Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

teşekkür ederim eski azmime ulaşmak istiyorum inşallah motivasyon sağlayabilirsem gözüm diyetten başka birşey görmez mühendisim ben 88 puanım var bu kasımda alımlara bağlı atanmam ama inş haziranda atanırım nişanlıyım bende nişandan sonra aldım verdiğim kiloları bi rahatlama geldi sanırım

tek tek alıntı yapamadım forumu çözene kadar idare edin benibaşlangıç kilom 65 uzun vadede hedefim 50 belki uçuk bi rakam ama olacak inşallah
hergün yediklerimi akşam toplu bi halde yazarım o açıdan sıkıntım olmaz bol bol vaktim var şimdiden bayıldım muhabbetinize sıcak bi dostluk var burda gördüğüm kadarıyla umarım daim olur
bugün içinde vücut fotosuda atcam buraya yükleyebilirsem kilo verdikçede karşılaştırma yapcam

unuttum yazmayı ismim Pınar

Memnun olduk Pınar
Sanırım ben kendimi geçen gün tanıtmıştım ama en azından adımı tekrar hatırlatayım Bendeniz Banu

Valla bence uçuk bir hedef değil senikisi yani en azından benimkinin yanında Benim hedefim ilk etapta 99u görmek sonrada 80i ama yolum uzun

Bu arada resim atmayı düşünyorsan kendi Profilinde albüm oluşturup at ve sadece arkadaşlarının görebileceği şekilde ayarla Buraya atarsan yani topiğe atarsan sonradan resmi kaldıramıyorsun ve ömür boyu burada kalıyor
Hee buraya atacaksanda yüzünü kapat istersen hani sonradan birileri resmi çalıpta başka yerlere yapıştırırsa başın ağrımasın

İnşallah senle birlikte o hoş sohbetler daha güzel ve daha sık olucak
Yeni arkadaşlarda dahil olursa takımımız cıvıl cıvıl olur umarım

alıntı yapabildim mi acababende çokkkk memnun oldum içim kıpır kıpır bugün diyete başladımburaya atarım fotoyu yüzümü kapatıırm teşekkür ederim uyarın için

taaaa taaa taaaammmmmmmm işte benilk iki mavili foto şu anki 65 kiloluk halim sondaki siyah beyaz foto 75 kiloluk diyete ilk başladım halim arkadaki istenmeyen görüntüleri yok etmeye çalıştım umarım düzgün görünüyodur.

mrb tekrar herkese ilk menümü yazıyım hemen
sabah
1 dilim kıymalı börek çok yağlı değildi
şekersiz çay

öğle
1 kase yoğurt
1 tabak ıspanak

ara
1 parça çikolata
1 mandalina

akşam
1 kase doamtes çorbası
1 dilim ekmek
akşamı henüz yemedim en geç 6ya kadar yicem

bi sorum hatta sorunum daha var yarın sanah erkenden bayram için memlekete gidicem pazartesi yada salı gelcem bu süre içinde yazamıcam foruma internetim yok bi sorun olurmu acaba

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrr

Hele şükür gelebildim

Bugün gerçekten baya yürüdüm hatta hala ayaklarımın altı ağrıyor
Kuaföre uğrayıp saçımıda boyatacaktım ama sağ olsun kuaför komşum ay ne olur yarın gel gidip kendime bayramlık bakacağım dedi ( ki o anda bir kaç kişide bekliyordu )
İyi hadi bakalım yarın hallederiz o zaman diyip hemen kendimi eve attım
Aslında iyikide atmışım yoksa benim yemek saati kesin 9u bulurdu mazallah
Yarın öğlende giderim olur biter nasılsa araya alacağına söz verdi kaşımıda aldırırım çok kalabalık olursa kaşımıda anama aldırırım olmadı

Mağazalara girdik çıktık ama bu bayram maşallah baya bir fiyat bindirmişler
Küçük kuzuma ufak beyaz bir gömlek aldım çok güzel
Büyük kızada baktıkda hanım beğenmedi gitti en sonunda evde sadece bir kere giydiği pembe bir gömlek vardı onu giymeye razı oldu ( ki normalde pembe sevmez )
Saçımın boyasını falanda aldım hatta evde şampuanım bitmişti ondanda alayım derken annem hadi onlarıda ben ödeyeyim dedi tabi kızkardeşimde şampuan almıştı onuda üstlendi
Kasada öderken bende sağol anneciğim bizim bayram hediyemizde bunlar olsun dedimde kasadaki genç başladı gülmeye

