Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

3 öğün ideali, aslında en ideali 2 öğün ama zor.
ben gün içinde çok iyi giderken akşamları hiç olmadık saatte atıştırasım geliyor. dün 22.30 da uyudum atıştırmamak için.
spor için bir alternatif
kol hareketleri çok güzel, kalçaya geçince bırakıyorum.
elinizde değişik videolar varsa link gönderebilirmisiniz?

Şekerlerim sabah yüryüş yaptım site etrafında 8 tur 1 saate eşit oluyor 5000 adımıda geçtim bakalım aşam da yürüyebilirsem 10000 e tamamlanırsa süper olcak:KK49:
Az öncede şekersiz kahvemi yaptım alışmaya çalışıyorum bu ikinci oldu :KK23:ve ilk defa yanında çikolata yemedim:KK72:karatay teyzemin Leptini bitirdi beni :KK48:yemek harici arada ağzıma bişe süremiyorum leptin bozulcak diye:KK70:bana mustahaktı iyi oldu:confused:
Markete gidcem şimdide ufak tefek eksikler var evde onları alayım:KK55:

Kız cecooşşş nerelerdesin özlettin kendiniiiii:KK56::KK19:
:KK9:yürüyüş antidepresan etkisi yapar demişti bir psikolog arkadaşım. yürüyünce plates yapınca çok iyi hissediyorum.

3 öğün ideali, aslında en ideali 2 öğün ama zor.
ben gün içinde çok iyi giderken akşamları hiç olmadık saatte atıştırasım geliyor. dün 22.30 da uyudum atıştırmamak için.
spor için bir alternatif
kol hareketleri çok güzel, kalçaya geçince bırakıyorum.
elinizde değişik videolar varsa link gönderebilirmisiniz?

ben bunu yapıyorum

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Sabah yine erkenden kendimizi sokakta bulduk :KK48: Anam bayram bir girdi hala evimde oturmaya fırsatım olmadı gitti :KK48:
Bugün büyük kızın hormon tahlillerini yaptırdım ( sonuç yarın çıkacak bakalım ) ama acıkcası bu doktora ilk kez gittik ve adam hayatından bezmiş emekliliğine günler kalmış memur gibiydi :KK70::KK70::KK70::KK70:
Hem kıllanmayı söyledim hemde kilo verme sorunu yaşıyoruz dedim ( hani olurda hormon tahlillerini kesin yapsın diye :KK48: yoksa çok şükür başladı kuzu kilo vermeye :KK70::KK70:)
Adam daha tahlilleri yazarken kendince tedavi önerdi; az yesin çok hareket etsin verir dedi çok umursamaz bir tavırla :KK67: tabi benim büyük kızda uyuz oldu doğal olarak sanki biz bilmiyoruz dedi sonradan :KK48::KK48::KK48::KK48:
Neyse sonuçlar çıksında artık yarın öğleden sonra bakarız adam ne diyecek :KK48: en azından sonuçları alır gerekirse özelde bir endokrin doktoruna gösteririm :KK66:

Hemen pazarteside kendi tahlillerimi yaptırıyorum ( malum geçen gittiğimde doktor bayram öncesi diye bir sonraki hafta gel demişti oda bayrama deng geldi :KK48: hem gitmişken smearimide yaptırırım gitmişken :KK48:

Bu arada öğleden sonra Annemle sebze pazarına gittik alışveriş için ve yaklaşık 4 aydır beni görmeyen bir arkadaşıma deng geldim :KK68: Kız beni görünce çok şaşırdı :KK70::KK70::KK70::KK70: Banu yahu baya zayıflamışsın her ne yapıyorsan mutlaka yapmaya devam et dedi :KK70::KK70::KK70::KK70: İnanılmaz mutlu oldum ve bu gazla dahada güzel devam edeceğime ve daha güzel sonuçlar alacağıma adım gibi emin oldum :KK52::KK52::KK52::KK52:

