabolizması hızlı çalışırken versin fazlalıklarınıda sağlığına kavuşsun :KK66:

Demin soruyor hatta akşamlık ne zaman yiyeceğiz diye :KK48: dedim 1 saatcik daha leptin çalışsın sonra oturur güzelce yemeğimizi yeriz 16:00da :KK68:
İlk zamanlar zor gelicek çünkü gözü ve beyni aç ama inanıyorum karataya oda uyarsa düzenli olarak o kilolar patır patır gidecek ve oda çok daha mutlu olucak :KK60:
Daha şimdiden herkes kız sen zayıflamışsın dedikçe inanılmaz mutlu oluyor cadı :KK48: anında özgüven patlaması yaşadı hatta hiç kırmızı giymeyi sevmeyen Beyzanur ( BJK forması hariç ) kendine geçen gün siyahlı kırmızı gözlük bile aldı :KK68: Mezuniyet balosunda hani filmlerde çirkin kızlar en son kuğu gibi salona girer ya öyle girmek istiyorum balonun olduğu yere diyor hatta :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Eskiden perhiz dediğim an sinirlenirdi ben kendimi biliyorum ben hallederim diye ama sanırım ufak ufak birilerini beğenmeler başladı ki zayıflayacağım diye kendini yırtıyor :KK70::KK70::KK70:
Aman zayıflasında varsın aşık olsun sonuçta o yaşta herşey çok masum :KK68:
çok sevindim cnm erken yaşta önlem almasına keşke bende dinleseydim büyük sözü ama etrafımdaakilerde aşağılayarak uyarmasaydı beni amcam domuz gibi ensen kalınlarmış demişti bana:KK53: sonra evlendi 2 kızı var şimdi çok kilolular onlar içinde üzülüyorum amcam hatta ben seninle çok dalga geçtim başıma geldi diyo :KK53:

çok sevindim cnm erken yaşta önlem almasına keşke bende dinleseydim büyük sözü ama etrafımdaakilerde aşağılayarak uyarmasaydı beni amcam domuz gibi ensen kalınlarmış demişti bana:KK53: sonra evlendi 2 kızı var şimdi çok kilolular onlar içinde üzülüyorum amcam hatta ben seninle çok dalga geçtim başıma geldi diyo :KK53:

Rabbim inşallah onlarada sağlıklı bir kiloya düşmeyi nasip etsin....aminnnn
Anam ben küçüklükten beri kilo ver lafını duyuyordum hatta daha öncede anlattım belki deng gelmişsindir kızkardeşim zayıf diye herşey onun önüne yığılırdı hastalandığında ama toparlansın diye ama ben hastalanınca ikinci portakala uzandığım an annem hemen daha şimdi yedin meyvenin bile fazlası zarar diyip engel olurdu :KK67:
Ozamanlar çok ama çok üzülürdüm hatta ben hamileyken kızkardeşim bir an duba gibi oldun demişti ve nasıl içim yandıysa o an sinirle Rabbim büyük inşallah sende hamileliğinde duba gibi olur hatta yerinden kalkamazsın demiştim :KK48: Seneler sonra hamileliğinde 36 kg aldı ( ikizleri var ) ve hep der senin canını yaktıklarında beddua edersen kesin tutuyor diye çünkü inan tek başına koltuktan bile kalkamadı ki 60 kgla hamile kalmıştı ( hani daha çok olsaymış vay haline :KK70::KK70::KK70::KK70:

Aslında itiraf etmem gerekirse bekarken bir arkadaşımız vardı kız oldum olası hep aşırı kiloluydu boyu olmasına rağmen karnı 4 kattı ve zevk alırdı yemekten o_O onada hep derdim seboş ne olur bak boyunda var manken gibi olursun zayıfla diye ama içten içede ulen ben böyle olsam kesin intihar ederim diyordum :oops:
Rabbim benim başımada verdi üstelik cidden intihar edecek kıvama gelmiştim ama şükür sonra kendimi toparladım sonra KKya da dadanınca herşey uçup gitti :KK68::KK68::KK68::KK68:
Şu anda tanımadığım biri bile birini eleştirsin ( herhangi bir konuda ) anında müdahale ediyorum ister istemez sonuçta hastalık olabilir başka bir sıkıntı sebep olmuş olabilir diye :KK66:

Çok uzun zamandır kendime hep hatırlattığım bir cümle; Kim neyi kınarsa yaşamadan ölmezmiş ( Peygamberimiz HZ. Muhammed ( s.a.v. ) Hazretlerinin söylediği bir cümle )

Artık kimseyi hiç bir şekilde kınamıyorum aksine elimden gelen bir şey varsa her anlamda yapmaya çalışıyorum düzeltebilmek adına :KK68:

Yine ben geldimmmmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3:

Ayy akşam yemeğimide yedim :kk77:
Elhamdüllillah doydum ( Rabbim kimseyi açlıkla terbiye etmesin )

Hemen aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK70::KK70::KK70:

kahvaltı47.jpg akşam47.jpg

Sabah domatesim yoktu o yüzden reng biraz soluk gibi oldu bu sefer :KK48: takıntı haline geldi ille canlı görünecek diye :KK48: Dün eşime akşam üzere cacık yapmıştım tabi ben yemedim ama kalan olunca sabah soğuk soğuk iyi geldi :KK48:

Akşam yemeğimde de zeytinyağlı taze fasülyem, karışık salatam ve yoğurdum vardı :kk77:

Gerçekten çok güzel karnım doydu ve bu saatten sonra sadece sıvı tüketiceğim sabaha kadar :KK66:
BOl bol suya devam ki sabahtan beri 2.5 litre kesin bitti ve yatana kadar 1 litre daha eklenir ona :KK68:

Bugün yogun bir gündü ugrayamadim. Benim kızı minikler korosuna kaydettirdim, bugun ilk günüydü.

ben olurda kızların ikisini aynı anda uyutabilirsem ne yapacağımı şaşırıyorum, ders mi çalışsam, spor mu yapsam, izleyemediğim dizimi seyretsem, kitap mı okusam ütümü yapsam yoksa hiç birşey yapmadan tembel tembel oturmanın keyfinimi sürsem.
öğrenciyken dersten sonra ingilizce özel ders verir, koştır koştur yurda gider oradaki işlerimi ödevlerimi yetiştirmeye çalışırdım. şimdi o günlerdeki performansıma bakıp ne hallere düştüm diyorum.
demem o ki çoluğa çocuğa karışmadan aklında yapmak istediğin ne varsa yap. şimdi üstümü giyinip çıkıp markete gidip gelbilmek bile hayal benim için. şikayet etmiyorum şimdide bunun zamanı.
ehliyetin yoksa onu alabilirsin. yada hayalindeki başka birşeyi yapabilirsin.
Be güzel akıl vermişsin ceco bayıldım:)
Sanki kendini anlatırken beni de anlatmışsın ben 2 cocuk ve iş ile eli kolu bağlanmış hissediyorum artık kendi basıma alışveriş bile yapamıyorum kasımı aldırmaya sacımı kestirmeye bile gidemiyorum ne zaman öZgür olacağım:):KK51::KK43::110:

Be güzel akıl vermişsin ceco bayıldım:)
Sanki kendini anlatırken beni de anlatmışsın ben 2 cocuk ve iş ile eli kolu bağlanmış hissediyorum artık kendi basıma alışveriş bile yapamıyorum kasımı aldırmaya sacımı kestirmeye bile gidemiyorum ne zaman öZgür olacağım:):KK51::KK43::110:

Canım inan bende kaşımı ancak bir yere gideceğimiz zaman kaşım aklıma geliyor :KK48: bazen çıkanları alıyorum iyice berbat görünmesin diye :oops:
Valla sanırım ufaklık okula başlayınca daha rahat olurum :KK66: Kızkardeşim eskiden ikizler anaokuluna başlayacağı zaman duygusallaşmıştı yok nasıl götüreceğim nasıl bırakacağım diye ama ilk gün o evdeki sessizliğin tadını alınca şimdi birinci sınıfa gidiyorlar resmen bayram ediyorum diyor :KK70:ikiz olunca tabi daha zor :KK66:
Keyif yapacağına bir güzel temizlik yapıyor :KK48: o bile zevk veriyor diyor ayağına dolanan olmayınca :KK48:

Ha gayret canım biraz daha sabredeceğiz sonra bizde inşallah rahat ederiz ileride :KK48:

Bugün dükanın 2.günü menüm söyleydi

Sabah
2 yumurta
Lıght prynır
Yulaf kepeği

Öğle
Lıght yoğurt

Ara
Et ayran

Aksam
Yumurta

2 lt su

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Azmin daim olsun canım :KK66: Akşam yumurtanın yanına yoğurt ve peynirde ekleyebilirsin canım malum dukkanda ne kadar yersen okadar kilo gidiyor :KK39:

İnşallah cumaya süper bir bildirim yapacağına inanıyorum :KK68:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Azmin daim olsun canım :KK66: Akşam yumurtanın yanına yoğurt ve peynirde ekleyebilirsin canım malum dukkanda ne kadar yersen okadar kilo gidiyor :KK39:

İnşallah cumaya süper bir bildirim yapacağına inanıyorum :KK68:
Canım kilo vereceğime inanıyorum ama reglm yaklaştı dukan da genelde regl öncedi diyrte başlamayın diyo ama bunu gec öğrendim başlamış bulundum artık tek şüphem tiroid insallah vermeme engel olmaz

Canım kilo vereceğime inanıyorum ama reglm yaklaştı dukan da genelde regl öncedi diyrte başlamayın diyo ama bunu gec öğrendim başlamış bulundum artık tek şüphem tiroid insallah vermeme engel olmaz

YOk yok merak etme regl engel olmaz :KK66:
Belki inanmayacaksın ama bende regl olmama 3 gün kala başlamıştım :KK48: tabi bende bilmeyerek başladım ama regl olmama rağmen kilo gitti :KK66:
Bol bol su ve yeşil çay tüket en azından ödem yapmasın vucudun :KK66:

Bende bu hafta akşam yemeği saatimi 16:00ya çektim nasılsa günde 2 öğün besleniyorum diye :KK66:
Şu an baya acıktım ama hedefe giden yol tabiki kolay olmayacak :KK66: Hem ilk gün diye bence böyle sonuçta beynimde bünyemde alışacak bu duruma ve patır patır gidecek kilolar adım gibi eminim :KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Bakalım bu cuma ne gibi sonuçlar gelicek bizden :KK48:
Kendimede süpriz olsun diye tartılmama kararı aldım cuma sabahına kadar :KK48:

menuleriniz super kızlar ben açlıktan çıldırmak üzereyim şu an:KK53::KK53:en son 4te yedim kapattım midemin kapaklarını :KK61::KK61:
menum
sabah
1 yumurta:KK43:
azcık kaşar
1 dilim ekmek
1 domates
saat 4
1 kase yoğurt
yarım tabak patlıcan yemeği
10 badem
saat 23.30 açımm:KK17: seda sayan gibi oldum açım bacımmm açımm:KK48::KK48::KK48:
ama ben bu 10 gunun sonunda 3 kilo veremeyim dağıtım yakarım uleynnnnnnn burayı:p:p:p

Selam herkese.. Sevgili diamond evet hemşirelik:) bugün beni eğitim hemşireliğine verdiler pc başında organizede takıldım muhabbet ortam güzel tam benlik bütün dönem kalayım dedim burda da öyle bir şey olmayacak. Normalde ve geçen sene çok hevesle titizleniyordum ama artık iplemiyorum açıkçası, gelişine takılıyorum. Yahu bugün formamdan dolayı azarladı hocam, altıma lacivert üstüme zarf yaka beyaz giydim, hiçbir kusur yok. Beyaz pantolonu da yakalı formayı da sevmiyorum, koca kazık olduk tövbe estağfurullah. Menü bildirimi derken sağlam dolmuşum ben yalnız. Bugün yine de ağır bir gündü, menüm şöyleki kaçırdım;

Sabah iki dilim kepek ekmeği peynir

Öğleye doğru beyaz peynir domatesli küçük bir tost

Öğlen çok az rezil bir makarna salata yoğurt (özel hastanede staj yaparken tatlımız da eksik olmazdı hehehe)

Akşam ev yemeği lokantasında beş gibi yedim, bi tabak türlü bi tabak pilav üstüne sütlaç.