Kendimede baktım ama çok pahalıydı sonrada aklıma geldi geçen bayram 3 - 4 tane birden almıştı annem bana onlardan birini giyerim olur biter
Nasılsa altına siyah pantalon aldım
Ayakkabı olarakda annemin bana getirdiği bir bot vardı onları giyeceğim ( içten gizli topuklu tabanı bir )

Şükür bu bayramda yırttık
Eşimede evden birşeyler ayarlarım olur biter nasılsa ona kalsa giyinemyecek bile özel birşeyler

Harikasın Pınar yaaa
İnan senin başlangıç kilona bile düşsem ben bayram edeceğim ama sabırla devam edip o kilolarıda göreceğime inanıyorum
Bu arada şimdiki halin tabiki daha iyi 3 - 4 kg verip birde sıkılaşırsan çok daha güzel olursun
Ben inanıyorum sen bir kaç aya kalmaz hedefine ulaşırsın

Canım bence menün gayet güzel hani belli bir listeye uymadığından.
Sabah börek zaten kırk yılın başı olur o yüzden görmüyoruz bu seferlik ama bir sonraki kahvaltı eminim çok daha sağlıklı olucaktır
keşke akşam yemeğine birde salata ekleseydin hem daha güzel tok tutardı sabaha kadar

Bu arada sana şimdiden Hayırlı yolculuklar
Sağlıcakla git gel canım ve çok eğlen ama fazla yime

İnternetin yoksa sorun olmaz tabiki canım sabah çıkmadan bildirimini yapabilirsen yap yapamazsanda artık seni sabit sayarız nasılsa bir sonraki hafta daha önemli

Aklımdayken yediklerimide paylaşayım

Fazla söze gerek yok herşey ortada
Dibine kadar tokum ve artık sabaha kadar ancak su ve çay içerim, belkide bir tane sütlü kahve içerim

menü çokkk güzel görüntüde öyle tam hayalimdeki tablo bayıldımmmkahvaltı hazırlamaya üşendim kendime itiraf ediyorum o yüzden yedim börek ama bida yapmamnişanlım gelcek sanırım 2 ayım var ona süpriz yapmak istiyorum 10 kilo vermeliyim o gelene kadarbeni bu hafta 65ten sayın gelince artık başlarım cumaları kilomu bildirmeye bayramda çok yemicem söz veriyorum burda herkese tatlı kesinlikle yok protein ağırlıklı olcak diyetim malum kurban döndüğümde sporada başlıyorum koşu bandım var bide pilates yapmayı düşünüyorum çünkü yumuş yumuş her tarafım sıkılaşmam lazım
şimdiden herkese iyi bayramlar yazamam belki erken çıkıcaz yarın sabah yola pazartesi salı görüşmek üzere bol eksiler herkese

Harika gidyorsun banucum ben sana da kendimede inanıyorm bu son olcak bu sefer yazada bi ton zaman var çıtırcık olcaz kızzz

Yürüyüş yaptım rüzgarı yedim başım ağrıyo şimdide yatacaktım süt geldi o kadar trafik varki anca gelebildi üff onuda kaynatıp yoğurdumu yapmam lazım ondan sonra ancak uyuyabilirm
İyi geceler canlarım

Merhaba arkadaşlar kaptan tarafindan gruba davet edildim. 29 yaşındayım, 2 cocuk annesiyim. 5 ay once doğum yaptım. 1.55 boyunda 59 kiloyum.hedef kilom 52.

Aramıza hoşgeldin
İnşallah çok güzel kilolar verip hedeflerimize birlikte ulaşırız
Maşallah senin kilon gerçekten çok güzel ve hedefine çok yok Eminim bir sonraki yaz çoktannnnnnn ulaşmış olucaksın hedefine ( hatta yeni yıla bile hedefine varmış olursun bence )
Bu arada Rabbim kuzunu analı babalı büyütsün ....Aminnnn