Şekerlerim sabah yüryüş yaptım site etrafında 8 tur 1 saate eşit oluyor 5000 adımıda geçtim bakalım aşam da yürüyebilirsem 10000 e tamamlanırsa süper olcak:KK49:
Az öncede şekersiz kahvemi yaptım alışmaya çalışıyorum bu ikinci oldu :KK23:ve ilk defa yanında çikolata yemedim:KK72:karatay teyzemin Leptini bitirdi beni :KK48:yemek harici arada ağzıma bişe süremiyorum leptin bozulcak diye:KK70:bana mustahaktı iyi oldu:confused:
Markete gidcem şimdide ufak tefek eksikler var evde onları alayım:KK55:

Kız cecooşşş nerelerdesin özlettin kendiniiiii:KK56::KK19:

Ohhhh süpersin Ayşem yaaa yeminle sen benden daha çabuk fıstık olucaksın bu hızla :63: ( kıskanç ceco :KK70: )
Maşallah canım inan çok mutlu oldum kendini iyice toparlamana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Bende çoğu zaman aman leptin bozulmasın diye birşey atamıyorum ağzıma :KK48: sanki bir yerden canan hoca görecekte enseme şaplak atacakmış gibi hissediyorum :KK70::KK70::KK70: ama inan benim göbiş baya baya yumuşadı :KK48::KK48::KK48:
Hatta eşim spor yapamasanda en azından korse giy gibi göbek kendini salmasın aksine toparlar o şekilde dedi :KK48: sıkıntıya gelemiyorum ama olmazsa onuda deneyeceğim :KK66:

Maalesef eşim pazartesi iş başı yapacağı için bir kaç gün daha gündüz uğrayamayabilirim ama akşamları kesin buralardayım :KK48: Yarın tabi sabahtan yine damlarım o uyurken :KK48: nasılsa ben sabahın 6sında ayaktayım :KK66: Öğleden sonrada temizlik yaparım ( akşam amcaoğlu eşiyle gelicekmiş yani bizim şu gıcık soğuk nevale olan gelin :KK67: o yüzden mecbur temizliğimi yapmış olmam lazım akşama kadar )
Çayın yanına birşey yapmayacağım ( eşime al iki çeşit kurabiye yeter dedim :KK48: fazlada almaz nasılsa bizede kalmasın diye :KK48: ben zaten ağzıma sürmem birşey akşam yemeğinden sonra :KK66:

Ohhhh süpersin Ayşem yaaa yeminle sen benden daha çabuk fıstık olucaksın bu hızla :63: ( kıskanç ceco :KK70: )
Maşallah canım inan çok mutlu oldum kendini iyice toparlamana :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Bende çoğu zaman aman leptin bozulmasın diye birşey atamıyorum ağzıma :KK48: sanki bir yerden canan hoca görecekte enseme şaplak atacakmış gibi hissediyorum :KK70::KK70::KK70: ama inan benim göbiş baya baya yumuşadı :KK48::KK48::KK48:
Hatta eşim spor yapamasanda en azından korse giy gibi göbek kendini salmasın aksine toparlar o şekilde dedi :KK48: sıkıntıya gelemiyorum ama olmazsa onuda deneyeceğim :KK66:

Maalesef eşim pazartesi iş başı yapacağı için bir kaç gün daha gündüz uğrayamayabilirim ama akşamları kesin buralardayım :KK48: Yarın tabi sabahtan yine damlarım o uyurken :KK48: nasılsa ben sabahın 6sında ayaktayım :KK66: Öğleden sonrada temizlik yaparım ( akşam amcaoğlu eşiyle gelicekmiş yani bizim şu gıcık soğuk nevale olan gelin :KK67: o yüzden mecbur temizliğimi yapmış olmam lazım akşama kadar )
Çayın yanına birşey yapmayacağım ( eşime al iki çeşit kurabiye yeter dedim :KK48: fazlada almaz nasılsa bizede kalmasın diye :KK48: ben zaten ağzıma sürmem birşey akşam yemeğinden sonra :KK66:
Aleyküm selam banum hoşgeldin:KK68:
Bugünkü yürüyüşümü 10000 adıma tamamladım çok şükür:KK55:
Anamm ne leptinmiş canıma okuyor:KK48:
Banucum inşallah bu sefer akıllandık bacım:KK70:kilolarımızdan geri almamak üzere sonsuza kadar kurtulcaz:KK73:görenler farketmeyede başlamışlar bu çok güzel haber canım:KK19:
Bana henüz bişe diyen yok çünkü henüz bi sonuç alamadım bayram daki kaçamaklar baya bi oldu çünkü:oops:

Aklımdayken yarın telaşdan unutursun diye hatırlatıyım kilo bildirmeyi unutma canımcım yarışmadaki bayram arasınbitti yarın listeler yapılcak:cool:

***8.TAKIM 382.ETAP***

moni (103,5/ / / % )bayram etabı sebebiyle kilosu 2 ye bölündü
Ceco34 (118,3/ / /% )bayram etabı sebebiyle kilosu 2 yebölündü
Berkuras (99,0/ / /% )bayram etabı sebebiyle kilosu 2 ye bölündü

8.TAKIM ORTALAMASI %

Aleyküm selam banum hoşgeldin:KK68:
Bugünkü yürüyüşümü 10000 adıma tamamladım çok şükür:KK55:
Anamm ne leptinmiş canıma okuyor:KK48:
Banucum inşallah bu sefer akıllandık bacım:KK70:kilolarımızdan geri almamak üzere sonsuza kadar kurtulcaz:KK73:görenler farketmeyede başlamışlar bu çok güzel haber canım:KK19:
Bana henüz bişe diyen yok çünkü henüz bi sonuç alamadım bayram daki kaçamaklar baya bi oldu çünkü:oops:

Aklımdayken yarın telaşdan unutursun diye hatırlatıyım kilo bildirmeyi unutma canımcım yarışmadaki bayram arasınbitti yarın listeler yapılcak:cool:

Bakalım bende ufak ufak bünyeye çaktırmadan spor yaptırmaya başlıyorum :KK48:
Sonuçta hayatımızın bir parçası olması gerekiyor ki kalıcı olarak gitmiş olsun şu kilolarımız :KK66:
Sorma fark edildikçe daha bir motivasyonum artıyor :KK68:
Geçen gün kuzen geldiğinde de durup durup valla yenge baya fark ediyor dedikçe ben yine manken oldum havalara girip yürüyüşüm daha bir havalı oluyor :KK70::KK70::KK70: tabi bu sefer şımarmak yok aksine daha bir dikkatli olmaya özen gösteriyorum :KK66:

Yok yok bildirimi unutmam aklımda :KK66: yarın eksi görürmüyüm azda olsa bilmiyorum ama artı görmeyeceğim kesin :KK48: Büyük ihtimal ben ilk bildirim yapan olurum sabahın 6sında kalkınca :KK48:

sayın takım arkadaşları bende yapcakmıyım yarın bildirimo_O

Yanılmıyorsam senin ikinci bildirimin olucak önümüzdeki hafta :KK66: ( yanılıyorda olabilirim balık hafızalı olduğumdan :KK48: ) ama sende mutlaka bildirimini yap canım :KK66: Ayşem listeye alıyormu bu hafta bilmiyorum ama yeni gelen arkadaşlarda bildirimlerini yapıyor :KK66:

Bakalım bende ufak ufak bünyeye çaktırmadan spor yaptırmaya başlıyorum :KK48:
Sonuçta hayatımızın bir parçası olması gerekiyor ki kalıcı olarak gitmiş olsun şu kilolarımız :KK66:
Sorma fark edildikçe daha bir motivasyonum artıyor :KK68:
Geçen gün kuzen geldiğinde de durup durup valla yenge baya fark ediyor dedikçe ben yine manken oldum havalara girip yürüyüşüm daha bir havalı oluyor :KK70::KK70::KK70: tabi bu sefer şımarmak yok aksine daha bir dikkatli olmaya özen gösteriyorum :KK66:

Yok yok bildirimi unutmam aklımda :KK66: yarın eksi görürmüyüm azda olsa bilmiyorum ama artı görmeyeceğim kesin :KK48: Büyük ihtimal ben ilk bildirim yapan olurum sabahın 6sında kalkınca :KK48:
sabah 6 da kalkmayı nasıl başarıyorsun? benim hep isteyip yapamadığım şey. gecenin bu vaktinde oturup bunu yazıyorsam tabi sabahın 6sında kalkamam :KK67:
ama sen yinede anlat ben çoğu zaman tavuk gibi erkenden sızıp kalıyorum sağda solda. :-)

çirkinördek yavrusuuuu
:KK57::KK57:
bu kadar az yersen metabolizman yavaşlar kan değerlerin performansın düşer yaa. biraz sebze domates saltalık yeşillikle renklendir yahu menülerini. bak senin yerinede yerim sonra :-)

sabah ballı sirkeli su
8,30 1/2 simit 1 domates, 1 salatalık, 1 yumurta, bir çatal tahin helvası
10.30 1 erik
14.00 1 tabak taze fasulye, 1 dilim ekmek
komşum çaya çağırdı 16.00 gibi 2 bardak şekersiz çay 2 küçük ince dilim börek, 1/2 dilim pasta
20.30 2 kaşık pilav 2 kaşık yoğurt 1 br tarçınlı süt, 1 avuç fındık fıstık

22.30 hiç aç değildim ama 5 aylık bebekim sürekli ağlayıp emerken şikayet ede ede emiyor diye, acaba açmı süt yetmedimi telaşesinden 1 bardak boza içtim. galiba gerçekten açtı en son biraz çorba içirince uyudu kaldı.
2,5 litre su
30 dk karışık spor kol hareketleri+ leslie ile evde yürüyüş vs.

yaz yaz bitmedi yediklerim çeşidi azaltsam iyi olacak.

Günaydın kızlar
Nasılsınız? diyet moduna girilmiş bakıyorum.
Kilo bildirimi 99.2 artı ile kapattım haftayı anlayacağınız:KK43:
Dün aksam dayım Avustralya'ya dönüyor diye işten Beşiktaş'a teyzeme gittim teyzemde kalıyordu dayım 3 haftalığına ziyarete geldi ancak Kastamonu'ya anneannemin yanına gittiği için görüşemedik bugun de donüyor gideyim göreyim dedim
Teyzem dayılarım kuzenler esler herkes oradaydı ne yedim ne içtim hiç sormayın o ortamda dur diyemedim kendime:KK43:
Teyzem hamsi tava yapmış yılın ilk hamsisini yemiş oldum cok güzeldi ama
Çiğ köfte salata 2 bardak kola da gitti yanında 2 dilim de ekmek yedim
Annanem incir ve baklava göndermiş kendi yapmış burma baklava yemeden duramadım.
Öğlen yemekte salata patates oturtma cacık sebze kavurma vardı yemekte

Sabah da simit peynir domates maydanoz yedim

Umarım bu kaçırma haftasonu da devam etmez.

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Şükür sabah yine 6yı biraz geçiyordu uyandım :KK48:
İki gündür yine kabızlık yaşıyorum ( misafirlikte psikolojik midir nedir anında bağırsaklarımda terbiyeli durup çalışmıyorlar sanki yasakmış gibi :KK70::KK70::KK70: )
Neyse bol bol suyla düzeltirim nasılsa ben o bağırsakları :KK66:

Bu arada bildirim günü olduğunu unutmadım ama kahvaltımın yarısını yedikten sonra tartılmayı unuttuğumu fark ettim :KK70::KK70::KK70:
Hemen aklımdayken bildirimimi de yapayım :KK66:

Maalesef bu hafta eksi bildirimim yok hem bayram hemde kabızlık olunca :KK22:
Ama eminim bir sonraki hafta çok çok güzel bir bildirimim olucaktır söz veriyorum :KK68::KK68::KK68::KK68:

Başlangıç; 124.5 kg
Geçen hafta; 117 kg
Bu hafta; 117.4 kg

Gelen; + 400 gr ( hiç üzülmüyorum çünkü hem aç karnına tartılmadım hemde kabızlık var sonuçta )
Ayşem artık sen ne yazarsın bilmiyorum ama inşallah takıma fazla bir zararım dokunmamış olur o_O

Toplam giden; 6.9 kg

Spor; 3 gün x 100 kere ip atlama, 2 x 20 saniye Wall Sit
( bugünden itibaren daha da fazla olacağına söz veriyorum :KK66: )

sabah 6 da kalkmayı nasıl başarıyorsun? benim hep isteyip yapamadığım şey. gecenin bu vaktinde oturup bunu yazıyorsam tabi sabahın 6sında kalkamam :KK67:
ama sen yinede anlat ben çoğu zaman tavuk gibi erkenden sızıp kalıyorum sağda solda. :-)

Canım bende normalinde eskiden gece 2 yada 3e kadar otururdum hatta bazı sabahları 5de bile uyuduğum oluyordu :KK57::KK57::KK57::KK57: eee tabi o saatte uyuyan bir insan 10 buçuktan önce hatta 11den önce uyanamaz :KK53:
Kalkıncada canım hiç bir şey istemezdi ve bazen akşama kadar aç otururdum en kötü ihtimalle de sadece atıştırırdım. Çok şükür artık öyle bir sorunum yok çünkü ilk niyetine girdiğim gün saat 11de yatağa attım kendimi ( 1 saati geçti belki uyumam ama inat ettim yataktan çıkmadım :KK48: )
Uyanabilmek içinde sanki işe gidecekmiş gibi saatimin Alarmını kurdum hemde 3 tekrarlı :KK70:
Hani birinciyi ve ikinciyi kapatırsam diye kesin 3.cüde uyanırım diye düşündüm ve daha ikinci tekrarda zorlada olsa yataktan attım kendimi ve balkona çıkıp derin derin nefes aldım :KK68:
İnan o güneşin doğuşunu izlemek okadar zevkli ki her sabah çok rahat uyanıyorum artık ama tabi gecede gözüm hep saatte :KK48: en geç 11.30da uykum olsun olmasın yatıyorum ( ki genelde 11 gibi esnemeye başlıyorum :KK48: )
3 - 4 hafta oldu sanırım bu alışkanlığım ama cidden eşim bile diyor çok daha enerjiksin diye :KK66:

Günaydın kızlar
Nasılsınız? diyet moduna girilmiş bakıyorum.
Kilo bildirimi 99.2 artı ile kapattım haftayı anlayacağınız:KK43:
Dün aksam dayım Avustralya'ya dönüyor diye işten Beşiktaş'a teyzeme gittim teyzemde kalıyordu dayım 3 haftalığına ziyarete geldi ancak Kastamonu'ya anneannemin yanına gittiği için görüşemedik bugun de donüyor gideyim göreyim dedim
Teyzem dayılarım kuzenler esler herkes oradaydı ne yedim ne içtim hiç sormayın o ortamda dur diyemedim kendime:KK43:
Teyzem hamsi tava yapmış yılın ilk hamsisini yemiş oldum cok güzeldi ama
Çiğ köfte salata 2 bardak kola da gitti yanında 2 dilim de ekmek yedim
Annanem incir ve baklava göndermiş kendi yapmış burma baklava yemeden duramadım.
Öğlen yemekte salata patates oturtma cacık sebze kavurma vardı yemekte

Sabah da simit peynir domates maydanoz yedim

Umarım bu kaçırma haftasonu da devam etmez.

Canım Haklısın biraz fazla kaçmış ama dayında kırk yılın başı sizinle aynı ortamda :KK68:
Bak ben fazla kaçırmadığım halde az da olsa artı gördüm ama eminim bir sonraki hafta sende bende çok güzel bildirimler yapacağız :KK60:
Pes etmek yok yola devam :KK73::KK73::KK73::KK73:

X