İçecekler çay ve su

Yalnız yemişim de yemişim ben de ama pazartesi öyle yoğun bir gün cidden

Herkese içten sevgiler

Sa
Canım inan bende kaşımı ancak bir yere gideceğimiz zaman kaşım aklıma geliyor :KK48: bazen çıkanları alıyorum iyice berbat görünmesin diye :oops:
Valla sanırım ufaklık okula başlayınca daha rahat olurum :KK66: Kızkardeşim eskiden ikizler anaokuluna başlayacağı zaman duygusallaşmıştı yok nasıl götüreceğim nasıl bırakacağım diye ama ilk gün o evdeki sessizliğin tadını alınca şimdi birinci sınıfa gidiyorlar resmen bayram ediyorum diyor :KK70:ikiz olunca tabi daha zor :KK66:
Keyif yapacağına bir güzel temizlik yapıyor :KK48: o bile zevk veriyor diyor ayağına dolanan olmayınca :KK48:

Ha gayret canım biraz daha sabredeceğiz sonra bizde inşallah rahat ederiz ileride :KK48:[/QUOTE Sağol ceco valla herkese yetişip moral veriyorsun
Inşallah ben de o gunlerı görürüm ev kredisi bitse de ben de emekliliğe ayrılsam cok bunaldım çalışmak yol fena zaman alıyor 20 den sonra yemek bulaşık gelir gelmez dinlenmeye vakit yok gerçi evde de sıkılırım geçsin bakalım su 4 sene ne olacak sonunda:110:

Günaydın kızlar
Demin o kadar yazdım silinmiş
Ceco teşekkür ederim herkese yetişip moral veriyorsun süpersin
Emekli olmayı bekliyorum ev kredisi bitince tabii prim gunüm dolacak ama yası bekleyeceğim mecbur
İnşallah o zaman biraz daha özgür olurum
Gerçi evde de sıkılırım ama bulurum sanırım yapacak birseyler

Bu arada yediklerimi de yazayım
Dün sabah 2 dilim cok tahıllı ekmek peynir
Öğlen tavuk bulgur pilavı yoğurt salata 2 mandalina
Ara 2 mandalina
Ara kuruyemiş
Akşam balık kızartma 3 parça palamut
Salata 2 dilim ekmek
Armut ve mandalina
3 küçük parça çikolata

Cok yemişim değil mi bu hafta 98 olmalıyım akşamları yememek güzel fikir de bana uymuyor bir türlü

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar :KK68:

Umarım bugünde herkes için az kalorili, sıfır kaçamaklı ve bol eksili bir gün olur :KK68:
Gece erkenden yatmak çok çok iyi geldi :KK66: Sabah 6da hiç zorlanmadan uyandım ve 06:45de kahvaltımı yapmaya başladım :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Artık bol bol su ve arada bitkisel çaylarla devam öğlene kadar :KK66:
Ufak cimcimem hazır uyurken sessiz olup az buraya bakayım dedim :KK48: o uyandığı an hemen mutfağa girip hem akşamlık yemeğimi yaparım hemde makinemi boşaltıp çıkacak bulaşıkları dizerim :KK66:
Öğleden sonra Sağlık Ocağına gidip smear yaptıracağım ( Hemşire gel demişti kontrol amaçlı )
Perşembe sabahı içinde kan vermeye gideceğim ( nedense çarşamba kan almıyorlarmış ki zaten iyi değil çarşamba kan vermek derler )
Artık o sabah biraz daha geç kalkar direk sağlık ocağına giderim ki kan verdikten sonra fena olmadan hemen kahvaltımı eve gelip yapabileyim :KK66:
Hatta gitmeden tabağımı hazırlayıp üzerini streçlerim ki hazır olsun :KK48: Malum erken yiyince insan sabah uyandığında aç oluyor :KK48:

Artık yemeğimide yapmış olacağıma göre sağlık ocağı dönüşü anneme kahve içmeye uğrarım :KK66: vakit kalmazsada artık Çarşambaya giderim anamlara :KK48:

menuleriniz super kızlar ben açlıktan çıldırmak üzereyim şu an:KK53::KK53:en son 4te yedim kapattım midemin kapaklarını :KK61::KK61:
menum
sabah
1 yumurta:KK43:
azcık kaşar
1 dilim ekmek
1 domates
saat 4
1 kase yoğurt
yarım tabak patlıcan yemeği
10 badem
saat 23.30 açımm:KK17: seda sayan gibi oldum açım bacımmm açımm:KK48::KK48::KK48:
ama ben bu 10 gunun sonunda 3 kilo veremeyim dağıtım yakarım uleynnnnnnn burayı:p:p:p