Bende kendimi tanıtayım bari
Adım banu, 34 yaşında biri 14 diğeri 4 yaşında iki cadının annesiyim
Ev hanımıyım ve istanbulda yaşıyorum
Maalesef benim kilom takımın en yüksek kilosu 7 hafta evvel 124.5 kgla başladım maratonuma ve karatay beslenmesi sayesinde 118.3 kgyu gördüm geçen hafta
Yarın bildirim günü ve inşallah çok güzel bir sonuç bekliyorum

Bu arada her gün menü paylaşıyoruz ve cuma günleri bildirim yapıyoruz yeni gelen arkadaşlarımız 2.ci kilo bildiriminden sonra listeye dahil olabiliyorlar ( devamlılık acısından ufak bir kural )
Hemen yarın sabah ilk bildirimini yaparsan 3.cü hafta sende listemizde olursun inşallah

Ay kızlar benim büyük kız kopardı beni deminden beri

Hanım internetten kendine İngilterede 80 Poundluk ve sadece Yurtdışında satılan kırmızı bir spor ayakkabısı beğenmiş
Tabi Türk Parasını hesapladığımızda 300 liraya yakın bir Fiyat çıkınca ben böyle oldum
Ulem ömrü hayatımda 100 liraya bile kendime ayakkabı almış insan değilim falanda dedim ama ayakkabılara resmen aşık oldum diye tutturdu

Pahalı olduğunun kendide farkında olduğundan oturup kendi kendine hesap yapmaya başladı acaba Bayramda okadar para toplarmı diye
Eee bu ay doğum günüde var ve onuda ille kutlamak istiyor ( özel pasta desen 100 liradan aşağı değildir sonuçta 20 kişi davet edecekmiş ) Onun parasınıda Bayram Harçlıklarından kesme şartıyla tamam demiştik

Düşündü düşündü ve sonunda dur ben iyisimi Ananneme hal hatır sorayım dedi
Hesapta anannesine hal hatır sorduktan sonra Ananneciğim temizlik falan yapacaksan yardıma geleyim diye yalakalık yapacaktı ama daha telefon açtığı an annem direk kız hayırdır sen aramazdın yine ne istiyorsun dedi

Tabi ben resmen gülme krizine girdim o an
REsmen karnıma ağrılar girdi

Neyse anneme durumu izah ettim bak torunun haftada bir gün 10 lira karşılığında sana temizliğe gelecekmiş diye sebebini ve fiyatını öğrenince kızım yazık günah okadar paraya ayakkabı mı olur dedi haklı olarak ama bizimki hemen yeminle söz bu ayakkabıyı bana alın bir dahakine BİMden ayakkabı alacağız derseniz kabul edeceğim demezmi hadi ben yine krize girdim

Hadi onu kapattık babasını aradı hal hatır sormaya
Babacığım ne zaman geliceğin dediği an eşimde hayırdır kızım yine ne istiyorsun dedi
Ya babamı özleyemezmiyim dediysede yemedi adam

Onuda kapattıktan sonra birde Teyzemi arayayım dedi ( hani bayramda harçlığını bol tutar belki diye )
Onada nasılsın Teyzeciğim hal hatır sorayım dedim dediği an aynı tepkiyle karşılaştı ; ne istiyorsun kız yine diye
Sonrada oturdu bozuldu ulen kimi arasam aynı şeyi söylüyor sanki ben hep birşey isteyincemi hal hatır soruyorum diye dedim kusura bakma ama senin çiğerini biliyor herkes, üstelik sen zaten normalde hal hatır sormazsın diye

Gece gece resmen böbreklerim ağrıdı onun o haline gülmekten

bu kız çocukları çok tatlı oluyo ya cimcimeler şimdiden böyle 300 liralık ayakkabılar filan büyüyünce yandnız sizdaha bide küçüğü var amanııınnnnnnnnn bu devirde çocuklar yaşıyo anne babalar iflas etcek

Merhaba arkadaşlar kaptan tarafindan gruba davet edildim. 29 yaşındayım, 2 cocuk annesiyim. 5 ay once doğum yaptım. 1.55 boyunda 59 kiloyum.hedef kilom 52.
mrb hoşgeldin bende yeniyim ismim pınar 162 boyum 65 kiloyum hedefim 50
maşallah kilon çok güzel umarım ulaşırsın en kısa zamanda hedefine

Sorma canım valla biz hiç istemeyi bile aklımızdan geçirmezdik ama bunlar acayip
Babayı ikna etti bile ama babamız aykkabıyı pek beğenmedi başka al o fiyata dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…