İnşallah dayanabilmişsindir canım :KK19:
Bende hemen erkenden yattım baktım çok acıkınca ama çok iyi geldi sabah hem uykumu almış olarak uyandım hemde kuş gibi kalktım yataktan :KK70::KK70::KK70::KK70:
İnşallah dediğin gibi 10 gün sonra alırız karşılığını yoksa ben o paylaşımı yapanı bulup yolarım :KK70::KK70::KK70::KK70:
Şaka bir yana ama ben inanıyorum çok güzel bir fark göreceğiz ve o gazla aynen devam edeceğiz :KK66: hee hedefimize ulaşıncada o saati yavaş yavaş 6ya çekeriz ki bende arada da olsa kocayla yemek yiyeyim :KK70:
Bu sisteme göre ancak hafta sonu birlikte yemek yiyeceğiz ama Allah razı olsun hiç ses etmiyor aksine ihtiyacın olan neyse onu yap yada alınacak birşey varsa söyle alayım diyor :KK60:

Günaydın kızlar
Demin o kadar yazdım silinmiş
Ceco teşekkür ederim herkese yetişip moral veriyorsun süpersin
Emekli olmayı bekliyorum ev kredisi bitince tabii prim gunüm dolacak ama yası bekleyeceğim mecbur
İnşallah o zaman biraz daha özgür olurum
Gerçi evde de sıkılırım ama bulurum sanırım yapacak birseyler

Günaydın canım :KK3::KK3::KK3::KK3:
Rica ederim sonuçta burada ortak bir yola baş koyduk tabiki birbirimizi destekleyeceğiz :KK60:
Benim eşimin de emeklilik için günleri doldu ama yaşı beklemek zorundayız :63:
Eğer Rahmetli babası geçmişte onun ssk girişini daha evvel yaptırsaydı ( iki hatta üç sene oğlunu kendi dükkanında sigortasız çalıştırmış ve eşim diyor o dönem yaptırsaydı şu anda maaş almama 2 sene kalmış olacaktı en fazla diye :KK67: )
Neyse herşeyde bir hayır vardır diyoruz mecbur :KK68:
Dediğin gibi o gün gelsinde insan mutlaka oyalanacak birşeyler bulur :KK66:

Bu arada yediklerimi de yazayım
Dün sabah 2 dilim cok tahıllı ekmek peynir
Öğlen tavuk bulgur pilavı yoğurt salata 2 mandalina
Ara 2 mandalina
Ara kuruyemiş
Akşam balık kızartma 3 parça palamut
Salata 2 dilim ekmek
Armut ve mandalina
3 küçük parça çikolata

Cok yemişim değil mi bu hafta 98 olmalıyım akşamları yememek güzel fikir de bana uymuyor bir türlü

Canım aslında menün çok kötü değil ama bence sabah kahvaltısını biraz daha renkli yapabilirsin hani en azından bir omlet ve zeytin eklesen yada ne bileyim yeşillik :KK66:
Hem daha uzun süre tok tutar hemde kaçamak riskini azaltır :KK66:
Meyveyi geç saate bırakma hatta mümkünse ya kahvaltıda yada ilk ara öğününde tüketmeye çalışırsan daha iyi olur bence :KK66:

Ne çikolataamııııı :KK57::KK57::KK57: Şaka şaka kırk yılın başı olur okadar :KK66: Eşimin değimiyle okadar çatlak su kaçırmaz :KK48:
İnşallah bitterdi çikolata bari :KK60:

GÜNAYDIN HATUNLAR
çooook mutluyum aslında atak evremin sonuna kadar 6 gün benimki tartılmayı düşünmüyordum ama dün dayanamadım 2.günün sonunda bi tartıya çıkayım dedim ve tok karnıma tam 1.5 kilo vermiş göründüm ama ben bunu saymıyorum aç karnıma 6.günümün sonunda tartılıcam i,nşallah en az 2 kilo vermiş olurum.
okuluma elektrikli ocak aldım.dukanın vazgeçilmezi yulaf kepeğimi ve diğer malzemeleri alıp şuan mini ocağımda yulaf kepeğinden krep yapıyorum.yanındada light peynirimle yiyeceğim.inşallah motivasyonum hiç bozulmaz ve dukanın dediği 57 hedefine 16 şubata kadar ulaşırım.

X